Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mt[İZMİR]-[MANİSA] 27 Ocak Cumartesi AYVALIK Gezisi video ve fotograflari

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)

Cumartesi gunu saat 12 de Karsiyaka SOGUKKUYU daki Turkpetrol bulusma yerine geldigimde sadece ben, Ahmetcebesoy,speedygirl Sule, Gureli ve artcisi SEMRA ablamiz ile gittardando vardik, hava yagisli olacagi icin biz bize kalacagimizi anlamistik, saat 12:30 da yol almak icin hazirlanirken birden bire 20 kisiden fazla oluverdik, sevindik yol, mola yerine kadar gayet keyifli ve duzenli bi grup surusu icersinde öncü TEN TEN artci ise ben olarak, en onde resim ve video cekmek icin Volkan Çimen in kullandigi arabada Şule ve Fatma, en arkada ise herhangi bi aksilige karsi tedbir olarak MARKO ve ailesi bizi otomobilleriyle takip ettiler...
    Foca kavsagindan Gureli abinin arkadasi Meral ablayi aldik ve yola devam ettik...
    Sebat dinlenme tesislerinde kisa bi sureligine mola vermek icin durdugumuzda ise DUSLEMEK Ozgur'un bize surpriz yapip otomobille geldigini ve Yas,kedi,candyksk ve annesini de getirdigini gorduk kisa bi aradan sonra Manisa grubundan Lodos, racingiski, Gurkay ve FAVORİİ Ferhat ile bulusmak icin tekerleri cevirdik,biz cevirdik ama Weboy'un sıpası pek niyetli gorunmedi yorulmus, Goldmotor Serkanin ugrasiyla arizayi halledip yola devam ettik...
    Bergama catisini az gectikten sonra Manisa grubuyla bulustuk ve kisa bi muhabbetten sonra tekrar tekerleri cevirdik ancak bu sefer Gittardandonun motoru sukoyverdi, cok sukur buyuk bi felaketten sıyrıldı, yanina gittigimizde ise zincirin, dislinin ve gobegin artik kullanilamiyacak durumda oldugunu gorduk, hava da yagmaya baslamisti, ne yapalim diye kara kara dusunurken doblo marka bi arabanin icinden SERÇEDANDO, Metin ve kiz arkadasi cikiverdi onlar da bize guzel bi surpriz hazirlamislar ve tam da ustune gelmislerdi... motor arabaya bi sekilde girdi, ve yola devam ederken ÖMER abinin kawasakisine mıcır geldigi icin radyatorunun delindigi haberi geldi, o işi de hallettikten sonra keyfimizi bozmadan otele giris yaptik...

ARKASI DAHA SONRA... resim ve videolari yarina kadar yuklerim, elinde hazir bulunanlar yuklemeye baslasin....
    BULUSMA YERINDE
    HER YIGIDIN YOGURT YEGISI FARKLIDIR
    goldmotor SERKAN

TEN TEN bu resmi cok sevdim...

GITTARDANDO

BUNLARDA YOL FOTOGRAFLARI

[

MOLA VAKTI GELDI
    SEBAT DINLENME TESISLERI ALIAGA

gittardando'nun motoru nazlanınca

sonra da omer abininki nazlandı,

OTELE VARDIK,

yemek basladiginda kanun caliyordu, yemekler bitmeye yakın, gitarda ''gittardando'' ve zaman zaman uglychild (ben), darbukada TEN TEN ve tef te WEBOY (cılgın Sedat) hic durmadan muzik yaptik...

SEYTAN SOFRASINDAN BI KAC FOTO

SANKI BIRAZ USUMUSLER GIBI

GECE MINUBUSLE BARDAN DONERKEN GURKAY DARBUKAYA SARILIP UYUMUSTU, OYLE BI SARILMIS KI, KIMSE ONLARI AYIRAMADI
    LODOS ise yastık bulamayınca FAVORI' nin gobegiyle idare etti zaman zaman

GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    bence hiç yüklemeyin abii
    sitenin huzurunu ve düzenini bozmayın
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    weboy SeDAT ve Manisa'dan GURKaY in atismasi... olay soyle gelisti:

