Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Takdir YÜCE TÜRK MİLLETİNİNDİR!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ulan akp.... aramıza itleride soktun ya helal olsun...
    pkk başı akp...

35emre35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ooo sakarya ya da gelecekler inş
    TATANGALAR onları bekliyor
    cihan54 ve dreamkiller bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo sakarya ya da gelecekler inş
    TATANGALAR onları bekliyor

kocaeliyede geleceklerde, burda herkes akp li.. bilemicem ...

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    trakya karşılaması meshurdur.
    dreamkiller ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Allah Türk'ü korusun . geri kalanı zaten devlet koruyor...
    Permatiq59, salcano_7946, Eagle7 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Sakarya'ya gelecekler ha... Gömerler onları oraya gömerler...
    dreamkiller bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    size ne olacağını söyleyemem
    ama neyin planlandığını anlatabilirim
    bir taraftan algılarımıza müdahale edilerek yumuşak geçiş sürecine tabi tutulurken, bir taraftan böylesi bir eylemde olacak karışıklıkları değerlendiriyorum
    olabilecek onca olumsuzluğun peşinden "analar ağlamasıncılar" ın eli güçlenebilir, "bu şekilde olmuyor"a getirilebilir tüm bunlar
    büyük planın son aşamalarının Türkiyedeki iç karışıklıklar olduğunu tahmin ediyoruz ve yıllardır söylüyoruz
    oslo müzakerelerinin içeriğinde terör örgütünün büyükşehirlerde ciddi hazırlıklar içerisinde olduğunu da okumuştuk, buraya dikkat
    bahar havası bizde de esebilir uyarısını da yapmıştık

yıllardır anlatılmaya çalışıldı ki bizi (ülke bazında) savaşla parçalayamayan haçlı zihniyetin yeni oyunu bizi milliyet ve mezhepler ekseninde bölmeye çalışmak
    buna içerde "israille birleşip devlet kuracağız" kafasındaki ahmaklar ile "filanca milletin hepsini kesmek lazım" cı faşo zihniyetin de çanak tuttuğu aşikar

bu coğrafyanın çocukları
    apo denen adam cia-mossad ikilisinin piyonudur
    asılamamış olmasının sebebi ülkemizin piyon hükümetleridir, bu gün elinin güçlenmiş olması da aynı sebeptendir
    amaç kürdistanı kurmak olup, kürdistandan maksat, büyük israile köpeklik yapacak bir ahmaklar devletidir, unutmayın
    1000 yıldır beraber yaşadığınız insnalara ihanet edecekseniz filistinin halini gözünüzün önüne getirin yeter
    bilin ki çok daha fazlası sizi bekliyor olacak
    35emre35 ve just4techno bunu beğendiler.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tarz başlıklara yazma taraftarı değilim ama yazılanlara bakıyorum beğenenlere bakıyorum kimi vatanı vermiş bile, kimi saçmalamış bir kaçtanede akla sürülür yorumlar var.

Nedemek "ne yapıcaz", "bırak isteyen istediğini yapsın" bu vatanı satmakla eş değerdedir bu itlerin böyle semirmesi bu düşünce yüzümnden olmuştur dtp Karadeniz çıkarması yapacaktı ne oldu.? tepkileri görünce iptal edildi sende tepkini göstereceksin.

Lafa geldimi biz Osmanlı torunuzuyuz, Cumhuriyet çocuklarıyız denir icraat geldimi "isteyen istediğini yapar" ve herkez istediğini yapacak ama bende bu mitinglerin yapılmasını istemiyorum nasıl olcak şimdi Kocaeli`yede bekliyoruz.
    35emre35 bunu beğendi.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Samsuna hele de Bafra'ya gitmelerini öneriyorum.. Ha geri dönebilirler mi bilemiyorum o ayrı!!!
    Eagle7 bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bırak ne yaparlarsa yapsınlar. Sen tepki gösterdikçe onlar güçlenir.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    buraya yazıyorum siz hepiniz gelemezler edemezler yok şöyle yok böyle yazıyorsunuz ya
    21 martta buraya
    nooldu dağıtıyodunuz mitingi diye başlık açıp size bol bol gülecem
    durumuzun tamamen nasrettin hoca fıkrası gibi
    hiçbir şehirde hiçbir tepki olmayacak siz de göreceksiniz
    RamonRojo bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    En çok komiğime giden şu osmanlı torunuyuz milliyetçiliği yapan adamların Osmanlı imparatorluğunun türk,kürt,ermeni,rum,yahudi,hristiyan bir arada yaşayabilen bir devlet olduğunun farkında dahi olamaması.Büyük devlet olmanın sırrı farklı etnikten olan milletleri kardeşçe yaşatabilmekten geçer.Bizm milliyetçileri Osmanlı döneminin en parlak döneminde devlet yönetimine verecen devlet 50 yılda çöker.
    Yok şu meydana çıkamazlar diyen adamları 21 martta görmek istiyorum hani şu kendi şehirlerindeki bazı mahallelere giremeyen girsede polis tarafından toplanıp örgütlenip kullanılıp atılan adamları...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yumurta göt kapısına gelince emin olun bu millet insan eti yer..
    Bdp li olan o bayrağı taşıyan herkes teröristtir, öldürülmek için doğmuştur..
    Apo köpeği müebbet hapis, daha kıçınız başınız oynamasın..
    Askere taş, sopa atarsınız kaçak elektrik kullanırsınız, vergi vermezsiniz ondan sonra DÖVLET BİZE BAHMİRR ..
    hasss..... ulen
    Mengu16 ve Eagle7 bunu beğendiler.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok komiğime giden şu osmanlı torunuyuz milliyetçiliği yapan adamların Osmanlı imparatorluğunun türk,kürt,ermeni,rum,yahudi,hristiyan bir arada yaşayabilen bir devlet olduğunun farkında dahi olamaması.Büyük devlet olmanın sırrı farklı etnikten olan milletleri kardeşçe yaşatabilmekten geçer.Bizm milliyetçileri Osmanlı döneminin en parlak döneminde devlet yönetimine verecen devlet 50 yılda çöker.
    Yok şu meydana çıkamazlar diyen adamları 21 martta görmek istiyorum hani şu kendi şehirlerindeki bazı mahallelere giremeyen girsede polis tarafından toplanıp örgütlenip kullanılıp atılan adamları...
    Osmanlı zamanında farklı dil din ırk ve etnik kökenle bir arada yaşayan insanlar ne zaman biz burada kendi ülkemizi kurmak istiyoruz dense onu söyleyen ağızların üzerinde durduğu başların koparıldığını da hatırlatmak isteriz.. Benim güneydoğu ve doğu anadolu coğrafyasında kökenleri bulunan bir dünya CAN dostum vardır.. Asla kimseyi ırkından, dininden, dilinden dolayı yargılamam, lakin tutup BABAM bile Karadeniz de ayrı bir ülke olsun derse karşısında dururum.. Anlatabildiğimi düşünüyorum.. Yani çok zor bir şey söylemiyorum.. Bu ülke hepimizin ve MİLLİ SINIRLAR İÇERİSİNDE VATAN BİR BÜTÜNDÜR BÖLÜNEMEZ!!!! İşte o zaman ATATÜRK'ün çocukları bizler, olup bitene seyirci kalmayacağız.. Evet söylediğimi tekrarlıyorum.. Güneydoğuda mitingini yap rahat rahat ama BAFRA da yaptırmazlar.. Yapmaya kalkarlarsa otopsici kardeş olacakları ayrı bir başlık altında inceleriz!!
    Eagle7 bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bırak bdp yı bılmem neyı.sıkıntı ortada boyutları ve amacı bellı.ama forumda dah yapılan cıfte standart uzdu benı.benzer bır konuyu mete-han acıyo suresız ban yıyo.bı baskası acınca ortalık ahkam kesenle doluyo bırden bre.su yazıya yorum yapan arkadaslara soruyorum.mecburı oldugundan vatani gorevını yaptınız bunu harıcınde ne gıbı bır katkınız oldu. dangalagın bırı cıkar derkı ben yıllardır vergı oduyorum.ewet canım kardesım bende oduyorum.ama helal etmıyorum.haramın bınası olmaz degımıde tamda bu konuya uygun sekılde sekıllenıyo.haram bırıkıp karsımıza boyle olusumlar cıkarıyo.neyse forumda sıyaset meydanına donmus en ıyısı alayım ben oltalarımı gıdeyım karadereye balıga....olayım arazı....belkı ogleden sonrada bır sıse okuzgozu....
    acayüp bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya yazıyorum siz hepiniz gelemezler edemezler yok şöyle yok böyle yazıyorsunuz ya
    21 martta buraya
    senin istediğin gibi olmasını ben senden çok isterim ama Karadeniz gezisinde 9 saat otelde mahsur kaldılar
    Onlar sadece PKK yandaşlarının çok olduğu il de miting yaparlar
    Birda İstanbul da yaparlar geri kalan hiçbir bölgede miting yapamazlar
    Marmara Karadeniz Ege de o miting yapacak olanları otellerinden dışarı çıkartmaZlar

Sakarya da bi defasın da böyle PKK yandaşı bi grup gösteri yapmak istedi onları korumaya çalışan polis memurları bile linç edilecekti
    Doğu'da asker şehit olur Türk polisi Sakarya'da bdp binası önünde 10 gün nöbet tutar binayı yakmasınlar diye
    cihan54, Eagle7 ve Tsubasa bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21 martta buraya
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gülüp eğlenilecek, kaba etlere kına bile yakılabilecek ?? teröristler ile ahbaplığı olanlar sarf ediyor diye düşünüyorum bu sözleri.

