Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

android oyun yardim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    arkadaslar ben google playe girip oyun indirmek istiyorum ama ucretsiz oyunlar cok dandik oluyo bendede banka karti var icinde para var dedim adamlar o kadar emek harciyo 1 dolar versem nolur diye girdim asphalt 8 i indirmek icin neyse kartin bilgilerini felan girdim meğer banka kartim internet alisverisine kapaliymis bende dayanamadim yazdim googlea asphalt8 apk diye bissuru site cikti apkmania dan indirdim ama 4 tane 200er mb lik data dosyasi var onlarida indirdim ama acamadim rar halindeymis neyse acsam bile nereye tasiyacagimi bilmiyorum sadece bu oyun degil birsuru oyun var aklimda birisi bana yardimci olabilir mi ? mesaj yoluyla diger oyunlarida nasil kullanacagim onlarada yardimci olursaniz sevinirim mesela real boxing apksini indirdim datasini indirmek isteyince hata veriyo ?
    not:ogrenciyim universite ye yeni basladim
    dipnot :telefon s4
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    Ben de bir yazilimciyim daha stajyer olsam da ileride ben de parali uygulamalarda rol oynayacagim. Simdilik oyunlari deneyecegini ve begenirsen satin alacagini dusunerek yardimci olayim;
    Indirdigin apk dosyalarini kurduktan sonra indirdigin o buyuk rar dosyalarini cikar. Indirdigin sitede aciklama bolumunde yazar bu dosyalarin obb mu yoksa data dosyası mi oldugu. Asphalt8 icin ornek vereyim cikardigin klasorun adi com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM olmali. Bunu bi file explorer yardimiyla Android/obb klasorunun icine atacaksin.
    Dedigim gibi hem destek olma amacli hem de telefonuna ozel olacak sekilde data indirdigi icin oyunlari satin almani siddetle tavsiye ederim. Banka kartini internet alisverislerine artırman 2 dk lik is. Adamlar artik oyunlara turkce destek de vermekte. KorsandAn ne kadar uzak durursak bu gibi seylerin ulkemizde de yer almasi ihtimali artacaktir.
    Saygilar. Onur.

Motosikleti
    Alıntı monur00006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bir yazilimciyim daha stajyer olsam da ileride ben de parali uygulamalarda rol oynayacagim. Simdilik oyunlari deneyecegini ve begenirsen satin alacagini dusunerek yardimci olayim;
    Indirdigin apk dosyalarini kurduktan sonra indirdigin o buyuk rar dosyalarini cikar. Indirdigin sitede aciklama bolumunde yazar bu dosyalarin obb mu yoksa data dosyası mi oldugu. Asphalt8 icin ornek vereyim cikardigin klasorun adi com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM olmali. Bunu bi file explorer yardimiyla Android/obb klasorunun icine atacaksin.
    Dedigim gibi hem destek olma amacli hem de telefonuna ozel olacak sekilde data indirdigi icin oyunlari satin almani siddetle tavsiye ederim. Banka kartini internet alisverislerine artırman 2 dk lik is. Adamlar artik oyunlara turkce destek de vermekte. KorsandAn ne kadar uzak durursak bu gibi seylerin ulkemizde de yer almasi ihtimali artacaktir.
    Saygilar. Onur.
    haklisiniz benim kartim devletin bursluluk kartiydi yönetimi pek bizim elimizde degil alacaktim kendime yediremiyorum kacak kullanmayi ama bi deniyim dedim ama real boxing in datasini felan hallettim oyun aciliyo tekrar atiyo beni bide asphaltin datasini acamadim dedim bi daha indiriyim wifiyi actim oyuna girdim oyun beni direk atiyo heralde lisans denetimi yapti beni de kacak buldu heralde bu oyunlari nasil duzeltebilirim heralde telefona bi dosya kaydetmistir parali indirsem bile bni atar mi ? veya datasini acsam yine atar mi ?
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    Indirdigin apk dosyalari lisans kontrolu yaomaz. O apk dosyasina ait datalari yuklemen lazim. Oyuna girdiğinde oyun kendi indirmez. O orijinallerde oluyor. Datasini acamadim derken neyi kasdettigini anlamadim. Rar dosyasinda part1 olana sag tiklayip buraya cikar diyeceksin cikan klasoru android/obb klasorunun icine atacaksin ( telefon hafizasina)

Motosikleti
    Alıntı monur00006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Indirdigin apk dosyalari lisans kontrolu yaomaz. O apk dosyasina ait datalari yuklemen lazim. Oyuna girdiğinde oyun kendi indirmez. O orijinallerde oluyor. Datasini acamadim derken neyi kasdettigini anlamadim. Rar dosyasinda part1 olana sag tiklayip buraya cikar diyeceksin cikan klasoru android/obb klasorunun icine atacaksin ( telefon hafizasina)
    tesekkurler deneyeceğim

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Blackmart ı indir ordan kur

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

yada o 200mb olan dosyaları sd kartta oyunun dosyasının içine at olsun

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    800 bullets türkçe dublaj arkadaşlar tekrardan konu açmak istemedim ilk gördügüm konu dışı istekden yürüyüm dedim bu filmi belki iki senedir arıyorum ama izleyebilecegim bi site bulamadım yardımcı olrsanız sevinirim artık bu filmin türkiyede gösteriminin yasaklı oldugunu düşünmeye başladım

http://www.youtube.com/watch?v=1Oi1VFsIj_w

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA
    1.2.7. Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya baska mülkiyet hakları tarafından korunan veya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden veya haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen hiç bir bilgi, dosya veya başka malzeme forumlarda yer alamaz. FSEK (Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu) uyarınca forumlarda her türlü lisans gerektiren ve telif hakkı bulunan film, müzik, yazılım ve diğer eserlerin paylaşımı kesinlikle yasaktır.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)