Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Kayıp Amerikalı'nın Ölüsü Bulundu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı yorumlar yanlış anlaşılmış olabilir..
    Bana da saçma gelen çok yorum var..

Ölen bir anne bir kadın insan sonuçta..
    Fakat bu tepkileri bir amerikan vatandaşı oldu diye büyütüyoruz..
    Her gün Türk kadınları şiddete maruz kalıyor genç kızlar tecavüze uğruyor..
    Çıkıpta biri bu şekilde konuşmaz..

Sakın yanlış anlaşılmasın iyi olmuş banane demiyorum..
    Ama bizim ülkemizde fazlaca insanımızın başına gelen bir durum normal de büyütülmüyosa bu kadın da büyütülmesin
    yasin_942 bunu beğendi.
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikalılar dünyanın hiçbir ülkesine gidemez.Anca avrupayı dolaşırlar.Siz hiç amerikalı turist gördünüz mü?Göremezsiniz.Çünkü hiç bi yerde hoş karşılanmazlar.Geçenlerde ortadoğudaki savaştan sonra stres atalım diye bodruma geldiler.Kafalarına çuval geçirildi.
    Okudukça kahvehane muhabbetini geçmeyen yorumları görüyorum. Bir yıl içinde Ülkemize gelen amerikalı turist sayısını biliyomusunuz acaba? 2011 yılı için 750bin kişi civarı 2013 yılı için de hedef 1 milyon kişiydi.

Not: Başına çuval geçirilenler askerdi turist değildi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askeri sorgulamak fayda etmez sonuçta emir kulu,bence silahlarımızı alıp topyekün savaşa girelim, yunanistandan başlarız,sıka sıka amerikaya kadar gideriz.
    he call of duty oynuyoruz sanki
    askerlik yaptın mı ? veya hayatında silah gördün mü?

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikalılar dünyanın hiçbir ülkesine gidemez.Anca avrupayı dolaşırlar.Siz hiç amerikalı turist gördünüz mü?Göremezsiniz.Çünkü hiç bi yerde hoş karşılanmazlar.Geçenlerde ortadoğudaki savaştan sonra stres atalım diye bodruma geldiler.Kafalarına çuval geçirildi.Geçenlerde iki amerikalı misafirimiz oldu.Babam saatlerce sorguya çekti , sizin ortadoğuda ne işiniz var diye.Annem yapma , sıkıştırma misafirlerimizi dese de dinlemedi.Bir avrupalı veya amerikalı afrikaya gidip sokaklarında gezemez.Geçenlerde ayna programı afrikada bi ülkede şehrin merkezinde bi çok tacize uğradı.Ama bir türk ve müslüman olduğunu söylediğinde rahat edebildi.Batılılara büyük nefret var.Gominizmin çöküşünden sonra orta çıkan orta asya türk devletlerine karşı amerikanın ağzının suyu aksa da giremedi.Sadece fethullah gülenin okullarına sızıp misyonerlik ve casusluk yapmaya çalıştılar ancak durumu farkeden bi ülke , kırgızistandı sanırsam bu okulları yasaklama yoluna bile gitti.
    genetikmiş öğrendim

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaş nebiçim düşünce tarzınız var.

Bende dar gelirliyim ve benimde foto makinem yok hatta cebimde 20 tl lik cep telefonu var.
    Önümüzdeki yaz doğu ,güneydoğu turu yapıcam Allah kısmet ederse.
    Oralarda teröre kurban gidersem buradan benim için bu adamın ne işi vardı oralarda, kesin pkk ajanıydı , parasız adamın ne işi var oralarda , resimleri bile cep telefonu ile çekmiş vs vs gibi atıp tutacaklar olur. Benim için sıkıntı yok ben şimdiden alayının ....... .

Tabi pkk haklı usta sen tek başına oraları gezmeye gidersen adamlarda seni vururlar diyebilecek kadar mallarda çıkarmı acaba ? Teröriste hak verecekler çıkarmı ? Tabiki çıkar.
    aga buralarda hiç bişey olmaz sen gel birlikte gezelim
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Konu;yine amacından sapma yolunda...Konu; yine çöplüğe doğru gitme yolunda...
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Forum kuralalı: 1.2.14. / 1.2.18. / 1.2.19. / 1.2.20. / 1.2.23. / 8.1.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)