Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

25 yaş üstü evlenemeyenler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF250 2006 ==> CB150 2009
    29 yaşındayım ama bu saatten sonra evlenmeyi düşünmüyorum

aşağıda ki örnek bir konu bunun gibi yüzlerce konu var

http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/570403-bakire-olmadigini-esine-aciklayip-evlenen-varmiyada-kizlik-zarini-diktirip-evlenen.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    midem bulandı linki okurken
    hamdolsun, müslüman başbakanımız var, dindar(!) nesil yetiştiriyorlar
    ama ortalık böyle ahlaksızlıkların meşru gösterildiği dizilerden geçilmiyor
    sahi, nasıl normalleşti bunlar sanıyorsunuz?
    ramizan83 ve oyunageldim bunu beğendiler.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Hani marjinal bizdik? Mahalle tren yapmış gidiyor
    akira2012 ve fromghetto bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    peki 29 yasına kadar kımseyle yattın mı kardesım?

ya da soyle sorayım...

sen bakır mısın?

*

dinle , namusu bir tutmayın.kalbınızı kırarım.
    ne turbanlı gordum, grup sex yapan.
    ne adamlar gordum, camıden sonra kerhaneye gıden.
    ben de muslumanım ama, dınımın hem sıyasete hem de baska seylere alet olmasına fıtıl oluyorum!!!
    pistolpitt, draggy, bassturbin ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBF250 2006 ==> CB150 2009
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki 29 yasına kadar kımseyle yattın mı kardesım?

ya da soyle sorayım...

sen bakır mısın?

*

dinle , namusu bir tutmayın.kalbınızı kırarım.
    ne turbanlı gordum, grup sex yapan.
    ne adamlar gordum, camıden sonra kerhaneye gıden.
    ben de muslumanım ama, dınımın hem sıyasete hem de baska seylere alet olmasına fıtıl oluyorum!!!

Ben bu yaşıma kadar bir kızın elini tuıtmamışsam evleneceğim kızda hiç bir erkeğin elini tutmamış olucak!!!

Terbiyesizlik ahlaksızlık herkesle düşüp kalkmak namussuzluk değilde nedir

Birde şöyleleri var artık bir kız üniversite okuyacak 25 yaşını geçicek 30 yaşına gelicek sonra evlenicek bu yaşına kadar cinsel hayatı olmasınmı diyenler var bakalım onlarda görüşlerini namus bacak arasında değildir diyerek yazacaklarmı ...

kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    iyi valla müslümanlığın yasakladığı herşeyi yapalım sonra biz müslümanız diyelim. Arkadaşım eğer sen müslümanım diyorsan müslümanlığın gerektirdiğini yapacaksın. Kimse tam yapamaz ama elimizden geldiğince yapmaya çalışmalıyız.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    bi bitmediniz..
    MotorKafa ve lycantrophic bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    30 yasına kadar zına yapıp bana muslumanlıktan mı bahsedıyorsunuz komık. hangımız gercek musluman onu dıger tarafta gorecegız...

3

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    "Şu an 37 kullanıcı var. (8 üye ve 29 konuk)"

anlaşılan konukların bayaa ilgisini çekmiş bir konu.
    wolrath bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    abi niye başbakana bağladı çok merak ediyorum. çok.
    wolrath bunu beğendi.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Evlenenler ne yapıyor ki..Genelleme yapmıyorum tabi ama kendini hazır hissetmeden evlenilmemeli bence...ben de bu yazıyı nette buldum,ne kadar yeridir bilmiyorum ama paylaşayım dedim
    Okurken çok etkilendim vallaha...Allah kimseye böyle bir olay yaşatmasın...
    Evliyken bir başkasına aşık olmak nedir biliyor musunuz?öncelikle çok pis bir durum, umarım kimsenin başına gelmez.. Özellikle eşinize saygı duyuyorsanız daha da kötü... Ama bazen kontrol edemiyorsunuz kendinizi. İlk defa başıma geldi bu durum. Yıllardır evliyim. Küçük bir çocuğum var. Eşimle bazı şeyler artık bitmişti, ama yine de iyi zaman geçirebiliyorduk. Sürekli birlikte zaman geçirebiliyorduk. Sonuçta eşim. Birlikte planlar yapıyor ve gelecek için çalışıyorduk. Çocuğumuzu büyütüyorduk. Sonra ne mi oldu.. Bir kadını beğendim. Sadece beğendim. Olabilir dedim. Birlikte zaman geçirmeye başladık . Tamamen masumca. Bir artniyet yok. İş sebebiyle sürekli aynı ortamdaydık zaten.sevdiğim kişi evli de değil... Bu masum ve zorunlu birliktelikten mutlu olmaya başladık. Birbirimizi iş yerinde daha fazla görmek için bahaneler uydurmaya başladık. müsait oldukça telefonda sohbetler ettik,yazdığımız mesajların haddi hesabı yoktu... Bir taraftan da kendi kendimize hep sorduk "Ben ne yapıyorum, neden bu insanla bu kadar zaman geçirmekten hoşlanıyorum" diye... Ama sorular sorular...hiç ardı arkası kesilmedi soruların. Birbirimize çok itiraf etmedik bu durumu, hatta bazen o bazen ben, bu görüşmeleri durdurmak istedik. Görüşmedik, telefonu elimize almadık, kendimizi frenlemeye çalıştık.. İş yerinde bir araya gelmemeye çalışdık. Sonra ne mi oldu... Bir gün dayanadamadık. Bir araya geldik. Çünkü sürekli bitik durumdaydık. Konuştuk, yanlış yapıyoruz dedik, insanlara haksızlık ediyoruz dedik, ama "bunu bitirmek lazım" diyemedik. Diyemezsiniz arkadaşlar, o kadar kolay değil. Ama ortada bir yanlışlık olduğunun da farkındasınız. Sadece çözüm yok. Bitirseniz de üzülceksiniz, bitirmeseniz de... Çocuk olmasa daha kolay belki. Ama çocuk, varsa, eşinizi sevmiyor bile olsanız zor bir karar. Ama işin garip tarafı, evliliğimizde aşk kalmamıştı, uzaklaşmıştık. Ama yine de büyük sorunlarımız yoktu hatta şu an hiç sorunumuz yok...dışardan görenler ne kadar mutlu bir çift sanıyor bizi ama mutluluk kaynağımı bilen bir kişi var sadece... Aşık olduğum kişinin durumu ise çok farklı ilk defa birine aşık olmuş ve o kişi benim,bana en büyük acı veren şey de bu belki,beni herşeyden çok seviyor ama bana sahip olamayacağını biliyor benimde ona tabi... Yani herşeyi bırakalım diyemiyordum çocuktan dolayı ki ben eşime de aşık olmuştum zamanında onun için neler yapmıştım da evlenmiştim ama aşk bitti şimdi ama yine de onu nasıl bırakabilirim ki,sanki bıraksam diğeriyle beraber olabilir miyim,benim için de onun içinde imkansız bir durum bu.... Birbirimizden de kopamıyoruz ... Zamana bıraktık, şimdi o zamanın içindeyiz. Bilmiyorum ne olacak...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    işiniz gücünüz yok mu ya :D

