Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2013 Trafik Sigortası Fiyatları Zamlandı - İşte yeni rakamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Trafikte sigortalar attı! Sürücülere şok zam: İşte yeni rakamlar! Zorunlu trafik sigortasına yüzde 50’ye varan oranlarda zam yapıldı. Haziran 2012’de trafik sigortası 305 TL’ye yapılan 34 plakalı yeni tescil bir otomobilin Şubat 2013’te ödeyeceği sigorta primi 472 TL’ye yükseliyor.

Her araç sahibinin yaptırması zorunlu olan trafik sigortası primlerinde ciddi artışlar meydana geldi. Aracın kayıtlı olduğu şehir, araç sahibinin yaşı ve sigorta geçmişine göre değişmekle birlikte trafik sigortası primlerinde yüzde 50’ye varan zam yapıldı.

Haziran 2012’den bu yana trafik sigortası primlerinde ciddi artışlar meydana geldiğini belirten karşılaştırma sitesi enuygun.com Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu, “34 plakalı yeni tescil bir araç için trafik sigortası primi artık 500 TL’ye yaklaşıyor. Geçmiş yıllarda kaskoya göre oldukça düşük olan trafik sigortası primleri artık neredeyse kasko primlerinin yarısı kadar tutmaya başladı. Zorunlu bir sigorta türü olduğu için de milyonlarca araç sürücüsü bu zamlardan etkilenecek” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Haberturk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Senden önce açtım konuyu Erhan Erdil.
    Birde muhtemelen senden önce sövdüm

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/112539-trafik-sigortasina-%2550-zam.html
    Mengu16 bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Konuları birleştiriyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler