Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bana Motosiklet Önerirmisiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar atv almak istiyordum hemde baya bir heves etmiştim sürmesinide biliyorum enduro yapıyorum ara sıra.Ama forumda çok tepki çekti ve forum motosiklet forumu hani bu tür olayları benden daha iyi bilen birsürü kişi var bende karar verdim atv almıcam.Motosiklet sürmesini bilmiyorum bana biraz bunu anlatırmısınız otomatik debriyajsız motosikletler varmıdır ? aradığım motosiklet öyle yarış motosikletine benzeyen güzel sert tipi olan ama hızlı olmayan birşey.Sadece tipi güzel tabi güvenli olucak yani yarı yolda bırakmıcak.Bana ney önerirsiniz ve otomatik olanı varsa eğer onun adını söylerseniz çok memnun olurum.Bu arada honda sürüş kursundan bashetti arkadaş onuda açıklarsanız iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DarkEvents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Aradığın tarzda otomatik vites motosiklet yok bildiğim kadarıyla, vitesli motosikletin eğitimini alıp önce güvenli sürüşü öğrenip daha sonra alacağın motosiklete karar vermeni tercih ederim.
    Herkesin dediği gibi motosiklet hata affetmeyen bir tutkudur

yapcak bişey yok o zaman öğrenicez artık.Üniversteye gideceğim için scooter olmasını istemiyorum hani anlarsınız sizde ilgi çeksin biraz ama yeni başlıyan birisi için kolay olsun tipide şekli şemali hoş bişey olsun az yaksın oda var :D zaten yavaş bişeyse azda yakar :D ne önerirsiniz bana daha bizimkileri ikna etmeye çalışcam :D bari alcağım şeyi anlatabilimde onlarda bişeyler bildime inansın :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

HONDA CBR 125 NASIL SİZCE ? ALTIN ELBİSELİ ADAM VİDEOLARI İZLİYORUM YOUTUBE DA BEBE DİYO ADAM :d
    DarkEvents bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr 125
    Kardeşim duygularını anlayabiliyorum,dediğim gibi eğitimini almalısın kendine ne zaman bilinçli olarak ben motosiklet sürmeyi öğrendim diyebiliyorsan o günden sonra alacağın motosikleti araştırmalısın bütçen ne kadar mesela ona göre motosiklet tavsiyesi vereyim

bütçe sıkıntım yok hani birçok motoru karşılıyabilirim ama deiğim gibi ben hiç motor sürmedim eğitimini aldıkdan sonraki halimi kafanda canlandır usta ona göre bişeyler öner hani daha motor sürmeyi yeni öğrenmiş birisiyim öyle düşün mesela bu sana dediğim honda rcz 125 baya yavaş ve şekli filan asabi duruyo sen ne dersin ? fiyatına hani bana göre gayet iyi sağlam kıyafetlerde alırım üsütne üniversteye giderim gelirim artık enduroyuda yapmıcaz yani :d enduro motosikleti alamam bu arada usta çünkü tipini sevmiyom onuda söylim :D hani aklından öyle bişey geçer filan :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

honda rcz yazmışım :D cbr olcaktı o peugeot aklımda kalmış :D

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    acaba kaç tane böyle başlık var bol şans dostum
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr 125

Dediğin model şu şekilde motosiklet sürmeyi öğrendikten sonra düşünebilirsin bu modeli 125cc dediğin gibi tarzı şeklide sana uygun az yakar fazla gitmez başlangıç motorun olabilir

oturuş şeklini biliyorum zaten altın elbiseli adamın tüm videolarını izledim nerdeyse :D bu motora bebe diyo hani o yüzden bu aklımda kaldı :d parmak uclarıyla ayaklaklara dokuncaz dirseklerle motorun ortasını benzin teposunun oralar varya işte oralarıo tutucaz gidona yükü vermicez yük bacaklardan motora yönlendirilcek eller rahat sırt biraz ağırabilirim kambur filan belki olurum bilmiyorum :D ama hayırlısı :d DOĞA EDİNDE BİZİMKİLER KABUL ETSİN ATV YE GÖRE FİYATIDA İYİ ŞEKLİNDE HOŞ :D

Motosikleti
    Honda cbr 125
    Honda cbr 125,
    Kuba XC 150
    Mondial 125 mh drift
    Kanunu tiger 250
    DarkEvents bunu beğendi.

Sizce bunlamı başlıyayım scooter bile sürmedim ama chopper türü motora çok bindim arkadşın arkasında tabi :D
    Hastamotorcu bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr 125
    Alıntı trk1995 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizce bunlamı başlıyayım scooter bile sürmedim ama chopper türü motora çok bindim arkadşın arkasında tabi :D
    Valla güzel kardeşim,abim bende kuba xcg 150 var.motoru 2 binde aldım 100 ü geçmiyordu desem yeridir.şuan 10 binde rahat uzun yolda 135-40 arası gidiyorum buda bana yetiyor.titreme denen şey %1 seviyede.yani yok

benim yaşım 20 bana yakışıyor siyah renk motor.haftaya foto makina alıyorum o zaman motorumun resmini çekip sizlerle paylaşıcam inşallah.paran varsa honda cbr 125 on numara.onu alamazsan kanunu tiger 250 al.onuda almazsan Kuba xcg 150 öneririm.ilk 3 bin km ye kadar fazla hız bekleme ama
    DarkEvents bunu beğendi.

HANCER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik Bir Motorum yok.
    Cbr 125 az kalıplı bir motor ve beygiri düşük gelir bi zaman sonra eger kalıplı giderken herkezin gözü sende kalsın istiyorsan gt250r tavsiyem. bi bak
    Hastamotorcu bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr 125
    Hancer arkadaşım da güzel bir motor sunmuş ama milletin gözünü boşver.senin motorun senin gözünde on numara ise halley davidson geçmiş yanından boş.ama tabi vay anasını sese bak ulan dersin motorunla aranda bi bağ kurmayı başarmalısın. eğer motoru aldıktan sonra bu motor benimkin den daha güzel miş ulan dersen eğer o motoru 3 ay içinde satmayı düşüneceksin benden demesi.hangi motoru alıyorsan al motoruna iyi bak ve onunla aranda bir bağ kur.ben kendi motorumla çok uyumluyum ve satmayıda hiç bir zaman düşünmedim.

allah gönlüne göre versin

HANCER daha yeniyim usta hızlı bişey alırsam hem benim hemde başkaları için sorun olur ailemde izin vericekmi daha onu bile bilmiyorum bu cbr 125 yavaş ailem izin verebilir buna zamanla kendimi geliştirdikce daha güçlü motorlarada geçerim motor nasıl kullanılır bilmiyorum o yüzden kimseye zarar vermicek bişeyler arıyorum hani buda verir vermesine ama bastınmı gitmiyo daha düşük ihtimal zamanla daha yükseğinide alırım alırsam eğer videolar çekerim foruma koyarım :D kaska takarım bi kamera tamamdır :D

ya motor almayı düşünmüyodum atv istiyodum ama atv çok sıkıntılıymış :d motorada bindim hani cdden ayrı bi güzelliği var maltepe sahilde gezerken filan :D bu honda 125 lerde şeklinden dolayı hoşuma gitti baya dikkat çeker :D işin bi yönüde orası zaten dikkat çekmesi :D güzel olabilir hani :D hayırlısı ya :D

HANCER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik Bir Motorum yok.
    :D hondanın kursları var bence onlara git hemen ögrenirsin al bi 250llik motor tepe tepe kullan 5 6 sene :D Motorda Karizma var Kızlar hasta Olur :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)