Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Metehan' ı yad edelim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Birisi yazmış , Mete rahatsız edici derecede dobradır.Normal bir İnsanın kendi kendine bile itiraf edemediği şeyleri o direk samimi olduğu ile konuşur (kendi ile alakalı şeyleri )
    Her insan gibi onunda hataları var yanlışları var .
    Ha birde hakikaten accıh sülük gibidir. Yapıştımı bırakmaz Bazende bencildir ama bazı hatalarınında ya farkında olmuyor yada sonradan farkediyor .
    Yılar önce bu siteye üye olmadan ara sıra girdiğimde neredeyse tüm konularda onun yorumlarını görürdüm. Sevimli kızı ile olan profil resmini ve insanlarla samimi muhabbetlerini okurdum. Bu siteye üye olmamda büyük etkisi vardır. İnsan üye olduğu gibi o samimiyetle karşılanacağını sanıyor belkide bilmiyorki insanlar birbirini tanıyorlar yemişlikleri gezmişlikleri var.
    Aynı bu konuda olduğu gibi dışarıdan ilk defa girip konuyu takip edenler aradaki samimi muhabbete şaşırıyor belkide imreniyorlardır.

Tabi olay Mete ile sınırlı değil , birçok değerli arkadaş var karşılaşma tanışma fırsatı bulduğumuz , o arkadaşlarında benimde bazı hatalarımız yanlışlarımız var en azından doğrularımız örtüşmüyor olabilir, asıl marifet bunu kavga gürültü sebebi yapmadan seviyeli muhabbeti sürdürebilmek. Adam var yazı yazar yeri gelir kınarım yeri gelir taktir ederim. Ama hakaret kesinlikle etmemeye çalışırım. Karşımdakide aldığı tepkiyi üslübuyla cevaplar. Bu iş bu şekilde geldi bu zamana kadar bu şekilde de gider umarım.
    Haksızlık konusunda yazıcak birşey yok. Bu memlekette herkes eşit ama bazıları biraz daha fazla eşit olabilir yada daha eşit sayılabiliyor. Bazende öyle olması gerekiyordur belkide.
    Fakat şuda varki bu siteye yıllarını vermiş olması kimsede mal sahibi havası yaratmamalı.

Kısacası " olur öyle "
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Öldüm gülmekten @Koray 'ya Nereden geldi aklına, bir arkadaşın söylediği gibi belgesel tadında olmuş... Tebrik ediyorum seni
    K o r @ y ve mete_han bunu beğendiler.
    ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Forumun en sevilen , en sempatik insanı.Diğer yandan en çok banlanan üyesi.Sosyologların incelemesi gereken bir karakter.

Not : Kötü bişey demedim ha.Hemen hıyar atmaya başlamayın.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    metehan candır aga.bılmeyen bılmez kıymetını kadrını.
    mete_han bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Toprağam diye söylemiyorum mete açık kişilikli biridir acayüp eyüpünde dediği gibi beni de foruma çeken mete dir onun samimiyeti kendim için söylüyorum benim çevremde yok bana.kalirsa forum metenin umrunda değil tabi forum derken mete yi.tanıyanlar devamlı görüştüğü kişiler hariç şimdi bu son banlandığı zaman aradım sordum mete.kardeşim yine ne yaptında banlandın dedim kanka önemli değil dedi neden böyle dedi zaten bu kardeşimiz forumdan olsun faceden olsun tüm tanıştığı insanlarla herzaman diyalog içinde onun için mete açısından banlanma sorunu yok isterse hiç almasınlar foruma

Size nacizhane tavsiyem mete yi herzaman sevelim koruyalım..onun gibisi forumda demiyorum arkadaş olarak dost olarak hayatta zor bulunur size açık söylüyorum ben meteyi kolay kolay aramam o beni arar hemşerim ben seni aramıyorum hep sen beni arıyorsun kızmıyorsun demi diyorum derki yok panpa senin aramadığını değil aryamadığını biliyorum inşallah benseni rahatsız etmiyorum değilmi der. İşte arkadaşımız canımız ciğerimiz mete bu kadar mütevazi bir zat.. Tabi diyeceksinizki ee bu adam hiç kızmıyormu neden banlanıyor sivri dilinden değilmi tabiki de her insan gibi onunda sınırları var. Sınırları zorlarsan karşında değişik bi mete görürsün.
    Bazı arkadaşlar.ohh iyi olmuş da banlanmış misali açıklamalarda bulunmuşlar adam banlandığı halde.konusu ne kadar uzuyor. Birde aktif olarak bu topicte olduğunu düşünün en az 2 hafta topic gündemde olur bakın kontrol edin her açtığı konu motosiklet ile ilgili ilgisiz mutlaka açtığı her.konu uzayıp girmiştir buda çok sevildiğinin bi göstergesidir tanımayan arkadaşlar belliki gerçekten tanımıyorlarki iyimser olamıyorlar.

"METE CANDIR.O MT'NİN GÜLÜDÜR GÜLÜ"
    K o r @ y, piyanist_irf ve mete_han bunu beğendiler.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Hüzünlü Bir Anırma Hikayesi...Delikanlı Eşşek Site Önünde Anırır...

Alıntı...

09-10-2006, 18:44 PM

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
    Eyong´isimli üyeden Alıntı
    mete_han seni arkama alırım ve 150 den fazla yaparım cometle

Normal adamla 160 da basdım ama sen normal değilsin

Alet 4. vites 150 yapıyo lan nasıl ıkınırsan 145 dersin, cahil ayu seni

Kapıcı Eyong...sen 160 yap comet'le düz yolda normal havada gör bütün site beni öpsün emi...

Ulan Keresteciler Sitesinde dura dura sende yakında TEMA'cı Hayrettin Karaca olacaksın allahın Kereste(si)ciler sitesi demirbaşı...

160 diyo Cometla ya...Ikına ıkına 160 a çıkıp birde sübap kestirme aletine...

sen 160 gör bende anırayım burada aaaiiiii...aaaaiii... diyee...hemde eşşekler gibi anırırım....Çift silindir olunca senin makina uzayamı çıkacak sanıyosun eyong menşeili üye...

İpini koparan comet alırsa olacağı bu tabi...Bilende alıyo bilmeyende alıyo...

10-10-2006, 07:14 AM

--------------------------------------------------------------------------------
    10-10-2006, 07:14 AM

Baba bak çek videonu özel topik açıcam anırma topiği...diyeceğim ki ki ben koca bir eşşeğim diye...Ama 165 görcen taammı...ve düz yolda...rampa aşağı olmayacak...Ben diyorum ki senin cometin rüzgar yer...gtr 250 r zaten eralpte gördük...ama comet rüzgarın babasını yer ve 150 de tıklar...

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Forumda bu konu hakkında çok konuşuldu.Merak edilen gt 250 cometın son hız videosu;

http://www.youtube.com/watch?v=tUTGYeb7xOo

Tabi ki hız göstergesinin doğruluğu kanıtlanmadan bu bilgilerde kesin değil.Ancak 160 km hız gösterirken 130-140 ile gidecek kadar kalitesiz bir marka değil sonuçta,maksimum sapmasını bile düşünsek bu hız 150 km rahat vardır diye düşünüyorum.140 ı geçemez diyenler için sanırım biraz daha açıklayıcı bir video...

Arkadaşlar ben bişey yazdıysam yaparım...Öyle yazıpda 360 derece dönemem...Anırıcam dedim mi anırırım...Mübarek kandil akşamı yakışık almadı ama Comet 160 a çıkmaz dedim...160 yaptı...Yapılacak tek şey saygı duymak...

Ben delikanlı adamım...pardon eşşeğim...

Ama harbi büyük konuştum...ama beni bu hale getirenler utansın iyimi...

Başta gizli hayın mod KOMTAN olmak üzere selamlar olsun...Bi gün Erhan(skullhunter) ve Komtan oturuyoruz işyerine ziyarete gittik...Komtan dedi ki abi 145 bile zor yapar dedi...Bende vallamı kanka diye kafaya yazmışım sağda solda konuşuyorum....yoksa bindiğimden değil...Hyosung 250 r sahibi birinden duyunca kafamda kulaktan dolma bilgi yer etti...Yani kendim ettim kendim buldum...

Komtan yaktın beni be abi...ulan hani 145 i geçmezdi...Hayın domdom ...cümle aleme rezil oldum abi ya...Sana güvendim sağlam salladım...Kapıcı kardeş eyongda ara gazı alır video falan uğraşmaz diye destekli attım...Gümledim valla...

Ben ettim siz etmeyin...aha buda anırma videom...

Diğer üçünü tanımıyom...

Ya dedim susma hakkımı kullanayım falan yan çizeyim dedim ama nafile...Uçarlar bana sitede...Hep karşıma çıkar bu muhabbet diye düşündüm...Ama kendimle dalga geçeyim ki sizin maytap geçmenizin acısı hafiflesin...napim yav...kendi kazdığım çukura düştüm...