Basak arkadasimiz bu geziye sevgili tavşanini da alinca, hepimiz bu sevimli hayvana odaklandik.. Gurkay da tavsan avı muhabbetlerini ve de etinin ne kadar lezzetli oldugunu anlatmaya baslayinca, hayvansever Sedat arkadasimizda iyice kuruldu, sanirim Gurkaya bayagi bi tav oldu ancak Gurkayin cussesinden olsa gerek pek ses cikarmayan Sedat, butun gece icti ve sonra bizi bara goturmek icin gelen serviste alkolden de cesaret alarak muhabbeti acti ve kendi tarzinda Gurkayla atismaya basladi....

weboy: yazik degil mi o tavsanlara

gurkay: bak hala konusuyor...

weboy: ne istiyorsun o kucucuk hayvanlardan?

gurkay: sen biliyomusun onun tadini?

weboy:tadini bosver sen, cok sevimli bi hayvandir o!

gurkay: uçani kaçani...

weboy: bla bla bla (buralar pek anlasilmiyor malum kafalar guzel)ü

gurkay: nediyo bu yaa anlamiyom ki...

weboy: ne anliyoooosunnn o ATIN ya hayvanin etinden? (tavşan diyecekti ama atla ilgili biseyler demek istedi galiba)

bundan sonrasi kopuyor zaten...http://www.youtube.com/watch?v=K97_6uiwx9Y

SABAH AYILDIKLARINDA GIDIP TAVSAN DAN OZUR DILEDILER

bu arada zaman zaman sahneyi isgal ettik, sagolsun muzisyenler olumlu karsiladi bunu firsat bilen Ten Ten ,weboy, ben ve ısrarlarimiza dayanamayan gittardando sahne aldik
    buda ailece dans goruntulerimiz...www.youtube.com/watch?v=7lOemYk9htw
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    akşam alkol baya bi güzel yaptı bizi
    motorcuda geri vitess olmaz daima ileri

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    resimleri bekliyoruz heyecanla....
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haydi bekliyoruz fotoları....

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler nerde resimlerrrrrrrr
    volkancım benim çektiğim resimler senin makinede onları yükleyiver bir zahmet

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    GÜzel Şu Tekerleklİ FotoĞraf SÜper ÇikmiŞ Herkese Selam

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Resimden kim olduğunu anlayamadım ama bu sayfada üstten dördüncü fotoğraftaki kişi Gittardando mudur? Elinde parmaksız eldiven görür gibi oldum. Ayvalık'a vardığınızda parmakları hala duruyor muydu yoksa gaz ve debriyaj kolunda donmuş olarak mı bıraktı. Bu eldivenle Ayvalık'a kadar gidebildiyse 1 tane bira ısmarlayacağım, söz veriyorum ama gerçekten oraya kadar öyle mi gitti kanıtlasın.

Alıntı ahmet_cebesoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam alkol baya bi güzel yaptı bizi
    biz senin vişne suyu içtiğini sanıyorduk kandırdınmı bizi

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine güzel bir gezi olmuş belli ki,zaten böyle bir grupla kötü gezi olması garip olurFotoğrafların kalanını bekliyoruz,bizi öyle 3-5 fotoğrafla kandıramazsınız

serçedando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben çok hastayım kolumu kaldıracak halim yok :( pişman mısın diye sorduklarında : hayır! bir daha olsa yine yaparım pişman değilim diyorum.
    neyse ben de videoları en geç yarın ulaştıracam sana sercan sen halledersin artık. ama bugün benden bişey bekleme ne olur :(

hepinize de ayrı ayrı teşekkür ederim çok güzel bir ortamdı
    Çokluğun ahenginde;Birlik... Varlığın içinde; Yokluk... Yokluğun rahminde; Varlık...

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet selim o gitardanto ali. ama motoru arıza yaptığı için arabanın arkasında yolculuk yaptı.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

serçedando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimden kim olduğunu anlayamadım ama bu sayfada üstten dördüncü fotoğraftaki kişi Gittardando mudur? Elinde parmaksız eldiven görür gibi oldum. Ayvalık'a vardığınızda parmakları hala duruyor muydu yoksa gaz ve debriyaj kolunda donmuş olarak mı bıraktı. Bu eldivenle Ayvalık'a kadar gidebildiyse 1 tane bira ısmarlayacağım, söz veriyorum ama gerçekten oraya kadar öyle mi gitti kanıtlasın.
    evet o gittardando ancak o kadar da değil tabiki eldivenleri vardı. abicim yırttın biradan

