Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Takdir YÜCE TÜRK MİLLETİNİNDİR!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Sosyal ağ üzerinden hiçbir derneğe, orgüte, siyasi partiye vs. üye olmaksızın vatan severler birleşiyor, haydi zaman durmak, oturmak zamanı değil; düşmanlar uyumuyor. İl'indeki, İlçe'ndeki senin gibi tepkisini gösterecekler ile meydanlarda olma zamanı.

hiçbir dernek, siyasi parti, sendika, ulusal örgüt vs. den ses yok. artık gerçekten herşey bizlere, VATANINI SEVENLERE kaldı.
    TAKDİR YÜCE TÜRK MİLLETİNİNDİR!!!

Şehit Aileleri Dernekleri, Harp Malûlleri Dernekleri, sendikalar ve siyasi partiler, ADD, TGB, AGD, Ülkü Ocakları, Türk Ocakları gibi ulusal kitle örgütlerinin bu konu hakkındaki "görüş" ve "eylem planları"na ilişkin açıklamaları turnosol kağıdı görevi görecek, herkesin safı bu süreçte belirlenecektir!

TAKDİR YÜCE TÜRK MİLLETİNİNDİR!

BDP, 41 il ve 88 ilçede “Öcalan’a Özgürlük” mitingi yapacak. Toplam 129 yerde yapılacak mitinglerin programı şöyle:

17 Mart 2013 Pazar günü; Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bingöl, Bursa, Denizli, Tunceli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Van, Beytüşşebap, Ceylanpınar, Çukurca, Egil, Erzin, Dörtyol, Güçlükonak, İskenderun, Hilvan, Kahta, Kocaköy, Midyat, Milas, Güroymak, Patnos, Silvan, Suruç, Tutak, Uludere, Viranşehir.

18 Mart 2013 Pazartesi; Hakkari, Iğdır, Kars, Muş, Ahlat, Birecik, Başkale, Bozova, Çatak, Derik, Dicle, Diyadin, Edremit(Van), Ergani, Eruh, Hani, Hınıs, Hizan, Kızıltepe, Kovancılar, Lice, Mazıdağı, Saruhanlı, Taşlıçay.

19 Mart 2013 Salı; Ağrı, Batman, Bitlis, Şırnak, Urfa, Malatya, Bandırma, Bismil, Cizre, Çınar, Çukurca, Dargeçit, Didim, Erciş, Hazro, Gevaş, İdil, Karaçoban, Karakoçan, Karlıova, Kulp, Kulu(Konya), Muradiye, Pazarcık, Salihli, Savur, Şemdinli, Tekman, Varto.

20 Mart 2013 Çarşamba: Adıyaman, Ardahan, Çanakkale, Elazığ, Malatya, Siirt, Bahçesaray, Bulanık, Ceyhan, Cihanbeyli(Yeniceba), Çaldıran, Çermik, Doğubayazıt, Edremit(Balıkesir), Elbistan, Gürpınar, Halfeti, Kağızman, Karayazı, Kuşadası, Malazgirt, Nusaybin, Özalp, Silopi, Siverek, Söke, Tarsus, Tatvan, Turgutlu, Yüksekova.

21 Mart 2013 Perşembe; Diyarbakır.

http://siyaset.milliyet.com.tr/bdp-41-ilde-ocalan-a-ozgurluk-mitingi-yapacak/siyaset/siyasetdetay/07.03.2013/1677500/default.htm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ne yapacagiz Emre?
    Gidip adamlari mi dövecegiz?

Birak isteyen istedigini söylesin.
    Yillardir bizim hosumuza giden sözleri söyleyenler zindanlara atiliyor.
    Eksik demokrasi içimizi yakiyorken,
    bizim istedigimiz gibi konusmayanlardan intikam mi alacagiz?

Benim demokrasi anlayisim bu degil.

Fakat!!!
    Eger öcalan'a özgürlük konusundaki fikirlerimi merak edecek olursan, yazarim.
    Ama muhtemelen süresiz ban yerim.
    Sizlerde lûgatiniza yepyeni küfürler katmis olursunuz.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bunlar çanakkaleyemi girecek hangi yüzle
    35emre35 ve Eagle7 bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaşlar şu silah tüccarlarının ekmeğine yağ sürmekten vazgeçin
    adamlar siz birbirinize düşünde biz iki tarafa birden silah satalım diye yırtınıyor
    bizim sazan milliyetçilerde atlıyor
    yapmayın arkadaşlar gözünüzü seveyim
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar siz birbirinize düşünde biz iki tarafa birden silah satalım diye yırtınıyor
    Aklı başında kimsenin savaşmaktan yana olacağını düşünmüyorum, ama bunlara taviz verdikçe azıyorlar. Öcalan özgür olsa ne olacak, bulurlar yine kardeş kanı dökmeye bir sebep.
    35emre35 ve Eagle7 bunu beğendiler.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    https://www.facebook.com/events/226472747494060/
    http://www.facebook.com/events/192929094164660/

vallaha artık yapılan icraatlar insanların burasına geldi(kim neresine geldiyse orasını göstersin). aman şöyle olacak, aman böyle olacak, bana dokunmayan yılan bin yaşasın diye diye bu hale geldik zaten. adam sendeciler evinde oturup silah tüccarlarını batırıcam diye düşünüp polyannacılık yapabilirler, herkes kendinden sorumlu. ama ben meydanda olucam. iyi akşamlar
    tezer ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izmir'i miting listesinden çıkarsalar iyi olur. çünkü -bir izmirli olarak- oraya gittiklerinde pek hoş karşılanacaklarını düşünmüyorum
    35emre35 bunu beğendi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    öcalan serbest de kalsa, hapishanede de tutulsa, öldürülse de sonuc degısmıcek. bunların amacı Öcalan degıl. Öcalan sadece bi nesne bunların elınde ve onu kullanıyorlar. ben bu BDP'liler kadar gerizekalı insan görmedim. cok gerızekalı gordum fakt yıne de nerde ne yapılacagını az olsun bılıyodu. bunlar oyle degıl. cıkıp kursuye vay arkadas kurtce ıstıyoruz mılletız bız kurt mılletıyız. doguyu bıze verın! orası bızım. zaten hiç sizin olmadı orası. gibi sozlerle sacmalıyorlar. bu tip Kürtlerden bi halt olmaz. üstlerine şöyle bi yürüdük mü çükleri göbeklerine kacar afedersınız. bi halt olmaz bunlardan. bu kürt savasının arkasında baska bırsey var. oyle boyle bır guc degıl. amerika diyebilirsiniz fakat ne biliyosunuz da amerika dıyorsunuz. o kadar cok sey donuyo kı. oyle tek sebeple amerika arkalarında demek sacma. bızım herıfler ne ıslerle ugrasıyor. farkında degıl bizim millet atıp tutuyor. arastırmak bıze dusmez. dusseydı zaten su an o arastırmacılar ya ölürdü ya da buyuk adam olurlardı o yuzden bız sadece konusuyoruz. bos laflar. Bu BDP'liler dedigim gibi kürsüde sacmalıcaklarına, fabrika isteseler, iş imkanı isteseler yaratsalar. mitingleri iş imkanı ve hizmet için yapsalar Kürt özgürlüğü yerine. daha farklı olurdu Türkiye'mizin doğusu. böyle gerizekalı bunlar. özgürlük diyorlar, lan daha ne alıcaksınız ? TBMM'ye girmişsiniz. daha ne ıstıyosunuz ınsafsızlar. allahınız varsa sukredın.

İzmire giremezler. girdikleri gibi sopa yerler. ben izmire gittim ve Atatürk'çülügu savunan bu sehır kadar savunan baska bıyer baska kımse gormedım. Yemin ediyorum izmir bunların cehennemi olur. vardır bi amaçları ama bakalım. Çanakkaleye ne yüzle gidiyorlar? ulan nasıl insanlar bunlar. Şerefsizler işte. bunu hickimse inkar edemez. bunlar kadar serefsiz insan yok bu Türkiyede. Sakarya'ya da gelıyorlarmıs. gelsinler bakalım. orda da agızlarının payını alırlar.
    Mengu16, 35emre35, haojin2005 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    onca ilin arasından karadenizden bir yer göremedim
    yoksa ben mi yanlış okudum
    yemiyor değil mi?
    gözünü seveyim her il böyle olsa miting lafını lugatlarından silerler
    35emre35, ugrgnr, Sepetçioğlu ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nasıl bir yorumdur.
    Adam hangi konu peşinde , senin yorumun ne.
    Otursunlar insan olsunlar iki taraf ta silah almasın o zaman.
    Türk olmak, vatanı sevmek, ne zamandan beri sazanlık oldu.
    Adamların yaptıkları ne çabuk unutuldu.......

Atatürk şöyle demişti... Geldikleri gibi giderler diye...
    Ama bunlar geldikleri gibi gidemeyecekler orası kesin.
    Benli, tezer ve 35emre35 bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Bursa çok fena karışacak iller arasında görürsünüz haberlerde :D
    35emre35 bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa çok fena karışacak iller arasında görürsünüz haberlerde :D
    Merak etmeyin Şanlıurfa,Gaziantep,Adana'dan da neye uğradığını şaşırıp defolacaklar bu kuçu kuçular.
    35emre35 ve Ufuk İnkaya bunu beğendiler.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Ah ah Trabzon'uma gelseydiler ne güzel meydan dayağı çekerdik. Ama karadenizin nasıl bir yer olduğunu, karadenizlinin nasıl vatanına yürekten bağlı olduklarını görünce karadenizde hiçbiryere gelemiyorlar. Yemiyor çünkü, her ne olursa olsun kim nederse desin bunların hakkı kötek yemektir.
    35emre35, Eagle7 ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Yahu ne etsin millet buna önemli birşey değilki,önemli olan GS maçı aldı,elde bayraklarla korna çalan insanlarla dolu caddeler şuan
    pkk yürürkende seyrettilermi offff değme gitsin tadından yenmez,bukadar vatansever olmasa bu insanlar 3 gol için bukadar sevinebilirlermi şuan?
    Hem barış için görüşmeler yapılırken olurmu şimdi ses etmek falan bozuluverir barış,gerçi barış için görüşme savaşlarda olur savaşları devletler yapar ama bilemedim yoksa diyorum acaba bu kürdistanı en baştan beri devlet olarakmı alıyor bizim baştakiler?? hani bir düşünün bakalım zor gelmezse.biji AKPKK.
    ugrgnr ve 35emre35 bunu beğendiler.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Adamlar istemiş çok mu. Sen onu serbest bırakacak olana bak hele.

Yaa hep aynı laf geliyor aklıma. İ.. bne dersin kızar , ..kersin aldırmaz. Şuan ilk aşamadayız anlaşılan.

Yarın tayyip ağa onu bırakır araya da iki suni gündem sokar , herkes alkış tutar. Olur biter.

Bi mitingde sen yaparsın , bdp lileri senden benden koruyan polis sana bana Allah yarattı demez.

Bdp ye lafım yok , onları gazlayan , oy saltanat uğruna vaadlerde bulunanların ....é!'^+%&/()=?_*
    35emre35 bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bak ne güzel 18 Mart'ta çanakkalede şehitlikte törenler var.
    Hazır millet toplanmışken orda da yapsınlar mitinglerini....
    Alem delikanlı görsün.
    eray_uluyazı ve leons bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Bunlar miting yaparken bizimkiler dalacak.Sonra vay efendim Türkler şöyle Türkler böyle olan bize olacak yine...
    cihan54 bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    gelip yapsınlar balıkesir-edremitte görelim
    meydan dayagı nasıl yeniyor tv de elinize cekirdek alıp izlersiniz..
    leons bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Teröristi VIP gezdirirler ama Cumhuriyet kutlamasına biber gazı atarlar, copla dalarlar. Bu demokrasi denen meret sadece vatan hainlerine geliyor bu memlekette. Ah benim yalnız ve güzel ülkem.
    35emre35 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı OGUZHANKY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teröristi VIP gezdirirler ama Cumhuriyet kutlamasına biber gazı atarlar, copla dalarlar. Bu demokrasi denen meret sadece vatan hainlerine geliyor bu memlekette. Ah benim yalnız ve güzel ülkem.
    Cumhuriyet bayramı için aldıkları istihbaratı bu mitingler için neden almıyorlar acaba ?
    Benli bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)