Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sağlık Bakanlığı TC'ye kavuştu

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya söylediklerimi anlamamışsın,
    Ya da yanlış anlamışsın...
    Aslında gayet açık ve net sordum bu arkadaşa....
    1 Hangi ülkenin kimliğini taşıyorsun diye...
    2 Ülkeni seçme şansın olmadığı gibi aileni seçme şansın da yok....

Sevmeyebilirsin... Gurur da duymassın....
    Ama ekmeğini yediğin ülkeye ihanette etmessin....
    Orda burda ileri geri konuşmassın....
    Aslını bile bilmediğin konularda (katliam meseleleri) milleti galeyana getirmeye çalışmassın...

Daha sayfalarca yazarım ihanetin şekillerini....

Kimseye laf sokma gibi huyum yoktur...
    Direk söylerim....Ağırda söylerim.. Kimse kusura bakmasın...
    Hakedene hakkettiğini veririm...

Daha öncede bu arkadaşla olan diyaloglarımdan epey bir ceza puanım birikti...
    Onun için biraz usturuplu yazdım....

Aslında bu kadar oturup yazmaya değecek bir kişilik değil....
    alp abi senden ricam yazma. bu ve bunun gibi şahsiyetler yüzünden doğruları söyleyen yorumlarını sevdiğim bir insanı kaybetmek istemem. bak demişinki bunlar yüzünden ceza puanlarım yükseldi sen ben veya başka birileri cevap verdikce ortamı bozmaya devam edeceklerdir. bir yazar iki yazar baktı kaile alan yok defolur gider.
    ÖzLeMKaYrA ve alp_tunay bunu beğendiler.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uydurulmuş, kurgulanmış, cumhuriyet ile tarihi yeniden bir millet oluşturma çabası ile yazılmış bir kimlikle nasıl gurur duyardınız?
    ismi katliamlarla, soykırımlarla anılan TC'nin tanımladığı bir kimlikle nasıl gurur duyarsınız?
    benim aklım almıyor evet anlamıyorum çünkü senin aksine ben insanım.
    bu ne biçim bir zihniyet, hangi devletin tarihinde savaşlar olmamış, savaşsız yaşam o zamanlarda mümkünmüymüş, şimdi bile petrol savaşları var, bizde de petrol olsa bizimle de savaşırlardı, bugünün amerikası neyse zamanında osmanlı da oymuş, imparatorluk altındaki devletlerin dinlerini, dillerini değiştirmek isteselermiş şimdi ne yunan kalırdı, ne macar ...

cumhuriyetin nesini beğenmiyorsunuz, o günün şartlarını da düşünürek sizce nasıl bir devlet kurulabilirdi, o günün şartlarında demokrasi vs hak getire ... zaten 1. dünya savaşında ülkemize o demokrat devletler saldırmıştı ...

çok büyük laflar ediyorsunuz, hiç hoş değil ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

biz Erzincalıyız, hem ermeni meselesinin hem dersim olaylarının olduğu yerlerdir, benim babamın amcası yemendeki savaş bitince geri gelmiş, adamı ermeniler evinden kandırıp çıkarmışlar, köy meydanına götürüp orada kafasını kesmişler .... sen neyin soykırımından bahsediyorsun, herşey karşılıklı olmuş ...

dersim olayında da yol kesip eşkiyalık yapan bir sürü grup varmış, Atatürk beğenirsiniz beğenmezsiniz o zaman savaş sonrası sukuneti düzeni sağlayabilmek için isyancıları, eşkiyaları, onlara yardım edenleri topluca darağacında sallandırmış, hüzün veren olaylar illa ki yaşanmış, kurunun yanında yaşın yandığı da olmuştur ama o zamanlar devlete isyan edenlerin sonunun belli olması lazımdı, imparatorluk altındaki bir sürü devlet medeni devletlerin etkisiyle ayaklanıp din kardeşlerimiz bizlere saldırmamışmıydı şimdi bile dış güçlerin oyunları yok mu ...
    xawa ve Mengu16 bunu beğendiler.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismi katliamlarla, soykırımlarla anılan TC'nin tanımladığı bir kimlikle nasıl gurur duyarsınız?
    kimmiş o anan, hangi devletmiş? amerika mı almanya mı fransa mı? hass...ler ordan
    bu konularda eli en temiz ülkeyiz
    öyle olmasaydı dünyadaki etnik kökenlerin en az yarısı mevcut değildi şuan
    evet kabul... kim ihanet etmişse bunu ona fena halde ödettik, yine yapacağız inşAllah
    ama bizimle sırt sırta vermiş kim var ise, hangi etnik kökene sahipse farketmez, onlarla birlikte de onlar için de öldük
    1000 yıldır şeytanın uşaklığını yapanlarla savaşıyoruz
    kim ona uşaklık ediyorsa ve kim o uşakların uşaklığını yapıyorsa akıbeti inşAllah geçmiştekiler gibi olacak
    polo34 ve alp_tunay bunu beğendiler.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  forum kuralları 1.2.18
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)