Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sayısız Öneri İsteği Konusuna Ragmen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Merhaba Forum Ailesi.
    Forumda sayısız öneri konusu mevcut fakat ben kendime cevap bulamadım. Bu sebepten tecrübelerinize ihtiyaç duydum.
    Honda GS1 eğitimi aldıktan ve ekipmanı temin ettikten sonra kendime Pulsar Rs200 almıştım. Sele konforsuzlugu ve bagajsizliktan dolayi 500km sonra satmıstım.
    Akabinde Xmax 250 abs almış yola devam etmiştim. Konfor ve bagaj sahibi olmuştum fakat bu sefer de bacaklarımın sarıldığı bir gidon olmayışından dolayı motor sürme hissini yaşayamamış onuda elden çıkarmıştım.
    Hali hazirdaki; 12 yıl olduğu gibi arabayla devam ettim yaşantıma.
    Gel zaman git zaman simdi bir motor heyecani daha sardı beni. Kendime hakim olamayıp alacağımdan eminim. Bu sebepten ilk tercihlerimde hep okudum ama şimdi yazmak istedim.
    Aslında amacım bir Nmax155abs alıp sakin sakin ise gidip gelmekti fakat değişmiş ve yükselmiş bir piyasayla karşılaştım.
    Benim 15 bine zorlanarak sattığım xmax250 iron max modeli 22-24 binler arasında geziyor.
    Nmax ise 16 bin küsür.
    Şöyle tarafsız ve tarzsız baktığımda 16 bin küsüre 155cc absli bir motor alirken 18 bin küsüre 400cc'li Dominar abs görmekteyim.
    Ikisi bambaşka klasmanda motorlar biliyorum. Tarzda önemli tabiki fakat siz ne dersiniz bu duruma merak ettim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arizasini kalitesini bilmem ama motor blogu duke 390 in biraz uysal hali. Guzel makina diyebilirim. Dominar al gec usta

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Scooter konfor ve rahatlık, naked zahmettir diğerine göre. Nmax serisinde varyator kısmından sesler geliyor diyorlar. Forumda buna dair konular olmuştu. Bir de silver wing 400 dene derim.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Burgman 400 bence 2.el.Vitesliye binince ekipmanı atacak yer arayacaksınız canınız sıkılacak.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Dipnot gecmemişim. Abs olmazsa olmazım. 18-20 liralar maksimumum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)