Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Olmayan motosikletimi sürerken zorlanıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş durum çok ciddi.
    Daha almadan virajlarda kontrol kaybetmeye, gördüğüm her çukura düşmeye başladım. Hatta geçen gün kırmızı ışıkta yanımdaki arabaya hangi renk yanınca geçebilirim diye soracakken hakaret etti. Hemen 100 lirasını aldım. Daha motoru almadan kardayım.
    Ama bu sıkıntılar beni çok korkutmaya başladı. Sanırım alır almaz geri satacağım.
    Yardım
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Biz yazmaktan siz sormaktan usanmadınız arkadaş ya ...

Çamurluğu sökeceksin çamurluğu...cıkcıkcık
    EmreKocyigit bunu beğendi.

Bende 5 yıl sonra motosiklet alacağım. Ne almalıyım? yebere iyi diyorlar ama aklım cbr1000rr da o yüzden africa twin alıcam. Motosikleti alana kadar ceza yemem değil mi? yersem ne kadar ceza yerim tşk görüşlerin önemli

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Aynayi sök, egzozu del +5beygir garanti.
    istanbu_gezg bunu beğendi.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Peki çamurluğu söktükten sonra cıkcık öterken, 1000 rr a niyetlenip Africa twin alırsam günah kazanır mıyım. Caiz midir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynayi sök, egzozu del +5beygir garanti.
    Motosikletin her yerine ayna takıp, sonra hepsini geri sökerek sonsuz beygir garanti bugu yapabilir miyim?
    Beygir sonsuz olursa top speed de sonsuz olur mu?
    Birde sonsuz ile giderken ceza yersem sonsuz ceza mı ödeyeceğim?
    Linwelin, Malatya CBR ve EmreKocyigit bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Gençler sakin sakin kendini

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki çamurluğu söktükten sonra cıkcık öterken, 1000 rr a niyetlenip Africa twin alırsam günah kazanır mıyım. Caiz midir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Motosikletin her yerine ayna takıp, sonra hepsini geri sökerek sonsuz beygir garanti bugu yapabilir miyim?
    Beygir sonsuz olursa top speed de sonsuz olur mu?
    Birde sonsuz ile giderken ceza yersem sonsuz ceza mı ödeyeceğim?
    O kadar ugrascaana egzosu cok cok del
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

egsozu komple sökeyim diyorum boş boş parça takmışlar ayak deyince de yakıyor çıkarınca seslide çalışır tşk

Peki hocam egzoz tanrıları beni çarpar mı? Çarparlarsa sigorta karşılar mı? Issız Acun survivor mu ? İmdi bilek burkulur mu ?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Peki hocam egzoz tanrıları beni çarpar mı? Çarparlarsa sigorta karşılar mı? Issız Acun survivor mu ? İmdi bilek burkulur mu ?
    Ahaha. Egsoz tanrilari genelde manisa akhisar civarında. Gidip bi ellerini opmek lazim. Sayet gelirken o civarda kuba citaya 4tane soba borusu takmis eleman gordum. Onla tanissan bile garanti +5 beygir.
    tinerci bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Verin gazı verin

Motosikleti
    Biliyorum kızıyorsunuz ama yazmak zorundayım acemiyim çünkü.
    Söktürsem mi , deldirsem mi , mahfetsem mi kararsız kaldım ,fikirleriniz değerli ,teşekkürler

(toplu ban siparişi veriyoruz resmen)
    EmreKocyigit bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ahaha. Egsoz tanrilari genelde manisa akhisar civarında. Gidip bi ellerini opmek lazim. Sayet gelirken o civarda kuba citaya 4tane soba borusu takmis eleman gordum. Onla tanissan bile garanti +5 beygir.
    4 Boruyu da motosiklete mi takmıştı ? İyi görebildin mi muhtar ?

Peki +5 i +6 ya basarken yakarsak GM lerden iade talep edebilir miyiz? İade etmezlerse 100 lira değerinde kod çalabiliyor muyuz? Hakkımız sonuçta. O kadar tuşa basıyoruz

Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi dört silindir olunca dört boru takmak lazım demişti bi abimiz tşk

Peki +5 i +6 ya basarken yakarsak GM lerden iade talep edebilir miyiz? İade etmezlerse 100 lira değerinde kod çalabiliyor muyuz? Hakkımız sonuçta. O kadar tuşa basıyoruz
    ben koxp kullanıyordum ceza yer miyim wallhack vardı ama açtığımda ben kafa yiyordum çözemedim tşk

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Dayi r25le yanindan 370le falan gectigim icin tam gormemis olabilirim. R25 iyi motor bu arada sadece 300den sonra ufak bi titresim baslio. 370le giderken ortalama 3lt falan yakiyor. Tavsiye ederim.
    bankimuun bunu beğendi.

401 yaptım ben olmayan motorumla ama ayıp olmasın diye çaktırmıyorum. Bunu saklıyor olmam içimde sıkıntı yapıyor. Kalp krizi geçirirsem firmadan 100 liralık egzoz borusu çalacağım. Hakkımız sonuçta o kadar senedir yaşıyorum.

Motosikleti
    Arkadaşlar ben bu motosiklet işinden pek anlamıyorum , sormak istedim ;

Şimdi motosikletlerde silindirler farklı yerdeler mi ? 4 silindiri yanyana koyunca bir kare yapmıyor mu? egzos olarak kare kebapçı bacası taksanız hem performans hem koku olarak daha iyi olmaz mı? tşk
    SAZMAN bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dayi r25le yanindan 370le falan gectigim icin tam gormemis olabilirim. R25 iyi motor bu arada sadece 300den sonra ufak bi titresim baslio. 370le giderken ortalama 3lt falan yakiyor. Tavsiye ederim.
    Bir arkadaş r25'i karanlık depo da 3 ay tuttu, sadece pişmemiş et ve bira veriyordu... 3 ay sonra bir çıkarttı, ateş ediyordu kızgınlıktan, acayip hırçınlaşmıştı, 1. viteste 400 gördüğü için 5 vitesi söktü ve sattı 100 TL kar elde etmişti.
    Linwelin, tinerci ve Malatya CBR bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Bir arkadaş r25'i karanlık depo da 3 ay tuttu, sadece pişmemiş et ve bira veriyordu... 3 ay sonra bir çıkarttı, ateş ediyordu kızgınlıktan, acayip hırçınlaşmıştı, 1. viteste 400 gördüğü için 5 vitesi söktü ve sattı 100 TL kar elde etmişti.
    Beyazdi de mi moto?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)