Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bir kardeşimizi daha kaybettik...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    tekrardan allah rahmet eylesin. bunlar da merhum arkadaşımızın profilinden. allah kalanlarına sabır versin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Fotolara bakınca az çok anlaşılıyor.
    260 km bugün de ölmedik diye kadran fotoğrafı koymuş.
    Bak öldün iste.
    Üzülmenin ölene faydası yok.
    Ben şöyle uçarım şöyle konarım diyen gençler ibret alsın ötesi yok...
    Ertugyigit, Bune, _kaan_ ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    çok da gençmiş rahmetli. nur içinde yatsın.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu kadar da taş kalpli olamazsın, olmamalısın, yoksa gerçekten öyle misin?

18 Yaşında bir gençten bahsediyoruz Allah aşkına ya, o ailenin yaşadığı acıyı düşünemedin mi? :(
    O çocuğun kamyonun altında ezilirken yaşadığı acıyı düşünemedin mi ? :(

ALLAH RAHMET EYLESİN..
    Düşünemedim kardeş çünkü benim altımda 160 yapabilen makina varken e-5te 70 i bile geçmiyorum , çünkü beni bekleyenler olduğunu biliyorum , çünkü hayat bir anlık zevk için çöpe atamayacak kadar değerli, çünkü daha çok Plan'ım ve hayalim var.
    cıbırlover1 ve Machair bunu beğendiler.

her ne kadar yanlış yapmış olsa da insan üzülüyor işte. gençsin . oldumu şimdi bu. bak daha dün koyduğun fotoğrafların altına allah rahmet eylesin diye mesaj yazıyorlar. işte bu daha çok dokunuyor insana. ama hayat bu işte. keşke dikkatli olsaydın orada şimdi yaşasaydın. bence 25 yaşın altındaki kişilere 150 cc üstünü komple yasaklicaksın. daha sorumluluk sahibi olmayan hayatı eğlenceden ve zevkten ibaret gören tehlike nedir ölmek nedir düşünmeyen çocukların altına böyle bir motoru verirseniz. otobanın bir yerinden parçalarını toplarsınız. iyikide babam küçükken motor almama izin vermemiş. şimdi ona dua ediyorum. şimdiki düşünlerimle 5 sene önceki düşüncelerim kesinlikle aynı değil.
    Ertugyigit ve eroceto bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Hız yapması doğru değil zaten sokak aralarında bile hızlı kullanıyordu 16 yaşında ninja 250 ile gezen bi çocuk biri keske kolundan tutup uyarsaymış aklını başa getirseymis ama geriye kalan tek şey acı ve üzüntü.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı Muhammed911 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hız yapması doğru değil zaten sokak aralarında bile hızlı kullanıyordu 16 yaşında ninja 250 ile gezen bi çocuk biri keske kolundan tutup uyarsaymış aklını başa getirseymis ama geriye kalan tek şey acı ve üzüntü.
    Ehliyetsizdi değil mi?

Ailesi daha bilinçli yaklaşabilseymiş keşke en azında bir bilene sorsalarmış
    williamwallace bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu söylemeye çalışıyorum işte , siz hız yapanlara üzüldükçe bu işin sonu gelmez. Ya bu hız yapan arkadaş sizin yaya olan bi akrabanıza çarpsa ? Böyle üzülemezdiniz öldüğüne sevinirdiniz bile. Irade işi kardeşim bu , doğasına yenik düşen hiç binmesin motosiklete başkasının hayatını da tehlikeye atmasın. Böyle insanlar yüzünden sanatçılar eziliyor caddede çiçekçiler araba altında kalıyor. Umrumda değil açıkçası. Kendi hayatına değer vermiyormuş ki ben neden üzüleyim değer vereyim ?
    Sana yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demek istemiyorum. Bir insan öldü. Sen bu kadar mı kalpsizsin? Hiç mi bir ışıkta diğer araçlardan önce gaz açıp kalkmadın. Hiç mi sıkışık bir trafikte iki araç arasından sızmadın. Seni aralarında ezmeliydiler senin bu inanışına göre. Unutma! Keser döner sap döner,gün gelir devran döner. Dosdoğru kullananlar dahil hiçbirimizin yaşamla yapılmış bir akdi yok. Lütfen paylaşmış olduğun düşüncelerini bir kez daha gözden geçir ve yorumlarını öyle yap. Genç arkadaşımıza Allah'tan rahmet, geride bıraktıklarına sabır dilerim.
    bilginozi, dyavol-77 ve hasipbal bunu beğendiler.

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Başlığı okuduğum anki düşüncelerim ve şu an sosyal medya hesaplarını inceledikten sonraki düşüncelerim arasında dağlar kadar fark var.
    Ertugyigit, Alper_tim, 40yapar ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Allah rahmet eylesin. Bana bir şey olmaz demeyin, kendinize hakim olun, olur olmaz yerde aşırı hız yapmayın. Hızlı yaşa genç öl diye bir hayat felsefesi olamaz olmamalı.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Hakaret etmiyim diyorum siz nasıl bir insanlıktan çıkmış yaratik siniz ? Boş yorumlarınızı kendinize saklayın.Siz en mükemmel sürücüsünüz en iyisisiniz.Bir insan ölmüş ve hala böyle yorumlar yapabiliyosunuz.Az empati kurun ve boyle.bi kazayi yakınlarınızın yaşadığını düşünün.Onlarada ayni yorumlarda bulunurum diyorsunuz siz insanlıktan çıkmışsınız zaten.
    MotoGlock bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demek istemiyorum. Bir insan öldü. Sen bu kadar mı kalpsizsin? Hiç mi bir ışıkta diğer araçlardan önce gaz açıp kalkmadın. Hiç mi sıkışık bir trafikte iki araç arasından sızmadın. Seni aralarında ezmeliydiler senin bu inanışına göre. Unutma! Keser döner sap döner,gün gelir devran döner. Dosdoğru kullananlar dahil hiçbirimizin yaşamla yapılmış bir akdi yok. Lütfen paylaşmış olduğun düşüncelerini bir kez daha gözden geçir ve yorumlarını öyle yap. Genç arkadaşımıza Allah'tan rahmet, geride bıraktıklarına sabır dilerim.
    Bir kez bile gaz verip aşırı hızlı kalkmadım , asla yarışmadım makas atmadım , aldığımdan beri 80i bile görmedim. Insanın elinde olan sebeplerden dolayı ölenlere acımıyorum diyorum , tabi ki kalan her dış faktör benim için de geçerli. Ve düşüncelerimi tekrar gözden geçirmeme gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Bir kez bile gaz verip aşırı hızlı kalkmadım , asla yarışmadım makas atmadım , aldığımdan beri 80i bile görmedim. Insanın elinde olan sebeplerden dolayı ölenlere acımıyorum diyorum , tabi ki kalan her dış faktör benim için de geçerli. Ve düşüncelerimi tekrar gözden geçirmeme gerek yok.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Allah rahmet eylesin.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Sana inanmıyorum arkadaşım kusuruma bakma.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Sana inanmıyorum arkadaşım kusuruma bakma.
    Sen bilirsin kardeş , benim alma amacım zaten hız zevk değildi vergi , araba trafiği ve benzinden kurtulmaktı. Kimseyi inandırmak için çaba gösteremem.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Risk nedir? Sorusu aklıma geldi.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Sen bilirsin kardeş , benim alma amacım zaten hız zevk değildi vergi , araba trafiği ve benzinden kurtulmaktı. Kimseyi inandırmak için çaba gösteremem.
    kusura bakma da sen kendi profil resmini gördün mü ?
    sabahtan beri eğitim dikkat sürekli yedin milletin beynini

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı biosferist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma da sen kendi profil resmini gördün mü ?
    sabahtan beri eğitim dikkat sürekli yedin milletin beynini
    Bunu bana soran 3.cü şahıssın , kapalı otoparkta ve plakasızdı o zaman makina , dışarı çıkarmamıştım sadece üstünde poz vermiştim. Aynı mesajı tekrar tekrar yazdırmayın bana.
    sagat bunu beğendi.

Beyler, eğitimin gerekliliğini, kimin apaçi olduğunu kimin olmadığını tartışmanın yeri burası değil. Merhumun ailesi de görecek bu yazılanları. Çocuğun adı internette aratıldığında üst sıralarda bu sayfalar çıkacak. Bu yazdıklarınızı okuyan yakınlarının yaşayacağı acıyı bir düşünün ona göre yazın lütfen. Zaten acılı insanların canını bu kadar yakmaya hakkınız yok. Ölen çocuğun babasının bulunduğu odada edemeyeceğiniz lafları yazmayın ne olur.
    Karalı, crxforever ve mgora bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, eğitimin gerekliliğini, kimin apaçi olduğunu kimin olmadığını tartışmanın yeri burası değil. Merhumun ailesi de görecek bu yazılanları. Çocuğun adı internette aratıldığında üst sıralarda bu sayfalar çıkacak. Bu yazdıklarınızı okuyan yakınlarının yaşayacağı acıyı bir düşünün ona göre yazın lütfen. Zaten acılı insanların canını bu kadar yakmaya hakkınız yok. Ölen çocuğun babasının bulunduğu odada edemeyeceğiniz lafları yazmayın ne olur.
    Pardon da çocuğu biz mi öldürdük ? On yıllardır konuşuluyor bu genç yaşta yüksek cc öldürür diye.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)