Alıntı serçedando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet o gittardando ancak o kadar da değil tabiki eldivenleri vardı. abicim yırttın biradan
    evet bizim arabanın arkasına da motorunu sığdırdık hem ben ona demiştim 6-7 ocak ayvalık gezimizde sabah birlikte dönerken motoru arabaya alalım diye ama sığmaz falan filan demişti... nasıl da düştü elime... ha ha ha ha.... en komiği de yoldan geçenlerin şaşkın bakışlarıydı gittardando bakışlarından rahatsız oldukça daha bi eğlenceli oluyodu sanki ortam
    Çokluğun ahenginde;Birlik... Varlığın içinde; Yokluk... Yokluğun rahminde; Varlık...

doğru bildin selim abi gitardando ali valla bravo aliye otele 10 km kala motoru bozuldu arabaya yükledik motorunu. sendede ne göz varmış beeee birayı haketti yani ali bir abilik yaparsın artık ali kardeşine

Alıntı serçedando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben çok hastayım kolumu kaldıracak halim yok :( pişman mısın diye sorduklarında : hayır! bir daha olsa yine yaparım pişman değilim diyorum.
    neyse ben de videoları en geç yarın ulaştıracam sana sercan sen halledersin artık. ama bugün benden bişey bekleme ne olur :(

hepinize de ayrı ayrı teşekkür ederim çok güzel bir ortamdı
    valla diyecek söz yok sana fundacım. funda arkadaşımız hastaydı ateşi olduğu halde bizimle eğlendi yalnız bırakmadı. sabah 5gibi döndük ayvalık şımarık bardan ama hala fundanın ağzından çıkan kelimeler eğlence doluydu. pişmanlık yoktu. teşekkürler arkadaşım bizimle olduğun için umarım biraz olsun iyileşmişsindir kendine iyi bak

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    funda kardeş geçmiş olsun. umarım en kısa sürede atlatırsın. şule sen nasıl oldun. kendine dikkat et. bende rahatsızım. sabaha kadar ısınamadım. hepimize geçmiş olsun.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    funda kardeş geçmiş olsun. umarım en kısa sürede atlatırsın. şule sen nasıl oldun. kendine dikkat et. bende rahatsızım. sabaha kadar ısınamadım. hepimize geçmiş olsun.
    geçmiş olsun.valla bende henüz doğrulamadım iskender yatıyorum.hepimiz bitik durumdayız galiba ama hiç kimse şikayetçi ve pişman değil anladığım kadarıyla.ben hala eğlence sarhoşluğunu atamadım üzerimden. GEZİ ÇOK GÜZELDİİİİİİ

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Giderken hava çok soğuk değildi ben eldiven bile takmadım resim ve videolardan görülebilir ama denüşte eldivenlerimi takmama rağmen parmaklarım uyuştu

diğer resim ve videoları sabırsızlıkla bekliyoruz. Çok güzel bir hafta sonu oldu gelmeyen tatlısu motorcuları çok şey kaçırdınız Gelemeyen Arkadaşlarımız (hastalık dolayısıyla) Akrep kardeşime ve Kuvva arkadaşıma geçmiş olsun diyorum.
    İnşallah gelecek gezilerimizde birlikte oluruz.

Funda cımn rahatsız olduğunu bilmiyordum önce geçmiş olsun diyorum. sonrada ilave ederek rahatsızken böyle bizi yalnız bırakmayıp çekimler yaptın inşallah iyi olduğun bir gezimizde de karakızımız Burcu ile çamaşır yıkarken çekimleri ben yaparım.

Şulecim sana da çoookkkk geçmiş olsun diyorum miden nasıl oldu ?

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    arkadaşlar çok güzel bir geceydi en kısa zamanda sizleri körfeze tekrar bekliyoruz havranlı muhittin, ibrahim bayındır

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şulecim sana da çoookkkk geçmiş olsun diyorum miden nasıl oldu ?
    sağol rahmi abicim midem iyi çok şükür ama biraz üşütmüşüm. motorda olsam şimdi kesin acilde yatıyor olurdum herhalde. geçen foça gezisi dönüşü 1 günü acilde geçirmiştim 2 gün işe gidemedim evde yattım. Allahtan bu kez araba vardı o kadar kötü değilim. volkancım sağolsun.
    abicim valla seni tebrik ediyorum. gençlere taş çıkarttın.helal olsun diyecek söz bulamıyorum sana. alkışlar sanaaaa

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)