Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Bir kardeşimizi daha kaybettik...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Hızlı yaşamış sonucundada gencecik ölmüş ne kadar acı.kendi ölüp kurtulmuş ya geride bıraktıkları anası babası,akrabaları....ne demişler cesaret cehaletten gelir..Allah rahmet eylesin dilerim forumdaki gençler bu işin şakası olmadığını anlarlar..
    Ertugyigit bunu beğendi.
    06 EB 8036
    09 R 5520

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    Bu ''çocuk'' hatalı değil, bence bütün hata ailesindedir. Yüklediği fotolar sonradan görme bir aile olduğunu düşündürdü bana. Kız çocuklarını evden çıkarmayan ama erkek çocuklarına kesenin ağzını sonuna kadar açan bir aile belli ki...
    Allah bol kazanç versin herkese ama Nedir bu paraları desteleyip selfie yapma sevdası, 260 km hızla foto çekme sevdası, porscheler ferrariler...

18 yaşındaki bir "çocuk" ancak 150 cc bilemedin 250 cc bi makinaya binmeli, tabi Toprak Razgatlı olmayacaksa...
    Allah rahmet eylesin ama çocuğun sebebi bence ailesinin bu geniş tavrıdır.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumun %80'i zaten elemanın akrabası çıktı.

merak ediyorum, apaçilik içeren ilk bir sonraki paylaşımda kimler sövecek kimler sevecek.
    Ailesinin suçu.Ama şunu da unutmayalım sokaktaki insanların %90 ı böyle.Paralı olanları silah ile fotoğraf çeker,lüks motosiklet ve araba kullanır.Olmayanları Şahin,Doğan'a biner,faça çeker.Bu adamlar polis/asker olunca şehit olunca da kıymete biner.Benim için insan,her zaman kıymetlidir.O nedenle şehit olduktan sonra kıymetleri değişmez.Ama lütfen duyar kasmayın o zaman şehitler konusunda.Çünkü orada ölen insanlar gerek sosyo-ekonomik,gerek de alt kültür yozlaşması nedeni ile kendilerine yön çizememiş,kaybolmuş insanlardır.Sevimli değillerdir,sizin o "izole" hayatlarınızı yaşamazlar.Sizden fersah fersah uzaktadırlar,bazen yakınlara gelirler,o zaman da çığırtkanlık yaparsınız zaten.Trafikte bu adamlar ile yan yana gitmeye korkarsınız,ama sonra ölümlerine böyle sevinirsiniz.Ben siz ve sizin gibi insanlardan tikisiniyorum,değerlisiniz hala benim için.Ama tiksiniyorum.Gerek doğduğunuz mahalle,gerek anne babalarınız yüzünden hayat size gülmüş.Daha fazlası değil.Siz özel değilsiniz,kendi başınıza hiçbir şey yapmadınız.O adamlar ile daha doğar doğmaz farklı hayatlara sahip olursunuz.Bu yüzden kendinizi özel sanmayın,sadece onlardan farklı kişilersiniz.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Yavaş gel! Bu ne rahatlık ya? Bana laf söyleyen beni tanısa bari. Hayat bize gülmüşmüş. 29 yaşımdayım daha ilk kez pahalı bir alışverişim olacak, o da borca girerek motosiklet almak olacak.

Kışın okula gideriz, yazın tarlaya gideriz. Okul biter, askerlik biter, borç içinde iş hayatına başlarız. Kazandığımız paranın yarısı vergi diye söğüşlenir, kalanında da borç ödersin eli artık iş tutmaz ailene yardım edersin. Tabi paşam biz şanslıyız, hayat bize güldü.

Kişi bana hayrı olmayacak bi uğraşta öldüyse umurumda olmaz. Hele böyle burjuva takılıp, keyfine ölene dönüp bakmam bile.

"Tiksiniyorum" dediğin kesimden biri olmuşsun. Beni tanımadan kategorize etmişsin. Okuduklarını anlamışsın, üstüne bir de önyargılısın. Duvara anlatırım; ama sana laf anlatamam ben.

