Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

25 yaş üstü evlenemeyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yahu boşversen...
    Elizabetle mutluluğun keyfini çıkar....
    Ne işin var dır dır vır vır dinleyeceksin bu saatten sonra...
    Levent68 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    dinlerin yapısına bakıldığında tüm putperest inanışların biribirine benzediğini, hristiyan ve yahudiliğin(daha az) de onlara benzediğini anlarsınız
    İslam ise çok farklıdır, tek yaratıcıdan başka hiç bir şeye hiç kimseye ilahi kutsiyet addetmez
    isa, islamın da kabul ettiği peygamber iken, hristiyanlığın insan eliyle (pagan esinlenmelerle= putperestlik) değiştirildiğini iddia ediyoruz ki bu da putperest inanışlarla benziyor olmasıyla örtüşüyor
    ama hristiyanlığın islam hakkında en ufak bir fikri yok
    aynı durum yahudilik için de geçerli
    o yüzden tek din var İslam, bozulmamışken hristiyanlık ta oydu, musevilik te
    gerisi tağut

tüm toplumların genelgeçer iyi kötü tanımlarının benzerlik göstermesi tesadüf değil.
    hatta evlilik dışı ilişkilerin hemen her toplumda hoş karşılanmadığı da vakidir, uygulamalardan değil kabullerden bahsediyoruz tabi
    bunu ister tüm dinlerin aynı şeyi söylemesine yorun, isterse toplumların bu ortak paydada buluşmasına
    evlilik dışı ilişki toplum sağlığı açısından kötüdür

putperest anlayış aslında yaratıcıyı kişiselleştirmek, bir nevi görmediğime inanmam demektir
    bunların bir kısmı arkasında philips yazan maketlere indirger olayı, diğer kısmı ise ben ateistim der

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Sene olmuş 2013, uzay gemileri, uçan arabalar, lazer silahları falan var, konuştuğumuz konuya bakın...
    Levent68 bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene olmuş 2013, uzay gemileri, uçan arabalar, lazer silahları falan var, konuştuğumuz konuya bakın...
    ne değişti kütükson?
    dün kılıçla kesiyorduk birbirimizi, bugün lazer silahıyla yapacağız aynı işi
    daha mı havalı oluyor öyle?

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne o koç, karşılaştırılmaktan mı korkuyorsun?
    Levent68 bunu beğendi.

daha önceden cinsellik yaşamamış birisinin böyle bir kızla evlenmek istemesi normal. fakat bazı tipler var, her akşam beş atayım sonrada bakirenin koynunda yatayım hesaplarında olan. her insan hata yapabilir karşısındakine güvenmiştir fakat karşısındaki delikanlı değildir çekip gitmiştir. artık tıpta her çare var... önemli olan karşındaki kişinin güvenilir olması. kız oğlan kız evlenirsin, arkandan kırmadığı ceviz kalmaz. bu şans işi.
    Levent68 bunu beğendi.

deniz ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    SIKINTI YOKKK ordaki sawunucaları alacak mutlaka bir aptal veya saf bulunur nede olsa ikinci el

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazılan her şeyi okudum. Anlamadığım kız bşr hata yapabilir güvenir biri ile beraber olabilir gibi cümleler. Burada anlamadığım kadın sevip biri ile beraber olunca neden hata oluyor???? Erkek yapınca denedik ama olmadı falan gibi cümleler neden kadınlar için geçerli değil???? İkincisi ise linkteki forumda yazılanlarıda anlamadım. Kız biri ile beraber olmuş anlaşamamışlar ayrılmışlar. Şimdi başkasını seviyor o da kızı seviyor ama kız bazı şeyleri anlatamıyor. Eğer ben kız olsam anlatırdım. Ömür boyu o yalan ile yaşayacağıma anlatır geçerdim. Kabul ederse eder etmezse zaten sağlıklı bir evlilik olmaz. Üçüncü anlamadığım konu ise erkekler evlenmeden önce her şeyi yapıyorlar ama kiminle yapıyorlar yine kız atkadaşları ile. Sonra evlenirken bakire arıyorlar. Bunun mantığını da anlamadım. Daha dorusu milletin uçkuru ile uğraşmayı hiç anlamadım. Br laf güzeldi ruhu o... pu olmasın diye çok doğru. Diğeri de kızlık zarı değil beyin zarı yırtık olmasın lafıda çok güzel di.

