Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Arkadaşlar şaka gibi ama benzine az önce yine zam geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar ne yazıyor makalede diye okumuyor da işin kopi-past kısmına takılmışlar arkadaş
    minik bebelere fotoğraf yırttırın.
    bizim cevabımız seçimlerde, meydanlarda.
    ve yeri gelmişken "ne mutlu türküm diyene" tabelası benim için de anlamsız. size anlamlıysa ne mutlu işte, mutlu mutlu takılın
    Abi bu forumda galiba bir tek ben anlıyorum ne demek istediğini.
    Yada anladığımı zannediyorum
    Ama anlayamadığım tek nokta; seninle benim siyasi görüşümüz aynı mı farklı mı ???
    Benim düşündüğüm şeylerin çoğunu dile getiriyorsun.
    Evet muhalefet bir boka yaramıyor.
    Şu anda yapılan muhalefet, Erdoğan'a laf sokmak ( bkz :CHP, MHP vs... )
    Hatta zamanında türban karşıtı olan CHP'nin, oy toplayabilmek adına grup toplantılarına kara çarşaflı kadınları getirdiğini hatırlarım.
    Böyle bir muhalefetle karşı karşıyayız.
    Halkın muhalifliğine gelecek olursak o zaten ortada ( bkz: motosiklet.net )
    Madem bu kadar isyanlardayız, askerlerin ölmesini istemiyoruz, elektriğin doğalgazın zamlanmasına karşıyız, yapılan benzin zamları tak ettirdi, kısacası iktidar karşıtıyız...
    O zaman muhalefete toz kondurmamakla olmaz bu iş arkadaş.
    Taraf olduğun muhalefet beceriksiz demek ki.
    Aman efendim Erdoğan, Öcalan'a sayın demiş, yok Atatürk'ü kötülemiş bilmem ne !
    Anca bunlarla uğraşadursunlar.
    Sonrada aaa ötv'ye zam yapıldı benzin arttı.
    E artar abi, sen bu gerizekalı işlerle uğraşır durursan, benzin fiyatı da artar, kömür fiyatı da.

Neyse bunları geçeyim de, dediğim gibi gerçekten anlayamadım; nasıl oluyor da seninle düşündüğümüz şeyler bu kadar uyuşmasına rağmen, bu kadar zıt görüşlü olabiliyoruz, çok ilginç...

He birde unutmadan.
    Seni bağlar yada bağlamaz bilmiyorum ama, tek sevmediğim yönün, siz biz muhabbeti yapman.
    Ben hiç bir zaman şu iğrenç; "koyun" veya "%50" muhabbetini yapmadım.
    Senin düşüncen o dur ona oy vermişsindir, benim ki budur buna oy veririm...
    Ama sonuçta hepimiz aynıyız.
    Sizi bizi yok bu işin...
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Başlıklar açılır, yazılır, çizilir, unutlulur. 1 hafta sonra tekrar zam geldiğinde yine bi başlık açar yazar çizer, isyan eder, biyerlerimize giren kazıktan bahsederiz ,sonra yine fiilen hiç bişey yapılmadan başlık unutululur, ana sayfadan düşer ve bu hep böyle gider ve ömürde hızla böyle geçer. Seneler sonra ömrümüz son bulduğunda biyerlerimize hayatımız boyunca giren kazığı çıkartırlar, pamuğu tıkarlar. Yakınta Suriye gibi olursak şaşırmamak lazım. Hükümet karşıtları, bilmemneler falan. Biz Türkiye Cumhuriyeti değiliz artık. Vergi Cumhuriyetiyiz. Yarın öbürgün bağlantı yolları falanlar filanlar da paralı olacakmış. Belkide bu daha iyi günlerimiz. Hadi bakalım, daha neler görecez. 150 cc motoru en sonunda bana sattırıp elk. bisiklet aldıracaklar. Hoş onada vergi bilmemne diyolardı en son. Az kaldı. Canım Tr' yem yaşanmıyacak bi hal almak üzere.
    Thracian bunu beğendi.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bu kadar yazılardan tek bir gercek var oda zam yapılınca herkese dokunuyor o yüzden herkesin sağ görüş veya sol görüş vs fark etmiyor olan hep vatandaşa bu yüzden birlik olmalıyız ama nerde o günler sadece klavyede yazıp icraatta gelince tırt siyasilerden ne farkımız var onlarda oy isterken her türlü vaadler verip koltuğa oturunca unutuyor bizlerde bilgisayar başından kalkınca unuttuyoruz.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıklar açılır, yazılır, çizilir, unutlulur. 1 hafta sonra tekrar zam geldiğinde yine bi başlık açar yazar çizer, isyan eder, biyerlerimize giren kazıktan bahsederiz ,sonra yine fiilen hiç bişey yapılmadan başlık unutululur, ana sayfadan düşer ve bu hep böyle gider ve ömürde hızla böyle geçer. Seneler sonra ömrümüz son bulduğunda biyerlerimize hayatımız boyunca giren kazığı çıkartırlar, pamuğu tıkarlar. Yakınta Suriye gibi olursak şaşırmamak lazım. Hükümet karşıtları, bilmemneler falan. Biz Türkiye Cumhuriyeti değiliz artık. Vergi Cumhuriyetiyiz. Yarın öbürgün bağlantı yolları falanlar filanlar da paralı olacakmış. Belkide bu daha iyi günlerimiz. Hadi bakalım, daha neler görecez. 150 cc motoru en sonunda bana sattırıp elk. bisiklet aldıracaklar. Hoş onada vergi bilmemne diyolardı en son. Az kaldı. Canım Tr' yem yaşanmıyacak bi hal almak üzere.
    Elektriğe de zam geleceği için elektrikli bisiklette çözüm değil malesef. Bir de vergisi çıkar ohhhhh.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzine yapılan zam Suriye'li yobaz teröristleri beslemeye gidiyor. Bu, zamın kendisinden 10 bin kat daha fena...
    yaptığın yorumu tekrar oku ve o mazlumların ne durumda olduğunu düşün yoksa seninde bebek katili Beşar Esed'ten ne farkın olur

Motosikleti
    Honda cbr 250r gitti :(
    Abilerim ablalarım Levent Kırca'nın da dediği gibi bu zam değilde zamcık :D Bakanın dediği gibi ise güncelleme ya da sözde bu ülkenin başındaki başbakan öyle büyük birşey değil yüzde 10 15 gibi bir zam gelicek dedi...Ne desekde boş birlik olmadıktan sonra bir halt olmaz.Birde şunu belirtmek isterim cc büyültcektim imkanı yok büyültmem cbr 250r ile durmak yok yola devam onlarsa yolmaya devam etsinler...

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    4.91 TL yazıklar olsun be...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Politik, siyasi ve dini konuların konuşulması Konu Dışı forumu dahil yasaktır.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)