Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Sahibinden'de satılık CBR250R (DİKKAT !)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Geçen 4 metre ileri işiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr250r--> Yamaha Yzf R25-->Honda CBR600f4i
    Alıntı cem_fb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen 4 metre ileri işiyorum
    Evet o muhabbete döndü haklısınız.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı tuncel_85 adlı üyeden alıntı

Rica ederim dostum. İmzandaki yazıyı sabahtan beri buraya yazmak istiyorum ama ne denirki..
    Bende imzamı zaten bu forumda dil döktüklerimi anlamayanlar için tasarladım.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende imzamı zaten bu forumda dil döktüklerimi anlamayanlar için tasarladım.
    Bende aynı imzayı kullanayım izninizle. Dünden beri bu kelimeleri tekrarlıyorum ^^

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Evet görüyorum ki birileri sadece kendini haklı çıkarma peşinde. Ben sadece şunu istiyorum, tuncel beye iyi niyetinden dolayı teşekkür edin ve artık konuya mesaj yazmayın. Adamı ne için pişman ettiğinizin farkında mısınız?

Ne uğruna pişman ettiğinizin farkında mısınız? Gerçekten lütfen konu kitlensin artık.
    tuncel_85 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet görüyorum ki birileri sadece kendini haklı çıkarma peşinde. Ben sadece şunu istiyorum, tuncel beye iyi niyetinden dolayı teşekkür edin ve artık konuya mesaj yazmayın. Adamı ne için pişman ettiğinizin farkında mısınız?

Ne uğruna pişman ettiğinizin farkında mısınız? Gerçekten lütfen konu kitlensin artık.
    Valla yazmasınlar yeterli hepimiz için artık : ) Dün bu olayların başında özel olarak moderetöre konunun kapatılmasını rica ettim. Ama geri dönüş alamadım. Sağlık olsun. Belki konunun yararı dokunmuştur birkaç arkadaşımıza dostum

Konuyu iyice inceledim ve bize bu durumu paylaşan arkadaşımıza teşekkür ederim.
    Duyarlı ve örnek bir davranışta bulunup bizi uyarmış
    tuncel_85 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu iyice inceledim ve bize bu durumu paylaşan arkadaşımıza teşekkür ederim.
    Duyarlı ve örnek bir davranışta bulunup bizi uyarmış
    Bende sana teşekkür ederim arkadaşım. Ne yazıkki teşekkür etmeyi bile beceremeyen insanlarla aynı havayı soluyoruz.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    vay arkadaş biz 2016 ilk sahibinden km düşürülmemiş değişensiz motora fiyat biçiyoz hala 12.000TL olurmu 13.000TL olurmu diye mesaj atıyorlar 10.000TL hazır gelip alayım diyenler ayrı bir komedi. Adamlar motora tecavüz etmişler resmen bide 12.000TL iyi ticaret valla. Postu açan arkadaşa teşekkür ederiz kötü niyetli satıcılar ve geçmişi bilinmeyen mallar çıkıyor piyasaya...
    tuncel_85 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş biz 2016 ilk sahibinden km düşürülmemiş değişensiz motora fiyat biçiyoz hala 12.000TL olurmu 13.000TL olurmu diye mesaj atıyorlar 10.000TL hazır gelip alayım diyenler ayrı bir komedi. Adamlar motora tecavüz etmişler resmen bide 12.000TL iyi ticaret valla. Postu açan arkadaşa teşekkür ederiz kötü niyetli satıcılar ve geçmişi bilinmeyen mallar çıkıyor piyasaya...
    Piyasa şuan kötü dostum. Ama bendede CBR250r varken aynısını yaptılar. Sezon başında güzel bir fiyatla satmıştım b. Sanırım biraz piyasa motoru o yüzden oluyor. Rica ederim bu arada

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    Arkadaşın kendi derdini hem Türkçe hem de İngilizce anlatamamasından teşekkür boyutuna gelmiş açılan konu. Mini Türkiye resmen şu forum. Sosyologların incelemesi gerekiyor. Why so avam ? Tuncel sever İngilizce' yi.
    khaledome bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Jeeztro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın kendi derdini hem Türkçe hem de İngilizce anlatamamasından teşekkür boyutuna gelmiş açılan konu. Mini Türkiye resmen şu forum. Sosyologların incelemesi gerekiyor. Why so avam ? Tuncel sever İngilizce' yi.
    : ))) bu kadar aptal varsa , bu insanlara olması gerekeni yapıp, teşekkür ettikleri için hakaret ediyorsan. Bir kalıp sabunu hakediyosun Ayrıca benim ismim tuncel değil.

Madem ülkemizi, insanlarımızı bu kadar sevmiyorsun. Sürekli buraya çekiyorsun konuyu. Seni öteye alalım olur mu ? Bizde bayılmıyoruz sana.

Motosikleti
    xsr 900
    Alıntı Jeeztro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "why so avam" a koptum, ustad buyuksun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "why so avam" a koptum, ustad buyuksun
    Boşuna size beyinsiz demiyorum Yani şu şekilde eleştiriyorsunuz ya iyi birşey yapan insanları. Ben gerçekten beddua ediyorum size. Umarım kilometresi düşürülmüş, kazalı motor alırsınız. O zaman neyin derdine düştüğümü neden bu konuyu birşeyin uğruna paylaştığımı anlarsınız. Beyniniz gerçekten çalışmıyor. Çalışssa sırf laf olsun diye salaklaşmassınız. Ben adama ankara diyorum. Adam bana resmen mini türkiye şuan bu forum diyor. Yahu beğenmiyorsan defol git. Konuyu açan ben. İnsanları aydınlatmaya çalışan ben. Sizin gibi beyinsizlere teker teker laf anlatmaya çalışan yine ben. İnsan düşünmeden edemiyor. Size küçükken ne yaptılarda bu kadar arsız, densiz oldunuz ?

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Konu kirligili baska bisey degil 😂

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu kirligili baska bisey degil ��
    Neden ki dostum. Yanlış birşey mi yaptım bilgi vererek ?

Motosikleti
    xsr 900
    Alıntı tuncel_85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna size beyinsiz demiyorum Yani şu şekilde eleştiriyorsunuz ya iyi birşey yapan insanları. Ben gerçekten beddua ediyorum size. Umarım kilometresi düşürülmüş, kazalı motor alırsınız. O zaman neyin derdine düştüğümü neden bu konuyu birşeyin uğruna paylaştığımı anlarsınız. Beyniniz gerçekten çalışmıyor. Çalışssa sırf laf olsun diye salaklaşmassınız. Ben adama ankara diyorum. Adam bana resmen mini türkiye şuan bu forum diyor. Yahu beğenmiyorsan defol git. Konuyu açan ben. İnsanları aydınlatmaya çalışan ben. Sizin gibi beyinsizlere teker teker laf anlatmaya çalışan yine ben. İnsan düşünmeden edemiyor. Size küçükken ne yaptılarda bu kadar arsız, densiz oldunuz ?
    sana birsey dedim mi?
    arkadasin yazdigini komik buldum
    bunun uzerine bana bir dolu hakaret ettin
    sanirim sana yazdiklarinda cok haklilar insanlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana birsey dedim mi?
    arkadasin yazdigini komik buldum
    bunun uzerine bana bir dolu hakaret ettin
    sanirim sana yazdiklarinda cok haklilar insanlar.
    Çok haklılar çoook . Konunun başından beri ilgili kişilerin yorumlarını sürekli beğendiğini fark etmediğimi mi sanıyorsun? Çok haklılar gerçekten Evet hepinize hakaret ettiim. En kötü benim. Yahu bissürü kişiye yazdım konuyu kapatın diye. Binpişman oldum açtığıma. Lütfen kapatın artık

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son mesajımla ilgili bir düzeltme yapayım. “İngilizce konusunda size katılıyorum” derken, bahsettiğim kişi sendin. Bunun üzerine bile İngilizce üzerinden bana niye halen laf söylediğini anlayamamıştım. Sanırım “siz” hitap şeklini yadırgadın.

Sana hak verdiğini söyleyen kişilere bile hakaret ediyor olman, cümlemin sonuna eklediğim soru kısmının da cevabı oldu benim için.

Tekrardan bilgilendirme ve uyarı için teşekkürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son mesajımla ilgili bir düzeltme yapayım. “İngilizce konusunda size katılıyorum” derken, bahsettiğim kişi sendin. Bunun üzerine bile İngilizce üzerinden bana niye halen laf söylediğini anlayamamıştım. Sanırım “siz” hitap şeklini yadırgadın.

Sana hak verdiğini söyleyen kişilere bile hakaret ediyor olman, cümlemin sonuna eklediğim soru kısmının da cevabı oldu benim için.

Tekrardan bilgilendirme ve uyarı için teşekkürler.
    Düzeltme yapıyım derken neden ''Beginner seviye Türkçe'' diye bir tabir kullandığınıda yazmadın. Demekki suçunu kabul ediyorsun...
    Bana hakveren kimseye hakaret etmedim. Hepsine teşekkür ettim. Yahu arsızmısın arkadaşım. Neyini savunuyorsun? İnsanların bilgi öğrenmesini engelleme. Yazmıyacağım dedin. Düzeltmede olsa yazma. Dahe ne söyleyebilirim sana? Sen ve ekürilerin çok haklısınız. Mükemmelsiniz. En iyi en büyük sizsiniz Egocuğun biraz prim yapsın. Malum buna ihtiyacın var Hadi sana boş yorumlu, boş zamanlı vakitler dilerim. Malum bu zaten senin karakterin. Bu yazımdanda cımbızla laf alırsınız. Eh zaten bunada alışıksınız.Hadi genç kardeşim post kasabileceğin başka yere git. İyi günler dilerim..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)