Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sahibinden'de satılık CBR250R (DİKKAT !)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr250r--> Yamaha Yzf R25-->Honda CBR600f4i
    Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda paylaşacağım linkteki motor yaklaşık 1 sene önce arkadaşımdayken 12.000km'de idi. Ve bizde sonradan öğrendiğimiz üzere bize geldiğinde 35.000km'den düşürülmüştü ve Ağır hasardan toplanmıştı. Arkadaşımında kazası üzerine hafif kazalı olarak sattık. Sattığımızda tahmini 12.000km civarıydı. Şimdi 14.000 km olarak ve herhangi bir kaza bilgisi yazılmadığını gördüğümden alacak arkadaş için dolandırılmaması için yazmak istedim. Daha sonrasında başınızın yanmaması için dikkat etmenizi rica ediyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-cbr-250-yeni-kasa-475019245/detay
    bektanist, killingroad, crocodil ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Paylaştığın bilgi için teşekkürler.
    tuncel_85 bunu beğendi.

Nasıl anladınız motorun size ait olduğunu?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    PLakasını biliyorsan, yazsan buraya daha kolay bulabilir belki alacak adam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PLakasını biliyorsan, yazsan buraya daha kolay bulabilir belki alacak adam.
    Plakasını malesef hatırlamıyorum. Ama hala Kadıköy'de görüyorum motoru.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl anladınız motorun size ait olduğunu?
    Çünkü hala aynı lastik, aynı 600rr aynaları. ve aynı stickerlar duruyor

siz satarken alıcıya bunu söylediniz mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz satarken alıcıya bunu söylediniz mi?
    Öncelikle yazımı okudunuz mu? Onu sorayım ben size ? ! Kazalı halde sattığımızı yazdım.....

Alıntı tuncel_85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle yazımı okudunuz mu? Onu sorayım ben size ? ! Kazalı halde sattığımızı yazdım.....
    okudum yazmamışsın kazalı olunca onun pek önemi kalmıyor mu demek istiyorsun, f4i kullanıyorsun birde bilmiyor musun piyasadaki özellikle büyük motorların alayının km düşürülüyo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    İyi nihetimin hiç alakası olmayan farklı konulara çekilmesinden dolayı konuyu kapatmanızı rica ediyorum...
    infernus, Öz_Musti ve zabuzaretta bunu beğendiler.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağır hasarlı motoru hafif hasarlı sattık demişsin. Eğer yanlış yazmadıysan ne iyi niyetinden bahsediyorsun onu anlamadım ben. Yanlış yazdıysan da alttaki cevabın yine saçma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağır hasarlı motoru hafif hasarlı sattık demişsin. Eğer yanlış yazmadıysan ne iyi niyetinden bahsediyorsun onu anlamadım ben. Yanlış yazdıysan da alttaki cevabın yine saçma.
    When My friend bought Cbr250r . we known that ıt had a bad accident by old owner and wrong counter. We said this details . So When ı saw this motocycle in sahibinden. I shocked . You know. I just wanted to warn. Buy You didnt understand.

Belki böyle anlarsın. Gerçi konuyu okumadan yorum yapıp anlamamanıza şaşırmamalı... Kolay gelsin..

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı tuncel_85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    When My friend bought Cbr250r . we known that ıt had a bad accident by old owner and wrong counter. We said this details . So When ı saw this motocycle in sahibinden. I shocked . You know. I just wanted to warn. Buy You didnt understand.

Belki böyle anlarsın. Gerçi konuyu okumadan yorum yapıp anlamamanıza şaşırmamalı... Kolay gelsin..
    Bende merak ettim, siz satarken km düşürülmüş ve ağır hasardan toplanmış diye söylediniz mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tekrar açıklıyorum lütfen iyi nihetimi kötüye yormayı bırakın. Konunun kapatılması için ricada ettim. Biz aldığımızda Ağır hasar geçirmiş fakat toplanmıştı.(Orjinal parçalar ile). Fakat Km'nin düşürüldüğü bize söylenmemişti. Arkadaşım satmadan önce kaza yaptı. Kısmen ufak sayılabilcek (1.000-2.000Tl'lik) Hasarı vardı. Sattığımız kişi KM'nin düşürüldüğünü ve kazayıda bilerek aldı. Benim uyarımın maksatı motorun başından hiçbirşey geçmemiş gibi satılmasının önüne geçmek.

Şuanda motor 14.000km'de gözüküyor. Biz 1.5 sene önce sattığımızda zaten 12.000km idi. (Düşürülmüş hali). Hiç bir çıkarım olmadığı halde, sadece birşeylerin önüne geçip alan kişi perişan olmasın diye bu konuyu açtım. Ama sırf post kasmak için bu kadar saçma, mantıksız yorumlar yapmayın. Artık açıklama yapmak istemiyorum.

İyi günler dilerim..

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Sattığımız kişi KM'nin düşürüldüğünü ve kazayıda bilerek aldı.
    Bu yazdığın, ilk mesajının neresinde yazıyor.

Bir de millet atar yapıyorsun.

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    ingilizcesinde de yazmamış hatta aynı şeyi.

sonra ülke niye böyle rörörö. hasbelkader bilgisayar kullanabilen, entry level ingilizce yazabilen birisinden bahsediyoruz. adama bu detayları yeni sahibine söylediniz mi diye sorunca 4-5 mesaja rağmen gene durumunu açıklayamıyor insanlara saldırıyor. tam olarak mini türkiye işte.

soruya kızarak laf sokarak cevap vermek. özümüze işlenmiş resmen.
    emremm bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Jeeztro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ingilizcesinde de yazmamış hatta aynı şeyi.

sonra ülke niye böyle rörörö. hasbelkader bilgisayar kullanabilen, entry level ingilizce yazabilen birisinden bahsediyoruz. adama bu detayları yeni sahibine söylediniz mi diye sorunca 4-5 mesaja rağmen gene durumunu açıklayamıyor insanlara saldırıyor. tam olarak mini türkiye işte.

soruya kızarak laf sokarak cevap vermek. özümüze işlenmiş resmen.
    Gülüyorum size sadece. Gerçekten yeni Türkiyenin son hali. İnsalıktan anlamayan , kendi özeleştirisini yapmadan Yazılım mühendisi birine entry ingilizce yazabilen diye yorumlamak. Gerçekten komik. Neden bu kadar kuyruk acınız var gibi eleştirdiniz ? Ben insanlara yardımcı olmak için bu bilgiyi paylaştım. Arkadaşımda geçen sene bizim bildiğimiz herşeyi alıcıya aktararak sattı motorunu. Demekki bu tür motorları satarken sizde aynı kilometre düşürme işine giriyorsunuz ki canınızı yaktı. Bu konuya bu kadar eleştiri verebilen insan, bana göre ya ekmek kapısı üçkağıtçılıktır. Ya da seninde dediğin gibi yeni Türkiyemizdeki rörörör tabidir. Yazık ) Geçmeden edemeyeceğim ! İnsanların eğitim seviyesini, yaptığı işi bilmeden yorum yapmamalısın. Pardon rörörör yapmamalısın.

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Bir sonraki mesajında da, ilanı verenin seni eleştirenler olduğunu da yazarsın artık.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay arkadaş Ne günlere kaldık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sonraki mesajında da, ilanı verenin seni eleştirenler olduğunu da yazarsın artık.
    Yoo böyle birşeye ihtiyacım yok. Motorla benim ilgim bile yok : ) Kendi motorumda değil. Konuyu anlayan zaten beğenisini atmış. Teşekkür etmiş. Keşke aynı olgunluğu sizde yapsaydınız. Ya da neden paylaştım ki ? Keşke bir düşünseniz. Acaba ben bu motoru almaya gitsem . Son anda sitede bunu görsem . Konuyu paylaşana minnet duyardım demezmiydin? Aslında bu forum'u belki 10 senedir takip ediyorum. Ama sırf böyle yırtık dondan çıkar gibi sırf muhalefet olmak adına yorum yapan İNSANcıklar yüzünden kayıt bile olmamıştım. Hala eleştirmek adına saçma sapan yorumlar yapabiliyorsunuz. Ben emin oldum ki sizin gelir kapınız bu işlerden ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş Ne günlere kaldık
    Ne oldu Arkadaş ? Ne günlere kaldın??

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Biliyor musunuz? Öfke kontrolü kursları var.

İki ayda adamı pelte, jöle kıvamına, devamlı şu şekilde gezen hale getirebiliyorlar.
    Tavsiye ederim.
    --
    Ben emin oldum ki sizin gelir kapınız bu işlerden ..
    Yanılmamışım. Harbiden yazdın ya. Helal olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)