Ulan bu yaştan sonra dillere sakız olcaz ama varsın olsun...fazla sarmayın geyiğe...

Ulan bayram öncesi tam makara olucak ha ben biliyom abi...Zaten maymunduk bir eşşekliğimiz eksikti...

Ah bu dil yarası yok muu...offf...mesajlara girip edit yapayım dedim ama Kapıcı Eyong alıntı yapıp yapıştırdığı için geri dönme şansımda kalmadı...

Bakın biraz hatırım varsa fazla makara yapmayın tamammı dostlar...

forrap seni de müsait bir zaman İzmir Buca'ya gelip öpeceğim...

Tüm mod hayallerim yıkıldı ya...Getti karizma falan...Kim sitede Eşşek bir mod ister ki artık...

alp-tunay abinin attığı link sanırım gözden kaçmış... sevimli pandanın döktürdüğü yazı demeti...

---------- Post added at 16:39 ---------- Previous post was at 16:34 ----------

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun en sevilen , en sempatik insanı.Diğer yandan en çok banlanan üyesi.Sosyologların incelemesi gereken bir karakter.

Not : Kötü bişey demedim ha.Hemen hıyar atmaya başlamayın.
    Hıyarı meteye hediye ettik abi
    Artık onun hıyarı var
    alp_tunay ve mete_han bunu beğendiler.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Metehan Başkan buranın hatta genellemeye giderek diyorum ki motosiklet aleminin kült karakterlerindendir , profil fotosunu görür görmez bu foruma ilk takılmaya başladığım 6-7 yıl önceleri gelir aklıma geçen bunca yıl ,yaşananlar v.s v.s , bir tek o kaldı heralde buranın sembolü o yüzden üzmeyelim panda başkanı koruyalım sevelim
    mete_han bunu beğendi.

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yaş 35 yolun yarısı.İnsanın bi eşref bir de eşşek saati vardır.Bizim eşek saatimize denk geldi.Hıyarı üzerime alınaraktan koray kardeşime ettiğim hakaretlerden dolayı özür diliyorum.Eşşek kadar adamlar kavga ediyoruz
    Foruma verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz
    Doğrusu buydu tebrikler =) Mt ye de bu yakışır arkadaş ! =) =) Neyse mete abi geyiğine devam =)

Ben MT ye üye olduğumda 15 yaşımdaydım (2008). O zamanlarda klasik cbf mi ybr mi sonra yok efendim cbr ler ne kadar sinlr, sonra yeni kasa cbr iyimiş muhabbetleri yapardı mete abi.Çoğu şeyi mt den öğrendim.Motor aşkımda mt nin etkisi çok büyüktür. Hatırlıyorumda YENİ KASA CBR 125 in üzerinde bir fotoğrafı vardı mete abinin çok gülmüştüm o fotoğrafa =) Umarım bir abi alırda o fotoğrafıda koyar buraya. Ben telefondan giriyorum bulamadım. Herşeye rağmen mete abiyi şahsen tanımasamda seviyorum. Bide adam banlandı diye öyleydi böyledi diyoruz =) Mete abinin gene takılmasına az kaldı. Birde Adminler affedemezler mi ? Mete abiyi. ? Nedir bunun çıkar yolu ?
    mete_han bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrusu buydu tebrikler =) Mt ye de bu yakışır arkadaş ! =) =) Neyse mete abi geyiğine devam =)

Ben MT ye üye olduğumda 15 yaşımdaydım (2008). O zamanlarda klasik cbf mi ybr mi sonra yok efendim cbr ler ne kadar sinlr, sonra yeni kasa cbr iyimiş muhabbetleri yapardı mete abi.Çoğu şeyi mt den öğrendim.Motor aşkımda mt nin etkisi çok büyüktür. Hatırlıyorumda YENİ KASA CBR 125 in üzerinde bir fotoğrafı vardı mete abinin çok gülmüştüm o fotoğrafa =) Umarım bir abi alırda o fotoğrafıda koyar buraya. Ben telefondan giriyorum bulamadım. Herşeye rağmen mete abiyi şahsen tanımasamda seviyorum. Bide adam banlandı diye öyleydi böyledi diyoruz =) Mete abinin gene takılmasına az kaldı. Birde Adminler affedemezler mi ? Mete abiyi. ? Nedir bunun çıkar yolu ?

