Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Polisimize Feda Olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Bugün can sıkıntısından sahil kenarında bir kafeteryaya gidelim dedik arkadaşla,giyindik korumalarımızı taktık Kafeye doğru yol aldık, hemen ardımızdan bir yunus ekibi park etti neyse biz geçtik oturduk kahvemizi içiyoruz,memur arkadaşlar da yüksek morali sanırım kendi aralarında Türkçe dışı değişik bir dil ile espriler şakalar vs.. Biz içeri oturduk fakat yunuslardan biri girmedi kafeye, o motorun başında kaldı ağzı açık güler halde , stop etmedi üstelik jigleyi açarak yüksek devirde çalışmaya bıraktı motoru ve kendi girdi içeri arkadaşının yanına, motor çalışa dursun bunlar güzelce masalarına oturdular siparişlerini verdiler neyse bi kaç dakika sonra gidip kapatır diye bekliyorum tabi ama bunda gram niyet yok yaklaşık 7,5 dakika motor jigle açık çalışır halde dışarıda bıraktı ve içeride koyu bir sohbete daldılar,bu arada motorun yanından geçen vatandaşlar şaşkın şaşkın motora bakıyor polislerimiz ise vatandaşların şaşkın bakışına gülüp bir yandan kahvelerini yudumluyorlar,fakat öyle bir yayılma,rahatlık yok,diğer motorize ekip ulaşıyor ve o motorize ekiptekiler inip motoru stop ettiriyor içerideki arkadaşlarıyla işaretleşip.Onlardada bir rehaver bir eğlence havası sezinliyorum.Bu olaydan aklımda kalan bazı sorular var.

Eğer cafeteryaya çay içmeye geçiyorsan motoru neden stop etmiyorsun ? Hadi stop etmedin ne demeye jigleyi açıp o halde haybeye çalıştırıyorsun ? Zaten postu serdin kullanmayacaksın motoru ne demeye fantezi olsun diye bunları yaparsın ? Araba değil bu ısıtasın,kaldı ki Türkiyenin en güneyi en sıcak yeri ne kar yağar ne don olur tek marş alır gider ne kadar soğuk olursa olsun.

Benzinin faiş olduğu bir ülkede vergilerimizle alınan motosikletleri konan akaryakıtı böyle hunharca harcayan bilinçsiz,cahil,eğitimsiz adamlara canımızı,malımızı emanet ediyoruz,videosunu da çektim fakat baya küfrettiğim için koyamıyorum buraya.

Ben böyle rahat adamlar görmedim.
    ogzcngdk, haojin2005, Shrieker ve 12 diğerleri bunu beğendiler..
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    çok haklısın okudum ve bende sinir oldum Devlet resmen bizi vergilerle soyuyo. Milletvekillerinin telefon konuşmasını bile biz ödüyoruz yurtdışında 50 bin tl olan şeyi biz 100-150 bin tl ye alıyoruz vergiyi bindiriyolarda bindiriyolar bunlar sadece örneklerden birkaçı daha birsürü şey var... böyle devlete falan güvenmem ben bence kimse güvenmesin. Bir de neymiş o gelişmekte olan ülkeymişiz bıraksınlar bu ayakları biz böyle yüz yıl daha gelişemeyiz.
    saffet ve olcaybr bunu beğendiler.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Üstad ne yaptın sen. Sonraki yorumları görür gibiyim.. Tüm polislere giydiriyorsunuz, bunlar istisnai durumlar, onlar da vatandaş yanlış yapabilirler, hatta utanmadan pkk forumumu burası nasıl böyle şeyler yazıyorsunuz bile derler...

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Yunus polis olup da artist olmayanı görmedim.Önceden motorcu oldukları için seviyordum ama şimdi ne zmn görsem hep artistlik patinajları dışarda genç kız görmesinler bakarken kaç kere şahit oldum kaza yapıyorlardı.Ne beklenir ki bu insanların kendisine faydası yok ki ülkeye faydası olsun.

Motosikleti
    sattım gitti
    Uygun bir dille bunu onlara sorabilirdiniz.

Ya da plakasını alıp 155'i arayabilirdiniz.

Ha sonunda birşey çıkar mıydı bilmem ama yapabilirdiniz.
    Benli bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemek dedikleri bu olsa gerek yazık

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    istisnai durumlar olabilir belki ama bizim milletimiz çok cahil görmemişler bikere
    scorpions_59 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 600
    yahu adamın kafasında yarım kilo jöle var kaskı dikiz aynasında taşıyor ve kış günü şu videodaki küfürlerimi kaldırayım onu da yükleyecem buraya,muhakkak tüm polisler böyle değildir ama gınağı geldi artık,uyarmaya kalksan yediğin hakaretle kalırsın herkes hükümet olmuş,geçen uzman jandarmayla takıştık sinyal vermeden döndü son anda durdum neden sinyal vermedin dedim tamam kardeşim devam et diyor ne oldu ki ? Ulan dedim hem suçlusun hem güçlü özür dileyeceğin yerde efeleniyosun ben askerim şöyleyim böyleyim git polisi ara istersen bir de tehdit ediyor arabanın içinden bende motorun üzerindeyim arkamda artçı var zorla tuttu beni sırf bu adam olamamış herifler yüzünden bütün gün sinirden elim ayağım titredi

Psychedelic Gececi

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Olur öyle...

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    israf cumhuriyetinde yaşıyoruz...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Abi ne olursun video varsa paylaşırmısın?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Belki adamın marş kömürü bitti aga rölentidede düzgün durmadığı için jiklede çalıştırdı.. ne bilelim..belki 10 gündür amirine söylüyor şu motoru bakıma sokalım stop ettimi çalışmıyor ulu orta her yerde vurdurmak istemiyorum diye uyarıyor olabiilr amiri aman be ya bu günde idare et ay sonu toptan yaptırcaz diye erteleyor olamaz mı..adamda ne yapsın bilemicem artık olanı biteni kendi düşüncemi yazdım..
    Okan Sinan Ocan, speed_dream ve Benli bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    henüz yok
    peki abi sen ne yaptım sadece kahvenimi yudumladın ben olsam biraz benzinim varsa motoru çalıştırıp gaz verirdim 2 dk sonra gelirlerdi hayırdır rahatsız oluyoruz falan diye orada lafı kordum bunları yapa bilmem işin önce motorumun olması lazım neyse oluyo abi böle bizim okulun önünede geliyolar bi artislik bi hava ama gölgesinden korkuyo

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    Yavaş gittiği için hararet yapmıştır. segmanlar kaynamasın diye devirdaim pompasını çalıştırıyodur büyük olasılıkla. Başka kötü bir amaçları olduğunu sanmıyorum. Keşke sorsaydınız neden öyle yaptığını

Motosikleti
    CBF 600
    Motosiklet cbf 250 kış günü şehir içi hararet yapmaz.
    Motosikleti arızalı olabileceğini belirten arkadaşlar olmuş tamam velev ki motor arızalı ki hiç sanmıyorum rolantisi gayet düzgündü tabi hor kullanılmaktan her yerinden yağ kaçırıyor ve darbelerle dolu,arızalı ise motor neden motorun başında durup beklemiyor motoru stop etmeden kafeye girip çay içmek nedir bir de yolden geçen insanların tuhaf bakışlarıyla alay edercesine gülmek ? Motor cbf 250 çok ucuz bir motor değil ucuz dahi olsa devletin,bizlerin malı bu durum kabul edilemez.

Buyrun video burda motorun sesi belli olmuyor pek aramıda yalıtımlı cam vardı çünkü ama yoldan geçen vatandaşların nasıl şaşkınlıkla baktığını görebilirsiniz.Dandik cep telefonuyla çekildiği için kalitesi düşük , yoldan geçen insanların şaşkın bakışlarına yanımdaki arkadaşlar güldü,trajikomik videodada argo kullanılan bölümler sansürlemek zorunda kaldım
    http://www.youtube.com/watch?v=kp1ZV...ature=youtu.be

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti arızalı olabileceğini belirten arkadaşlar olmuş tamam velev ki motor arızalı ki hiç sanmıyorum rolantisi gayet düzgündü tabi hor kullanılmaktan her yerinden yağ kaçırıyor ve darbelerle dolu,arızalı ise motor neden motorun başında durup beklemiyor motoru stop etmeden kafeye girip çay içmek nedir bir de yolden geçen insanların tuhaf bakışlarıyla alay edercesine gülmek ? Motor cbf 250 çok ucuz bir motor değil ucuz dahi olsa devletin,bizlerin malı bu durum kabul edilemez.

Buyrun video burda motorun sesi belli olmuyor pek aramıda yalıtımlı cam vardı çünkü ama yoldan geçen vatandaşların nasıl şaşkınlıkla baktığını görebilirsiniz.Dandik cep telefonuyla çekildiği için kalitesi düşük , yoldan geçen insanların şaşkın bakışlarına yanımdaki arkadaşlar güldü,trajikomik videodada argo kullanılan bölümler sansürlemek zorunda kaldım
    lütfen bu videoyu emniyete mail atın ve durumu belirtin

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    bende ilk bunu söyliycektim ama arkadaşımız için zaman kaybı olur sonuç olarak eline hiçbişey geçmez işte buda bizim devletimiz

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

Bulunduğunuz şehir istanbul dışı sanırım Çünkü burada polis abilerimizde Varadero BMW 1200 GS ve en kötü fazer lar var İlk defa görüyorum 600 cc aşağı motorların yunuslara verdiğini ve şunu da eklemeden geçemiyorum bunlar için en ideal motor maximumum 250 cc yi geçmemesi lazım

Motosikleti
    CBF 600
    Yer İskenderun genelde buradada varadero ve bmw var tek tük cbf 250 mevcut,umarım benim teknik bilgimin yetmediği bir durumdan dolayı motorunu jigle açık halde bırakıp çay içiyordur,öyle düşünmek istiyorum.
    En basit davalar yıllar sürüyorken devletin kurumuna dava açmak Zamanında elimde sınav sertifikalarım varken emniyete ehliyetimi almaya gelirken ehliyetsizlikten bana ceza yazan adamlar,bu kadar kurallı yaşayan adamların bu denli rahatlığı bence çelişki

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Yer İskenderun genelde buradada varadero ve bmw var tek tük cbf 250 mevcut,umarım benim teknik bilgimin yetmediği bir durumdan dolayı motorunu jigle açık halde bırakıp çay içiyordur,öyle düşünmek istiyorum.
    En basit davalar yıllar sürüyorken devletin kurumuna dava açmak Zamanında elimde sınav sertifikalarım varken emniyete ehliyetimi almaya gelirken ehliyetsizlikten bana ceza yazan adamlar,bu kadar kurallı yaşayan adamların bu denli rahatlığı bence çelişki
    O zaman olay belli oldu anahtarı bırakıyor ki üstünde birisi motoru çalsın da bana da varadero ya da bmw versinler diye

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)