Türkiye Cumhuriyetinde 70 küsür etkik kökenli vatandaş var, herkes her istediğini yapabiliyor(millet vekili bile olabiliyor) bunca senedir birbirimize damat-gelin alıp vermiş kaynaşmış harman olmuşuz, zaten herkes barış ve huzur içerisinde yaşıyor. nüfus yoğunlu olan etnik köken siyaset ile kullanılıyor, buna birde terör ekleniyor. burada rahatsızlık duyulan tepki verilen terörü meşrulaştırmaya, terörst başının(bebek katilinin) özgürlügüne kavuşturulma çabalarıdır. bunu gerçekten göremiyormu yoksa görmekmi istemiyorsunuz?? yada yandaş medyanın pompaladıkları işe yarıyor demekki.
    salcano_7946 ve alp_tunay bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gülüp eğlenilecek, kaba etlere kına bile yakılabilecek ?? teröristler ile ahbaplığı olanlar sarf ediyor diye düşünüyorum bu sözleri.

Türkiye Cumhuriyetinde 70 küsür etkik kökenli vatandaş var, herkes her istediğini yapabiliyor(millet vekili bile olabiliyor) bunca senedir birbirimize damat-gelin alıp vermiş kaynaşmış harman olmuşuz, zaten herkes barış ve huzur içerisinde yaşıyor. nüfus yoğunlu olan etnik köken siyaset ile kullanılıyor, buna birde terör ekleniyor. burada rahatsızlık duyulan tepki verilen terörü meşrulaştırmaya, terörst başının(bebek katilinin) özgürlügüne kavuşturulma çabalarıdır. bunu gerçekten göremiyormu yoksa görmekmi istemiyorsunuz?? yada yandaş medyanın pompaladıkları işe yarıyor demekki.
    Siz üstünüze alınmayınız.Bizim lafımız huzuru bozanlara bunu sadece tek taraf yapmıyor.Biraz mantıklı düşünürseniz özgürlüğe kavuşma gibi bir şansı olmadığını görürsünüz.Ben bütün insanlara ve etnik kökenlere eşit olarak yaklaşırım.Kimseyle yüzyüze konuşmadan gerçekten ne düşündüğünü bilemezsiniz.Bu arada bol miktarda mhp'li ve bdp'li arkadaşım var.Herkes kendine göre haklı.Bu arada şehit haberi gelmemesinden rahatsızsınız herhalde...

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    oo bütün faşistler toplanmış. hitlerin torunlarına selam olsun. ne o olm babanızın malı mı izmir, sakarya, bursa?

biz türklerin kötü bir huyu var. köprüye, vergiye, zamma, tecavüze bilmem neye sesimiz çıkmaz ama kürt hak isteyince içimizdeki tüm hayvanlığı ortaya çıkarırız. garip milletiz vesselam.

bırakın bdp istediği yerde miting yapsın, sizin canınızdan, arkadaşınızın canından, onca candan kıymetli mi? vatanın bir yere gittiği yok ona buna piyon derken faşistlerin piyonu olmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

ha bu arada sizin bu tükürük saçan ifadelerinizi okudukça gelecekten, insanlığın geleceğinden umudumu kesiyorum. yazık size. acınacak haldesiniz. nefret söylemi var bu başlıkta kilitlenmeli!
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo bütün faşistler toplanmış. hitlerin torunlarına selam olsun. ne o olm babanızın malı mı izmir, sakarya, bursa?

biz türklerin kötü bir huyu var. köprüye, vergiye, zamma, tecavüze bilmem neye sesimiz çıkmaz ama kürt hak isteyince içimizdeki tüm hayvanlığı ortaya çıkarırız. garip milletiz vesselam.

bırakın bdp istediği yerde miting yapsın, sizin canınızdan, arkadaşınızın canından, onca candan kıymetli mi? vatanın bir yere gittiği yok ona buna piyon derken faşistlerin piyonu olmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

ha bu arada sizin bu tükürük saçan ifadelerinizi okudukça gelecekten, insanlığın geleceğinden umudumu kesiyorum. yazık size. acınacak haldesiniz. nefret söylemi var bu başlıkta kilitlenmeli!
    Mengu16 bunu beğendi.
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)