Damızlık keçinin cbr daki fotosu buydu galiba ..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bu konuya girdikçe google'ın alt köşede görünen addsense reklamları şöyle oldu:
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    2005 te buralar hep çayır idi çimen idi , metehandroyla bu çayırlarda tanıştık vesselam
    mete_han bunu beğendi.
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum kuralları değişti mi? Kişiye özel konu açmak artık serbest mi?
    (bkz: Forum kuralları 1.2.38)
    mete_han bunu beğendi.
    112ciyiz

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum kuralları değişti mi? Kişiye özel konu açmak artık serbest mi?
    (bkz: Forum kuralları 1.2.38)
    Metehan,kişi değil bir PANDA dır.
    Pandalar nesli tükenmekte olan bir ayı türüdür ve korunmaları gerekmektedir.
    Anladın sen onu
    mete_han bunu beğendi.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Şahsi birşey değil, zaten konunun içeriğine bile bakmadım ama; biryandan açılan konular, yazılan mesajlar siliniyorken bu başlık sadece gözüme takıldı.

Ben işime gelse de gelmese de kuralları severim; tabi herkeze eşit uygulandığı zaman. Ben nasıl kırmızıda geçmiyorsam, bana yeşil yanarken yola atlayanı görmem bile.
    mete_han bunu beğendi.
    112ciyiz

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan,kişi değil bir PANDA dır.
    Pandalar nesli tükenmekte olan bir ayı türüdür ve korunmaları gerekmektedir.
    Anladın sen onu
    Aynı zamanda çoğaltılmaları da gerekmektedir...
    Anladın abi sen onu...
    mete_han bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Şahsi birşey değil, zaten konunun içeriğine bile bakmadım ama; biryandan açılan konular, yazılan mesajlar siliniyorken bu başlık sadece gözüme takıldı.

Ben işime gelse de gelmese de kuralları severim; tabi herkeze eşit uygulandığı zaman. Ben nasıl kırmızıda geçmiyorsam, bana yeşil yanarken yola atlayanı görmem bile.
    Birde şöyle empati yap;
    Bir gün yeşil ışıkta yaya geçidinden karşıya geçerken,kırmızı işıkta yaya gecidine 112 km. ile giren aracı görme,mesela(112 km. acilci olduğun için,tamamen tesadüf )
    Ne oldu şimdi,pert olduk değilmi?
    mete_han bunu beğendi.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde şöyle empati yap;
    Bir gün yeşil ışıkta yaya geçidinden karşıya geçerken,kırmızı işıkta yaya gecidine 112 km. ile giren aracı görme,mesela(112 km. acilci olduğun için,tamamen tesadüf )
    Ne oldu şimdi,pert olduk değilmi?
    Ah be abi işte en kötüsü o ya Ben arabadayken gözüme baka baka yola atlayan yayaya aynayı koymamak için kendimi zor tutuyorum; eğer ben yaya isem, kırmızıda geçecek öküzün gözüne baka baka yola atlıyorum bir acı fren yapıyor... geçip gidenlere de çok defa ceza yazdırdım.

Not: Bu örneğin konumuzla alakası yoktu yine de cevapladım.

Kuralların değiştirilmesi için çaba göstermek yerine onlara karşı gelme gibi bir içgüdüsü olan bir milletiz; bu mevzu, köprüden kaçak geçişlere kadar varacak. Bana müsade.
    mete_han bunu beğendi.
    112ciyiz

Motosikleti
    Ah be abi işte en kötüsü o ya Ben arabadayken gözüme baka baka yola atlayan yayaya aynayı koymamak için kendimi zor tutuyorum; eğer ben yaya isem, kırmızıda geçecek öküzün gözüne baka baka yola atlıyorum bir acı fren yapıyor... geçip gidenlere de çok defa ceza yazdırdım.

Not: Bu örneğin konumuzla alakası yoktu yine de cevapladım.

Kuralların değiştirilmesi için çaba göstermek yerine onlara karşı gelme gibi bir içgüdüsü olan bir milletiz; bu mevzu, köprüden kaçak geçişlere kadar varacak. Bana müsade.
    Boşveeerrr,formun bu bölümü zaten boş muhabbet sahası.
    iyigeceler.
    mete_han bunu beğendi.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAŞAM YERİ DOĞADIR, VE EN SEVDİĞİ GİYECEĞİ SARI ÇİZMELERİDİR... YANINDAKİ BENİM, EVİNİ GÖSTERMİŞTİ..
    http://k1304.hizliresim.com/18/f/m1sms.jpg
    koray reiz çöldeki bedevi gibi kalmi$sin mete reizin yaninda :D

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Metehanı zırt pırt banlıyolar zaten bırakın da bu konu forumda kalsın :D Ha bu arada ben o kadar sefer banlansam forumdan hem de aylarca, bi daha uğramam buraya.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)