Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

TVS mi YBR mi CBF mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    şu ana kadar yazılan tüm yorumları okudum ve tabiki hiç biri objektif değil her zaman olduğu gibi tvs kullanan tvs,ybr kullanan ybr demiş..farklı bir şey beklemiyordum ya neyse..ben 3 ay araştırdım bu motorları a dan z ye kadar ve TVS de karar kıldım..tabi istekler ve beklentilerim doğrultusunda..forumu araştırsan aslında çok sağlıklı net bilgiler elde edeceksin,kullanıcı yorumları sana fikir verecektir...için hangisine ısınacaksa o motor senin için en iyi motordur..;)

bu üç motoru kullanmış ve son olarak halen tvs kullanan biri olarak;

1-YBR gerçekten kolay kolay sorun çıkartmayan,düzenli bakımlarını yaptığın sürece uzun yıllar kullanabileceğin bir motordur,az yakar ve konforu da iyidir..

2-CBF te bu üç motor içerisinde en hantal olanı fakat en konforlu olan motordur,yakıtı ybr ile aynı sayılır,motor aksamı da bir ybr kadar sağlam olmasa da beklentini her türlü karşılar..

3- TVS ise aralarında en güçlü motordur,motoru suzuki patentli ve aralarındaki en teknolojik motordur ve gerçekten dayanıklıdır.yağını aksatmazsan kolay kolay birşey olmaz,yakıt cbf ile aynıdır 11 kuruşu geçmez..fakat konfor olarak en sonda yer alır.hem oturuş pozisyonu hemde artçı için oluşan titreşimden dolayı..kalite olarak asla ve asla ybr ve cbf ten kötü değildir..ufak tefek artıları bile vardır..servis ağı kötüdür malesef ybr yada cbf gibi parça bolluğu ve tvs nin motorundan anlayacak usta konusunda zayıftır..

bunlar dışında görsellik,ufak tefek aksesuar kısmı senin zevkine kalmış..
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bence ybr, yok ya tvs, buldum cbf, of kafam karisti, bence bi konu acip foruma danisalim............... sonsuz dongu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler