Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Range Rover İle motorlu sürücüleri saniye saniye ezen adam...

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.youtube.com/watch?v=TrPgtBkxTrQ

hem olanlar hemde videonun altındaki yorumlar sinir olmak elde değil....
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Trafikte yapılmaması gereken hareketler hiç birşeye sinir olmana gerek yok kişileri neye bindiği ile ayır etme haksız veya haklı önemli olan . Şahsen benim ailem yanımdayken öyle bişi yapacaklar bende ezerim takip etmenin manası yok nereye kadar

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    vallahi helal olsun o video ya yorum yapanda tam dayaklık ben hiçbir motorcunun haksız olay çıkaracağına inanmıyorum hadi diyelim yaptı ne yapabilir ki söyleyin bana sıkıştırma mı tampona dokundurma mı yüzde yüz araba hak etmiş nokta ve net.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    az bile yapmis ben olsam hepsini ezedim.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Bu videoda adami adeta şehir eşkıyası gibi takip edip artist artist önüne gecen Motorculara az bile yapmis

Bende Motorcuyum ama insallah sakat kalmıştır o artist

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı 32diş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=TrPgtBkxTrQ
    (sözde olay böyle başlamış...
    Polise gore olay motorsikletli şahısın, jipli adamı, karısını ve arka koltuktaki 5 yaşındaki çocugu korkutması ile başlıyor)

hem olanlar hemde videonun altındaki yorumlar sinir olmak elde değil....
    Bu video ABD mi? çekliyor,ezip geçti ya, yorumlara,aracı kullananada ayar oldum,işin en başından izleyerek konuşmak gerekir.
    Serkan Elibol süper yorum yapmış,yılın klavye erkekliğinde altın madayla hak etmiş

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    çözemedim kim haklı kim haksız motorcular haklı olsa olayı başından gösterirlerdi herhalde çoğunda kamera vardır

yorum yok o yüzden
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Yahu nasil bu ayarsiz olabiliyorsunuz anlamiyorum. Bir taraf laf atiyor, diger taraf adam oldurmeye tesebbus ediyor(belkide olduruyor). Ayni seymi bu ikisi. Ben olsam aynisini yaparim denmis bide, ya sabir... yiyorsa yap bakalım.
    geocitys ve 32diş bunu beğendiler.

Beyler Ne Yaptıysa Yapsın Araç Sürücüsü,Ama Yanında Ailesi Varken Heleki Çocukta Var.Bu Kadar Araç Sürücüsünün Üstüne Gidilmemeliydi.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

haklı olmak,haksız olmaya sebep olacak davranışları gerçekleştirmeye hak vermiyor.

tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    iki tarafta haksız bence. iki taraftan kimsede alttan almamış. ancak araç sürücüsü ne olursa olsun öldürmeye tam teşebbür ediyor. sana yumruk atana sende silahla ateş ediyorsun gibi olmuş...
    32diş bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Arabamda karım - çocuğum olacak gelecekler laf atacaklar - sıkıştıracaklar - saldıracaklar haa ?

Land Rover sürücüsü az bile yapmış, siz kimsiniz yaa çıkmışsınız 50 - 100 motor toplanınca kendinizi adam'mı sandınız ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O kadar motorcuyu ezecen sonra bir şey yokmuş gibi davranacan öylemi ? lambalarda denk getirirdiler işte ne oldu dahamı iyi oldu ?

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    olayın önceside vardı bu konu çok açılmıştı
    sanırım 3 motorcu ölmüştü

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    siyah camlı arabanın içinde ne kadın ne çocuk görünmüyor sadece sürücü var kaldı ki ailen olsa arabada bu hareketi onları tehlikeye atmamak için zaten böyle davranmazsın trafik tabelalarında rusça yazıyor araç sürücüsünün akıl sağlığı yerinde olsa bir insanı çiğnemez türkiye de bunu yapmaya kalksa bu kadar motorcunun içinden sağ çıkamaz bu kadar motorcu deli bir arabadaki mi akıllı mantıklı olun biraz bu olayın başlangıcı var ki çileden çıkarmış bu kadar insanı düşünün irdeleyin öyle yazın yazmak için yazmayın
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer ben olsaydım range sürücüsü en yakın karokala gider şehir eşkiyalarını içeri attırırdım. trafikte her insan hata yapabilir. bir adam hata yaptı diye adamın önünü kesmeye kalkan bu sürü tek başlarına kalınca kuzu olurlar merak etmeyin. grup sürüşü saldım çayıra şeklinde olmaz. olursa trafik içinde sizi istemeden sizi sıkıitıranda olur acelesi olup sizi geçmek isteyende. adam eğer motorcuları ezmek isteseydi önce önünde fren yapan adamı ezerdi yoksa niye fren yapsın istese sürünün çoğunu en az sakat bırakırdı. yapması gereken ani hızlanma ani fren sağındaki motorları yolun dışına atma solundakiler karşı şeride atardı grupun yarısı meftai olurdu.

uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Bazen bu sitede ne olursa olsun izlemeden okumadan "motorcuysa haklidir" diyenleri anlamiyorum. Biraz objektif olun, empati kurun.
    Arda_Karaca bunu beğendi.

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birincisi okumadan bilmeden yorum yapmak dogru degil. youtubede birinin yaptigi sacma ceviriye inanmayin. landrower surucusu cok acitasyon yapmis yok cocugumun sagligi filan diye, motorculara carptiktan sonra laf dalasi surucunun orda motorlari ezip gecerek kacmasi ile baslamis olaylar( ki motor suruculerinden 32 yasinda iki cocuk babasi birini felc etmis.) ne yapacakti motorcular?
    ikincisi surucu cinli, cinde yasayan birisi olarak sunu soyluyorum, bu tarz durumlarda kim hakli kim olmus kim kalmis dunyada en son umursayacak millet. assagidada olayin haberi.
    http://abcnews.go.com/US/suv-driver-attacked-motorcyclists-wife-faced-life-threatening/story?id=20456813

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer ben olsaydım range sürücüsü en yakın karokala gider şehir eşkiyalarını içeri attırırdım. trafikte her insan hata yapabilir. bir adam hata yaptı diye adamın önünü kesmeye kalkan bu sürü tek başlarına kalınca kuzu olurlar merak etmeyin. grup sürüşü saldım çayıra şeklinde olmaz. olursa trafik içinde sizi istemeden sizi sıkıitıranda olur acelesi olup sizi geçmek isteyende. adam eğer motorcuları ezmek isteseydi önce önünde fren yapan adamı ezerdi yoksa niye fren yapsın istese sürünün çoğunu en az sakat bırakırdı. yapması gereken ani hızlanma ani fren sağındaki motorları yolun dışına atma solundakiler karşı şeride atardı grupun yarısı meftai olurdu.
    İlk ezdikleri motorculardan sonra baktıkı motorcuların sayısı cok fazla tekrar ezmeye bi tarafı yememiş 5 -10 motorcu olsa hepsini ezer geçerdi uzun vadede çok kafayı taşlara vurur mahkemesiydi tazminatıydı pişmanlık duygusu vs vs .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)