Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

dualarınızı bekliyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    isimbulamadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Deli midir değil midir bilemem ama google çeviri işi değil bu. Türkçe yazımda hatalar var ve google çeviri Türkçe yazım hatası yapmaz.

Arkadaş işitme engelli olabilir. Genellikle işitme engelli arkadaşlar bu tarz hatalar yapıyor yazı dilinde.

Ya da bunları okuyup kafa buluyor bizle..

Deli midir nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ama öykünün ailesinin haberi yokki onlara sormadan veremem öykünün ailesi sizleri tanımaz etmez bilmez bende aynen öyleyim iyi niyetle dediğinizi biliyorum ama öykünün ailesine danışmam gerekir

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    bu durumda da kimseyi inandırman mümkün değil işte...heleki bu durumda tanışıklıkğa önem veren kimse ne yardım bulabilir nede kendine inanan birini....

dediğim gibi ben hiç kimseyi kendime inandırmaya çalışmıyorum ailesine danışmam gerekir sadece dualarınızı bekliyoruz bizler

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:51 ----------

öyküyü her an kaydebiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:55 ----------

kız yoğun bakımda ölümle pençeleşir ve hayla bilincinde bir değiliklik yokmuş hayla aynı durummuş

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Bi ölemedi gitti..
    TATLIHIZ bunu beğendi.

allahım sen büyüksün ya rabbi

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adminlerin niye angaralıları sevmediğini şimdi daha çok iyi anlıyorum. Önce beypazarlı, sonra bu

nerden düştüm buraya ya rabbi düşecek başka bir site kalmadı mı ya rabbi da ben düştüm buraya ya rabbi

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:01 ----------

başka inanma veya inanmama gibi bir lüksünüz yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

ben hiç bir insanı da inandırmaya veya inandırmamaya mecbur kılmıyorum kılmadım

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı uzulenmelek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öykü yoğun bakımda hayatla pençeleşiyor
    Hayatla pençeleşiyor ise yapacak bir şey yok, ölümle pençeleşse idi belki dua vs işe yarayabilirdi...
    hayat2teker, Yusuf Ziya ve akira2012 bunu beğendiler.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

belgin usta diye birisi mi var belgin usta bizim sülaleden geliyor belgin usta annemin kuzenidir belgin usta tv verici ve radyo verici istasyonlarıyla ve baz istasyonlarıyla bir zamanlar çok ilgilendi yüksek frekenslarlada çok ilgilendi yüksek gerilim hatlarıylada çok ilgilendi ve küçüklükten beridir bunlar hep ilgisini çekmiştir

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sen ankaralımısın aga?

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı uzulenmelek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belgin usta diye birisi mi var belgin usta bizim sülaleden geliyor belgin usta annemin kuzenidir belgin usta tv verici ve radyo verici istasyonlarıyla ve baz istasyonlarıyla bir zamanlar çok ilgilendi yüksek frekenslarlada çok ilgilendi yüksek gerilim hatlarıylada çok ilgilendi ve küçüklükten beridir bunlar hep ilgisini çekmiştir
    Belgin ustaya bisey mi oldu?
    hayat2teker bunu beğendi.

erkek değilim ben nickim erkek de değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:16 ----------

ona bir şey olmadı iyi o

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:18 ----------

bu saate kadar dua roplamaya çalışıyorum öykü için uykum var uyuyamıyorum üzüntüden düşünmekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:20 ----------

allahım sen öyküye şifa ver allahım sen onu bu şeylerden kurtar allahım amin allahım öyküye sağlık sıhhat da ver allahım öyküyü yoğun bakımdan kurtar oksijen makinasındanda kurtar bizler gibi nefes alıp versin allahım amin allahım

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:22 ----------

öykünün korneasındaki ve retinasındaki çizikleri lazerle düzeltmişler ve kör olma tehlikesi varmış hayla ve öykünün durumu hayla gittikçe kritikleşiyormuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:24 ----------

suratından yerlere hep kanlar akıyordu öykünün

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:27 ----------

belgin ustada bu siteye üye olmuş buraya bu siteyi ilk o söyledi bana ambulansla hastaneye kaldırıldı kızcağız

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:29 ----------

çok ağladı ailesi bende çok ağladım hepimiz saatlerdir bugünde çok ağladık

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:31 ----------

ben çıkıyorum uykum var yarın yazarım gelişmeler olursa eğer

Motosikleti
    MZ IFA 251 1989 Yamaha X-MAX 250 2017
    Birisi bilgisayar program yapmış. Otomatik cevap veriyor. Daha neler görecez bu internet aleminde.
    uzunmelek git öykünün yanına orada dua et. Arkadaşın can çekişiyor sen işin dalgasındasın. Sen ne kötü bir arkadaşsın böyle
    Yusuf Ziya bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hacı Öykü'yü geç de bi gün seninle içmeye gidelim yahu.
    Hastayım kafana

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Allah allha ilginç bi vaka öyküye mi üzüleyim sana mı anlamadım uzulenmelek.
    Yusuf Ziya bunu beğendi.

ben şimdi harbiden belgin ustayı marak ettim.. :D

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şu koreli degilmisin sen yw kapıdan kovuyoz bacadan giriyon

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Öykü kim konuşmayı ne zaman söktün veya ne zaman Türkçe konuşmayı öğreneceksin Bozuk plak gibi konuşuyorsun anlamıyoruz. Ne bileyim Redhouse var, Tdk sözlükleri var, langenscheidt var... Tavsiye ederim

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Sonunada ekleseydin bunu 15 konuya yapıştır yoksa... falan

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)