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işiniz gücünüz yok mu ya :D
    motor hakkında konu kalmadı,kaç gündür forum ölü,o yüzden artık kızlar soruyor.com...kadınlar kulubüne felan takılmaya başlayınca millet böyle olduk heralde
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    kanuni hussar
    Alakasız olacak ama bi görüşümü söyleyim, hocam şimdi görücü usulüyle de evlendiriliyorlar, birbirlerini tanımadan sevmeden, çoğu zaman da zorlanıyorlar ışte onlar birlikte olunca günah olmuyor. Ama birbirine aşık 2 kişi birlikte olunca günah oluyor. İşte bunu benim mantığım almıyor.
    ünaltürkyazıcı, wolrath ve akira2012 bunu beğendiler.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Sanane arkadaş milletin cinsel hayatından. İsteyen sevdiği bağlandığı insanla istediği cinselliği yaşar sana mı soracak? saçma saçma konuşmalar yapmayın iyice yobazlaşıp gerileşiyoruz. bakir kaldığını iddia eden vay ben kimsenin elini tutmadım diyen erkeklerin de "yapmadıkları değil yapamadıklarından" eminim. Bunu da bir özellikmiş gibi sunmayın.
    MotorKafa ve fabrisio bunu beğendiler.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Emre ÖZCAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alakasız olacak ama bi görüşümü söyleyim, hocam şimdi görücü usulüyle de evlendiriliyorlar, birbirlerini tanımadan sevmeden, çoğu zaman da zorlanıyorlar ışte onlar birlikte olunca günah olmuyor. Ama birbirine aşık 2 kişi birlikte olunca günah oluyor. İşte bunu benim mantığım almıyor.
    Rızasız evliliğin günah olmadığını kim söyledi size?

Motosikleti
    kanuni hussar
    Bilmem, onu anlamayacak cahiliyette insanlar mevcut hâlâ. Bu oğlan sana iyi bakar diyorllar veriyorlar zorla. Hatta haberlerde filan vardı, rıza göstermeyen kıza tecavüz ve sonrasında amaca ulaşılıyordu. Ve buna kız babasi bile izin veriyordu. Alakasız oldu ama görüşümü söylemiş oldum teşekkürler şimdiye kadar kimseye bu görüşümü söyleyememistim

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Erkek her haltı yerken kadının bunu yapmasını mide bulandırıcı - utan verici bulanlar ve hatta kadını ölümle cezalandırmak isteyenler tekrar düşünün.

Siz kendinize hangi konuda nekadar hakım olabılıyorsunuz ?

Ayrıca Atom bombası atıp insanlığı yokeden insana bile verilmeyen bu cezayı hangı hakla kadınlara vermek istiyorsunuz ?

Hayatta insanın başına herşey gelebilir. Herkes hata yapabilir. Hangi hatanızın bedelini ölümle ödediniz ?

İki kişi bir araya gelip istedikleri birşeyi yapıyorsa bundan kime ne. Yaptıklarından bir pişmanlık duyabilirler veya duymayabilirler. Bu kenileri ve vicdanları ıle ilgilidir.

Allaha inanıyorsanız biliyorsunuzki herkes kendı yaptıkalrından sorumlu.
    forevermore, fabrisio, wolrath ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    kanuni hussar
    Sinan Er hocam bence son noktayı koydunuz. Bu tartışma daha çok uzayabilirdi...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Lan hiç güleceğim yoktu, hala bunlar mı tartışılıyo,

Herkes kendi işine baksın, her kim yanlış yapıyosa yanlış yaptığını iddia edenlere sorulmayacak, sıkmayın tatlı canınızı.......
    cihan54, fabrisio ve Levent68 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)