Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

9 yaşındaki kızının başını kapayıp bayram gezmesine çıkaran babanın düşündükleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bunu görüpte buraya konu açanın
    a kendi gibi düşünen insanlar görmek istiyor
    b kendi gibi görüşü olmayanlara saygısı yok
    c gördüğü görüntünün içinde kirlilik arıyor
    d canı sıkılmış konu açıyor
    otopsici ve nevo33 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sokakta gördüm içim elvermedi o yaşta kıza yapılan baskıya.
    9 yaşında olduğunu nereden biliyorsun nüfus kağıdınamı baktın .Ne yapıyordu babası zorla tekme tokat döverek başınımı kapatıyordu. Çocuğu çevirip bunu sana zorlamı giydiriyorlar diye sordunmu ?????

O yaştaki çocuklar ebeveynlerini taklit etmek konusunda çok isteklidirler . Annesi topuklu ayakkabı giyen kız çocuğu topuklu ayakkabı giymek ister , annesi örtünen bir çocuk ise örtünmek. Öküzün altında buzağı aramayın.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu yapan herife denecek söz : Yuhh tur.. Hatta yuh kere yuh tur.. Allah belasını versindir.. Ne suçu var lan o çocuğun senin siyasi görüşüne alet ediyorsun? Şimdi düşer spider beyinli tek hücreliler ee ne var canım bunda derler!!! Eğer bunu diyecek olan varsa onunda allah belasını versin!!!
    Baş örtüsü siyasi görüş değil dini inanç ile alakalı bir konudur. Cılkını çıkartmayalım lütfen.
    nevo33 bunu beğendi.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Ekşi hesabına girdim zannettim bi an
    Mengu16 bunu beğendi.

9 yaşındaki kızının başını kapayıp bayram gezmesine çıkaran babanın düşündükleri

A) Allahın emri
    B) Cahiliye döneminde kızları diri diri gömüyolardı.
    C) Gerçek islam ben değilim.
    D) Medeniyet açmaksa bedeni, hayvan hepinizden medeni.
    E) Kadınlar şeytandır erkeği günaha sokar.
    F) Laiklik var kızım dinini yaşayamıyor.
    G) Yukardakilerin hepsi
    İslam ve müslüman tarifinin kaynağı ne?
    Benim kızım 5 yaşında ve aynı şekilde benimle bayramda dolaşıyor.
    Ben de pedofil miyim?
    nevo33 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 yaşında olduğunu nereden biliyorsun nüfus kağıdınamı baktın .Ne yapıyordu babası zorla tekme tokat döverek başınımı kapatıyordu. Çocuğu çevirip bunu sana zorlamı giydiriyorlar diye sordunmu ?????

O yaştaki çocuklar ebeveynlerini taklit etmek konusunda çok isteklidirler . Annesi topuklu ayakkabı giyen kız çocuğu topuklu ayakkabı giymek ister , annesi örtünen bir çocuk ise örtünmek. Öküzün altında buzağı aramayın.
    Baskı altına girme özgürlüğü diye bişey bilmiyordum, ayrıca hortumla dövülerek zorla kapatılan genç kızları çok iyi biliyorum. Çocukları ne yaptığının farkında olacağı bir yaşa kadar özgür bırakmak doğrusu değilmidir ?

O siyasi değil bu ticari değil, ya alttaki ne ? Beynini yıkamışlar çocuğun. Vicdanı olan varsa youtube'a çocuk istismarı diye şikayet etsin, ben ettim daha silmemişler.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kılık kıyafet kanununa göre yasak. Çocukları geçtim, yetişkinlerin bile giymesi yasak. Ve çokta iyi bir sebebi var. Türk insanını geriliğin esaretinden kurtarmak için kılık kıyafet kanunu çıkartıldı zamanında.

Ama karşı devrim gitgellerinin yaşanması normal. Fransa 100 küsür sene mok içinde debelenmiş zamanında. Ha karşı devrimin en kesif yıllarının geçnliğimizin ta ortasına gelmesi de bizim talihsizliğimizdir. Ona yapacak bişey yok.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Mengu16 İslam hakkında hiçbir bilgin yok. Allaha inanmıyorsun. Sana kimse karışmıyor sen neden hiçbirşey bilmediğin bir konuda insanları düşünceleri konusunda yargılıyorsun ?

Kimse senin dinsizliğini sorgulayamayacağı gibi sende başkalarını inanışlarından dolayı yargılayamazsın. Artık bunu öğrenmelisin.
    -unnamed-, Samet Ağır ve nevo33 bunu beğendiler.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    birlik ve beraberliğe azami ihtiyacımızın olduğu şu günlerde
    kurubuz bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengu16 İslam hakkında hiçbir bilgin yok. Allaha inanmıyorsun. Sana kimse karışmıyor sen neden hiçbirşey bilmediğin bir konuda insanları düşünceleri konusunda yargılıyorsun ?

Kimse senin dinsizliğini sorgulayamayacağı gibi sende başkalarını inanışlarından dolayı yargılayamazsın. Artık bunu öğrenmelisin.
    Bişey bilmediğimi ne biliyosun ? Ne olduğunu sorgulamışım ki bi sebep bulmuşum dinden çıkmak için. Hem ben inanca karşı değilim, baskıya karşıyım. Baskı yapılmasa, insanları islama inandırmak için kılıç kullanılmasa müslüman sayısının şu ankinin kaçta kaçı olacağını herkes biliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Cindy bebeğin erkeği tahrik ettiğini söyleyen cemaat sözcülerinin ve ağzını açıp öküz gibi dinleyenlerin olduğu vatanda 9 yaşındaki kızın başının örtülmesi anormal sayılmaz. Cindy bebekten tahrik olan kitle 9 yaşındaki çocukla kamasutra yapar.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bişey bilmediğimi ne biliyosun ? Ne olduğunu sorgulamışım ki bi sebep bulmuşum dinden çıkmak için. Hem ben inanca karşı değilim, baskıya karşıyım. Baskı yapılmasa, insanları islama inandırmak için kılıç kullanılmasa müslüman sayısının şu ankinin kaçta kaçı olacağını herkes biliyor.
    Konuyu saptırma. İnanan insanların yaşantılarını sorgulamak inanmayanlara düşmez. Sende baskının bir başka şeklini yapmaya çalışıyorsun. Seninde beğenmediğin insanlardan farkın yok aslında.
    -unnamed- ve nevo33 bunu beğendiler.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Ducati 797
    la ikrahe fid din

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la ikrahe fid din
    Teoride öyle ama ya uygulamada ?

birlik ve beraberliğe azami ihtiyacımızın olduğu şu günlerde
    Müslümanlar kafirlerle birlik ve beraberlikte olabilir mi?
    Evet ise şu devamlı eleştirdiğin "pensinvanlyalı" ile aynı duruma düşmeyecek misin?

Motosikleti
    Ducati 797
    Teoride öyle ama ya uygulamada ?
    insanların uygula(ya)mamasını mı sorguluyoruz?
    ozaman insanları değiştirelim, dini değil

Motosikleti
    insanların uygula(ya)mamasını mı sorguluyoruz?
    ozaman insanları değiştirelim, dini değil
    Hep diyorum neden arapça, kuranca ? ama öyle gerekiyomuş. Düşmanlık yapacak gün değil zaten bu günden sonra foruma epey bi giremeyecem, yavaş yavaş izmir taraflarına gidiyorum askere.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kılık kıyafet kanununa göre yasak. Çocukları geçtim, yetişkinlerin bile giymesi yasak. Ve çokta iyi bir sebebi var. Türk insanını geriliğin esaretinden kurtarmak için kılık kıyafet kanunu çıkartıldı zamanında.

Ama karşı devrim gitgellerinin yaşanması normal. Fransa 100 küsür sene mok içinde debelenmiş zamanında. Ha karşı devrimin en kesif yıllarının geçnliğimizin ta ortasına gelmesi de bizim talihsizliğimizdir. Ona yapacak bişey yok.
    1934 yılında yapılan kılık kıyafet kanunu aşağıda , bana hangi maddesinde "kadınlar başlarını örtemezler" anlamına gelen bir cümle vardır gösterebilirmisiniz ???

Kılık Kıyafet Kanunu

Madde 1- Herhangi din ve mezhebe mensup olurlarsa olsunlar ruhanilerin (din görevlilerinin) mabet ve ayinler haricinde ruhani kisve taşımaları yasaktır. Hükümet her din ve mezhepten münasip göreceği yalnız bir ruhaniye mabet ve ayin haricinde dahi ruhani kıyafetini taşıyabilmek için muvakkat müsadeler verebilir. Bu müsaade müddetinin hitamında onun aynı ruhani hakkında yenilenmesi veya başka bir ruhaniye verilmesi caizdir.

Madde 2- Türkiye’de kanuna tevfikan teşekkül etmiş ve edecek olan izcilik ve sporculuk gibi topluluklar ve cemiyet ve kulüp gibi heyetler ve mektepler mahsus kıyafet, alamet ve levazım taşımak istedikleri zaman yalnız nizamname ve talimatname ile muayyen tiplere uygun kıyafet, alamet ve levazım taşıyabilirler.

Madde 3- Türkiye’de bulunan Türklerin ve yabancıların, yabancı memleketlerin siyaset, askerlik ve milis teşekkülleri ile münasebetli kıyafet ve alametlerini ve levazımını taşımaları yasaktır.

Madde 4- Ecnebi teşekkül mensuplarının kendi kıyafet, alamet ve levazımları ile Türkiye’yi ziyaret etmeleri, İcra Vekilleri Heyeti kararıyla tayin olunacak mercilerin müsadesine bağlıdır.

Madde 5- Türkiye Devleti nezdinde memur bulunanların kıyafetleri beynelmilel mer’i adetlere tabidir.

Madde 6- Bu kanunun tatbik suretini gösterir bir nizamname yapılır.

Madde 7- Birinci maddenin hükümleri, bu kanunun neşri tarihinden altı ay sonra ve diğer maddelerin hükümleri bu kanunun neşri tarihinden itibaren mer’idir.( geçerlidir.)

Madde 8- Bu kanunun icrasına İcra Vekilleri Heyeti memurdur.
    -unnamed- ve nevo33 bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Hep diyorum neden arapça, kuranca ?
    Selamlar;
    mataryelistlerin,veya ateistlerin tereddüt ettikleri konuları madde madde sıralayacak olsak sanırım 100 adet civarı soru oluşur.
    örneğin kuranın neden arapça olduğu o kadar basit ve muhteşemki.!!
    sizlerin cevabını bildiğinizi sandığınız ve yargılayıp infaz ettiğiniz konuları birde gerçek yanıtlarını duysanız veya öğrenseniz ;sizlerinde cevabı..
    ateist bir okul arkadaşımın dediği gibi ''ben böyle hiç duymadım,böyle öğretmediler'' olurdu..
    Lütfen mezhep imamlarının savunduklarını,din yobazlarının dayatmalarını, bunlarında dediği islam gerekleridir diye düşünmeyin.Kuranı bunlardan ayırın...
    vesselam..

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    örneğin kuranın neden arapça olduğu o kadar basit ve muhteşemki.!!
    Neymiş bu basit ve muhteşem cevap? Söyle de aydınlat bizi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)