Bu konuyu açan arkadaş sen de bir gün namusun bacak arasında olmadığını öğreneceksin ama o zaman da çok şeyler kaçırmış olacaksın. Bu tür saçma konuların 21. Yy da konuşulması toplumumuzun cinselliğe ne kadar aç ve toplumumuzun eğitim seviyesinin ne kadar düşük olduğunu gösteriyor. Kendime de kızıyorum bunları bu saçma konuda neler yazıyorsun diye. En iyisi MOD larda birisi kilitkesin konuy
    wolrath ve cool113 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBF250 2006 ==> CB150 2009
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanane arkadaş milletin cinsel hayatından. İsteyen sevdiği bağlandığı insanla istediği cinselliği yaşar sana mı soracak? saçma saçma konuşmalar yapmayın iyice yobazlaşıp gerileşiyoruz. bakir kaldığını iddia eden vay ben kimsenin elini tutmadım diyen erkeklerin de "yapmadıkları değil yapamadıklarından" eminim. Bunu da bir özellikmiş gibi sunmayın.

evet rahatsız olmaya başladım artık bugun dolmuşa bineyim dedim yanıma 13 yaşlarında bir kız ve daha yüzünde tüy çıkmamış yine aynı yaşlarda 13 14 BİR ERKEK OTURDU VE BOSTANCIDAN KARTALA GİDENE KADAR ŞASPU ŞUPUR DUDAKTAN öpüştüler dolmuşta kimse rahatsız olmadı diyemem rahatsız olanlar oldu neyse bu erkek dolmuştan indi kız hemen telefon açtı baba beni kartal duraktan al arabayla dedi

şimdi buna benzer bir olay otobüste oldu kızı babası otobüste bir çocukla öpüşürken görmüş hemen iner inmez arabasına bir aldı kızı bir bağırıyor...

parları sahilleri geçtim çimlerde yatıp oynaşanları da geçtim ama otobüste metroda dolmuşta toplu taşıma araçlarında artık işi iyice ilerletenlerden birine bir gün allah ne verdiye sopayla dalıcam yemin ediyorum yeter be yeter defolun gidin avrupaya orda ne halt yiyorsanız yiyin biz irana da arabistanada gitmiyoruz siz gid3eceksiniz avrupaya ÖZGÜRLÜK İSTEYENLER SOKAKLARDA HAYVANLAR KADAR ÖZGÜRLEŞEMEYECEKSİNİZ...

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Bu Celallenme "Öpemediğinden" olmasın?
    draggy, Levent68 ve cool113 bunu beğendiler.

Motosikleti
    250 mct
    mesele o değil kardeşim o linkte ki fikir azınlıklarına dikkat ettin mi 5 inci sayfaya kadar okudum 25 lik bir yüzde diktir gitsin aptaldır anlamaz diyor veya son güne denk getir vs. diğer 25 lik bir yüzde kimseye hesap verme diyor 40 lik diğer bir yüzde o yapıyor bşey olmuyor sende yap diyor sadece 10 luk bir yüzde pişman olucaktın neden yasadın diyor konu buu bunun izahı yok ortada ??

Motosikleti
    Tracer900
    Gizli Saklı Olunca, Olmayacak mı Sanıyorsunuz, Ahlak, Edep, Haya gibi duygular için insan önce kendine bakmalı.
    Linki okudum, Boş beleş İşler. İşin daha kötü tarafı insanlar herşeyi nette sorar sorgular oldular. Sorduktun sonra Ne yaptı merak etmeye başladım

Motosikleti
    250 mct
    hani insan hayatı bir kaparo olarak görür sen paranı almadan motorunu sattım dermişin demezsin arkadaş cok sevsen bile başkasının altına nası yatıyorsun neye güvenerek çağdaşlık mış baslıyım böyle cagdaslıga seriata geri kafa diyenlerden çıkan kızları görüyoruz etrafta ne diyelim yerli malı olsun candan olsun..

Motosikleti
    Tracer900
    Bu da erkeklikse garip,
    1.Vermek ne anlama geliyor (aslında biliyorumda bu amiyane tabir yakışıyormu)
    2.gösterip elletmemek
    3.sürtüşmek

Ayıptır, yapmayın. Keza Bazı Günahların Cezasını Ahirette değil Dünyada Çekersiniz. Evlenecek, belkide Kız Çocuğu Sahibi olacaksınız.

Motosikleti
    Tracer900
    Doğru Çağımızın Mesleği, Pazarlamacılık

Motosikleti
    Alıntı deniz ci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en yakındaki adliye soluna git yarın kardeşim veya burdan duruşma ilanlarına bak evlenipte 3 ayda boşananları göz önüne al sonra de ki deniz ci boş konuşuyorsun ayrıca o sayfaya gir ve ben diktirdim vicdanım rahat diyenlerde çağdaşlık kafasının guzelligi bizde yasıyoruz işte yoksaaa elin kız olan kızını altıma alıp ta ortada bırakack kansızlardan olacaksam o kıza bir hayat sewmesemde çalışırım benim düşüncem bu bak kardeşim benim oturduğum yerde karsımda yıldız teknik ünüversitesinin kampüsü var kaç kere arabanın içinde sevişiyorlar diye polise ihbar edittigimi hatırlamıyorrum dediği tek sey kızın alan alır nasıl olsa kime ne ki..doğrumu bunlar sizc??
    Maltepe sahil yolunda cumartesi günü yolun kenarına aracını çeken bir caddy marka aracı gördüm cam filmi çekmiş arka camlarına...

kız arka koltukta zıplıyordu yolda bekleyen bir hayat kadını biri oha diye bağırdı düşünün onlar bile bu kadar alanen yapmıyorken...

bende o sırada motoru park halindeki bir otobusun yanına park etmiştim ağaç gölge diye altına geçmiş oturuyordum arkamı dönmemle bu olayları görmem 10 saniye sürdü

bu arada arabanın önüne bir adam geçip bunları seyretmeye başladı kızın arka koltukta zıplamasını bunuu gören adam arka koltuktan ön koltuğaz atlayıp aracını çalıştırdı ve bastı gitti 200 metre ilerde durdu

bu arada yolda bekleyip ohaa diye bağıran hayat kadınıda taksiye atlayıp çoktan uzaklaşmıştı....

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet rahatsız olmaya başladım artık bugun dolmuşa bineyim dedim yanıma 13 yaşlarında bir kız ve daha yüzünde tüy çıkmamış yine aynı yaşlarda 13 14 BİR ERKEK OTURDU VE BOSTANCIDAN KARTALA GİDENE KADAR ŞASPU ŞUPUR DUDAKTAN öpüştüler dolmuşta kimse rahatsız olmadı diyemem rahatsız olanlar oldu neyse bu erkek dolmuştan indi kız hemen telefon açtı baba beni kartal duraktan al arabayla dedi

şimdi buna benzer bir olay otobüste oldu kızı babası otobüste bir çocukla öpüşürken görmüş hemen iner inmez arabasına bir aldı kızı bir bağırıyor...

parları sahilleri geçtim çimlerde yatıp oynaşanları da geçtim ama otobüste metroda dolmuşta toplu taşıma araçlarında artık işi iyice ilerletenlerden birine bir gün allah ne verdiye sopayla dalıcam yemin ediyorum yeter be yeter defolun gidin avrupaya orda ne halt yiyorsanız yiyin biz irana da arabistanada gitmiyoruz siz gid3eceksiniz avrupaya ÖZGÜRLÜK İSTEYENLER SOKAKLARDA HAYVANLAR KADAR ÖZGÜRLEŞEMEYECEKSİNİZ...
    Vah vah. İyisi mi İran devrim muhafızlarında kadroya başvur sen. KPSS de istemezler, akıl fikir mantık kontenjanından hemen yerleşirsin !...
    wolrath bunu beğendi.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Motosikleti
    250 mct
    nasıl olsa bunlar normal şeyler şimdi arkadaşlara göre cruzer kardeşim sıkıntı yok o arabanın içindeki kız 1 gun sonra o foruma tutupta diktirmek istiyorum başkasını cok seviyorum ama olan oldu diye yazdığında okuyanlar yazıkkk yaa diyor lan öpüşürsün isteyerek eini tutarsınisteyerek e budamı isteyerek yapmayın arkadaş bunun izahı yok varsada ben burda bilmiyorum bildiğim tek yer acık adres karaköy dür..
    biyere gtmek için degill !!! motora binmek için bi yere giderim..

Motosikleti
    Medeniyet dediğin açmaksa bedeni, demekki hayvanlar insanlardan daha medeni..! (Mehmet Akif Ersoy)

hic değilse hayvanlar sadik kaliyor

hayvanlara hakaret etmek istememiştim...
    deniz ci ve cool113 bunu beğendiler.

Motosikleti
    250 mct
    kısa ve özsün kardeşim
    biyere gtmek için degill !!! motora binmek için bi yere giderim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)