Sen entelliğini git ekşi sözlükte kas.
    Ertugyigit ve isuzuki bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı hamdikagitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ailesinin suçu.Ama şunu da unutmayalım sokaktaki insanların %90 ı böyle.Paralı olanları silah ile fotoğraf çeker,lüks motosiklet ve araba kullanır.Olmayanları Şahin,Doğan'a biner,faça çeker.Bu adamlar polis/asker olunca şehit olunca da kıymete biner.Benim için insan,her zaman kıymetlidir.O nedenle şehit olduktan sonra kıymetleri değişmez.Ama lütfen duyar kasmayın o zaman şehitler konusunda.Çünkü orada ölen insanlar gerek sosyo-ekonomik,gerek de alt kültür yozlaşması nedeni ile kendilerine yön çizememiş,kaybolmuş insanlardır.Sevimli değillerdir,sizin o "izole" hayatlarınızı yaşamazlar.Sizden fersah fersah uzaktadırlar,bazen yakınlara gelirler,o zaman da çığırtkanlık yaparsınız zaten.Trafikte bu adamlar ile yan yana gitmeye korkarsınız,ama sonra ölümlerine böyle sevinirsiniz.Ben siz ve sizin gibi insanlardan tikisiniyorum,değerlisiniz hala benim için.Ama tiksiniyorum.Gerek doğduğunuz mahalle,gerek anne babalarınız yüzünden hayat size gülmüş.Daha fazlası değil.Siz özel değilsiniz,kendi başınıza hiçbir şey yapmadınız.O adamlar ile daha doğar doğmaz farklı hayatlara sahip olursunuz.Bu yüzden kendinizi özel sanmayın,sadece onlardan farklı kişilersiniz.
    Ulan tanımadan etmeden 'hayat size gülmüş' ne demek ? Esas bu elemana gülmüş hayat ama aptallığı yüzünden çöpe atmış gitmiş bitmiş ömrü işte.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    yazik günah bu cocuklarin altina bu makineleri kim veriyor.yazık degil mi gencecik.Allah rahmet eylesin

Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan tanımadan etmeden 'hayat size gülmüş' ne demek ? Esas bu elemana gülmüş hayat ama aptallığı yüzünden çöpe atmış gitmiş bitmiş ömrü işte.
    Siz ikiniz birbirinizi iyi bulmuşsunuz.

Şu anda bu bilgisayardan yazabiliyorsun.Gerçek dertlerin olduğunu falan zannetmiyorum.Birinin ölümüne sevinen insanlığını kaybetmiş bireyler olmuşsunuz.Bir şekilde siz de insan olursunuz elbet daha yaşın da genç gerçi,bir şey öğretmemiştir hayat bu kadar rahat olduğuna göre.Hayat bu çocuğa gülmemiş,aptal bir ailesi varmış ki sonuç bu.Yalnız hiçbir ailenin çocuğuna "birinin ölümüne sevinmeyi" öğreteceğini zannetmiyorum.Görmemiş bir aile olur,çocuğuna imkan tanır bu olur.Bilemeyiz.Entellik falan süslü sözler ile uğraşmayı kesin.Boş insanlar olduğunuz her halinizden belli.Ne derler;iki ergen forumda birbirine arka çıkıyor.Başka bir olayınız yok.Yazık,biraz vicdanınız olsaydı keşke.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Başlığa bakıyorum ve birde son sayfadaki yorumlara ? Bu nedir abi? Tartışılacak cok yer var bırakın bu işleri. Adami guzelim forumdan sogutuyorsunuz.

Kardeşimize Allahtan rahmet ailesine sabir diliyorum.
    Iyi geceler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Yalnız haberleri incelerseniz , çocukta hata olsada , o yaşta o cc ölüme davetiye olsada , dönülmemesi gereken yerde dönüş yapan bir kamyon var ve Atv haberin yayınlayamadığı iddia edilen bir haber var.

kaza değil cinayet ATVnin yayınlayamadığı haber (Metehan ÇELİK) Kopyası (Bu görüntüdeki kardeşimiz Metehan'in abisi. Şimdi soruyorum şantiyenin ortağı veya sahibi olan Atv kanalı röportajı neden korktun da yayinliyamadin? Bu görüntüler elimizde olduğu halde oraya gelmediğinizi idda ettiniz. Kazaya karışan elemanınızın ve kendi hatalarınizin üzerini kapatmak için çektiğimiz görüntüleri yayinliyamadiniz. Bu mu sizin tarafsız haber anlayışınız? Sizi ADALETLİ olmaya davet ediyorum. Tabi vicdanınız var ise..)
    https://www.youtube.com/watch?v=o9AeCpwflfU

Hep söylüyorum bugün rant için bozulan dengeler yarın sizin çocuklarınızın canını yakacak diye , bu olayda bunun bir örneği.Allah Rahmet eylesin , Ailesine sabır versin ve ülkemiz insanlarına insan hayatına önem verme özelliği ve birey olma becerisi versin.(Kendimde dahil)

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Konuyu açtığıma pişman ettiler , ölmüş bir insanin arkasindan böyle atıflarda bulunulacağını bilsem açmazdım.

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Bir evlat babası olarak konuşuyorum
    Nekadar hatalıda olsalar çocuk baştan aşşağı yanlış eğitilmiş veya baba parasını gücünün verdiği şımarığıda olsa onların evlatları gitti,eminimki kendilerince en doğru olanı yaptılar çocukları için onu doğru yetiştirebilmek için ama bişeyleri hep atlamışlar farkında olmadan çocuğun çevresi,arkadaşları çocuklarının nerede neler yaptığı konusunda anne ve babalık görevlerini yerine getirememişler o slihı eline babası tutturmadı ya yada öyle ortamlara onlar göndermedi ya ama bu belkide dikkat bile etmedikleri yanlışlarını yavrularıyla birlikte çok ağır bir veballe ödediler,yaşadıkları acıyı evlat acısını allah kimseye göstermesin.
    İyisinle.,kötüsünle,doğrusu ve yanlışıyla bir fidan soldu bir aile dirliğini ve birliğini kaybetti,gencecik bir fidana allahtan rahmet geride kalanlara sabırlar dilerim.

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    mekanın cennet olsun...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Allah rahmet eylesin,bu saat den sonra ne desek boş olan olmuş...

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı hamdikagitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soysuz insanlar bunlar,yaparlar.Ailesi olmayan,sevdiği insan olmayan kişi vicdansız olur.Ailelerinin suçu,bunlara vicdanlı olmayı öğretmemişler ne yazık ki.Ölen bir çocuğa sevinecek kadar alçak,ölen bir çocuğun arkasından konuşacak kadar çürümüş bunlar.
    Hadi yazmayayım yazmayayım dedim de, şöyle bir baktım forumdaki genel geçer mesaj kalitene de sen ne karaktersizmişsin be birader... Dışarda görsen el etek öpeceğin tanımadığın insanlara burada salak salak konuşuyorsun. Hadi bir defol git de abiler konuşsun burada. Biraz büyü yine gelirsin.

Alıntı Yanagisawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir evlat babası olarak konuşuyorum
    Nekadar hatalıda olsalar çocuk baştan aşşağı yanlış eğitilmiş veya baba parasını gücünün verdiği şımarığıda olsa onların evlatları gitti,eminimki kendilerince en doğru olanı yaptılar çocukları için onu doğru yetiştirebilmek için ama bişeyleri hep atlamışlar farkında olmadan çocuğun çevresi,arkadaşları çocuklarının nerede neler yaptığı konusunda anne ve babalık görevlerini yerine getirememişler o slihı eline babası tutturmadı ya yada öyle ortamlara onlar göndermedi ya ama bu belkide dikkat bile etmedikleri yanlışlarını yavrularıyla birlikte çok ağır bir veballe ödediler,yaşadıkları acıyı evlat acısını allah kimseye göstermesin.
    İyisinle.,kötüsünle,doğrusu ve yanlışıyla bir fidan soldu bir aile dirliğini ve birliğini kaybetti,gencecik bir fidana allahtan rahmet geride kalanlara sabırlar dilerim.
    Evlat acısı başka birşeydir de ya bu adam elindeki bu silahla senin çocuğunu vursaydı? Veya o sona dayanmış ibre ile senin çocuğuna çarpsaydı? Yine böyle tüm samimiyetinle(!) yazabilecekmiydiniz?

Bu mantıkla siz beyefendi ölen teröriste de Allah rahmet eylesin dersiniz. Ana kuzusu ya o da?

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  konu amacına ulaşmıştır
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)