MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
Hadisatinal Buse - 468x80 - Forum Orta
Reflektörlü Motorcu Yeleği
Hudson Deri
Motosiklet Aksesuarları
51. sayfa BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu

Gelişim Sürücü Kursundan A2 Ehliyeti Olmayanlara Duyuru

Grade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Reklamlar  
    Kaskcim.com - Dünya Markası Kasklar
    Kuba Motor

ARkadaşlar benim doğum tarihim 31.08.1989 ve a2 ehliyeti almak istiyorum çok zor durumdayım evin önünde yamaha ybr 125 cc var ehliyet olmadığı için kullanamıyorum ben ehliyet alabilirmiyim..

AVM Forum
    Motosikletciyiz.com Outdoor & Motosiklet & Motor Aksesuarları
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Kaskın kalitesiz olduğu anlaşılmasın diye bence

Grade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125

arkadaşlar

bana bi cvp verin arkadaşlar yaw

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı Grade adlı üyeden alıntı
    ARkadaşlar benim doğum tarihim 31.08.1989 ve a2 ehliyeti almak istiyorum çok zor durumdayım evin önünde yamaha ybr 125 cc var ehliyet olmadığı için kullanamıyorum ben ehliyet alabilirmiyim..
    Merhaba,
    Malesef en erken 14 Ekim sınavına girebilirisniz.....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

serhatalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn 125
    merhaba arkadaslar...
    benim b sinifi ehliyetim var fakat a2 yok henuz...
    ve sanirim polis amcalarimiz bizden motor kullanmamiz icin a2 ehliyet istiyorlarmis sanirim...
    b sinifiyla 125cc ye kadar ki motorlar kullanabiliniyormu turkiyede??? ve soylenenlere gore yasa cikacakmis???125cc ye kadarkileri b ehliyetlilerde kulanancakmis vs vs... bilgisi olan varmi bu konuda?
    ayrica bu donem icin a2 ehliyet icin son basvuru tarihini bilen varmi???

merhaba arkadaslar...
    ve sanirim polis amcalarimiz bizden motor kullanmamiz icin a2 ehliyet istiyorlarmis sanirim...
    b sinifiyla 125cc ye kadar ki motorlar kullanabiliniyormu turkiyede??? ve soylenenlere gore yasa cikacakmis???125cc ye kadarkileri b ehliyetlilerde kulanancakmis vs vs... bilgisi olan varmi bu konuda?

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Benim B sınıfı ehliyetim var, A2 ehliyet için yeni bir kart düzenlemeyecekler mi? Mevcut kartıma ilave mi edilecek?
    My mOtO LoVé is indescribablé ..!

Motosikleti
    Honda CBF 600
    [QUOTE=serhatalp]merhaba arkadaslar...

Merhaba serhatalp;
    Malasef bahsettiğin yasa motosiklet federasyonu teklifiydi ancak mecliste kabul görmedi....
    Gerekli bilgiler aşağıda mevcut ancak 08 Temmuz sınavı için kayıtlar malesef doldu....
    Türkiye genelinde sınav tarihleri;
    - 26 Ağustos yazılı sınav (20 adet motor tekniği bilgisi sınavı)
    - 23 Eylül direksiyon sınavı

Motosiklet kullanım eğitimleri;
    Toplamda 5 Hafta sonu (7 ders) motosiklet eğitimi yapılacak,

A2 sınıfı Motosiklet sürücü belgesinin toplam maliyeti;
    120 ytl kurs ücreti (taksitli)
    25 ytl sınav hizmetleri ücreti (M.E.B.lığı zıraat bankası hesabına)
    50 ytl sağlık raporu (ilgili polikliniğe ödenecek)
    90 ytl trafik masrafı (sürücü belgesi alırken trafik tescil şb.ne ödenecek)

Gerekli belgeler;
    6 adet fotoğraf, İkamet belgesi, Diploma fotokopisi.
    sağlık raporu , savcılık belgesi (daha sonra olabilir, kursumuz yardımcı olacak)

Motosiklet Eğitim Araçlarımız;
    Honda Today 50 cc (sooter)
    Honda Activa 100 cc
    Keeway Superlight 150 cc Chooper
    Hyosung Gt 250 costum naked
    Ramzey Gpr 150 cc Racing

NOT:
    - Yukarıda belirtilen ücretler dışında ekstra hiçbir masrafınız olmayacaktır. (sınav harcı, temsilci ücreti, direksiyon ücreti vs.)
    - Eğitimlerde; eğitmen, güvenlik ekipmanları, motosiklet temini kurs ücretine dahildir.
    - Ön kayıt İçin sadece kimlik ve (a2 ye geçişlerde ehliyetinizi) faxlayınız.

Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Benim B sınıfı ehliyetim var, A2 ehliyet için yeni bir kart düzenlemeyecekler mi? Mevcut kartıma ilave mi edilecek?
    Merhaba;
    Yeni bir kart verilecek ve üzerinde hem B hemde A2 yazıcak...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Merhaba,

geçen çarşamba emniyete ehliyet için müracaat yaptım ve her şeyim tamam olduğu halde bana 09.06.06 öğleden sonra gel sor dedi. B yi A2 ye çeviriyorum altı üstü bir print alacak 10 gün sonra sor diyor. Neyse üst taraftan birisini bulup bugün ehliyeti aldırdım. adam kasıtlımı yaptı hatamı yaptı bilmiyorum ama H-2 olarak düzenlemiş. H özürlü ehliyeti. Ben şimdi motor kullanabilirmiyim

Tifosi12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son gün son saatte olsa bende yetiştim ve artık gelişim öğrencisiyim.. yardımların ve ilgin için teşekkürler ibrahim.. bide köpeğim (didi) hakkındaki ii dileklerini ilettim, ilk görüşmenizde ifadeni alacakmış
    DİDİ
    "BAĞIMSIZLIK VE HÜRRİYET BENİM KARAKTERİMDİR.."

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı Can. adlı üyeden alıntı
    Merhaba,

geçen çarşamba emniyete ehliyet için müracaat yaptım ve her şeyim tamam olduğu halde bana 09.06.06 öğleden sonra gel sor dedi. B yi A2 ye çeviriyorum altı üstü bir print alacak 10 gün sonra sor diyor. Neyse üst taraftan birisini bulup bugün ehliyeti aldırdım. adam kasıtlımı yaptı hatamı yaptı bilmiyorum ama H-2 olarak düzenlemiş. H özürlü ehliyeti. Ben şimdi motor kullanabilirmiyim
    Merhaba;
    Malesef bu polisin yaptığı kişisel bir hata aslında pek bir problem olmaz ama istersen sen genede düzelt H sınıfı özürülü demek bide yanında 2 olmasın...Aldığın şubeye gitmen yeterli

Alıntı Tifosi12 adlı üyeden alıntı
    son gün son saatte olsa bende yetiştim ve artık gelişim öğrencisiyim.. yardımların ve ilgin için teşekkürler ibrahim.. bide köpeğim (didi) hakkındaki ii dileklerini ilettim, ilk görüşmenizde ifadeni alacakmış
    Rica ederim Tifosu12;
    Bende çok memnun oldum..Didiye gelince sağolsun eminim oda beni tanıyınca çok sevecektir.Ben ona buradan iyi dileklerimi tekrar iletmek isterim...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com

slm millet

ben 15 yaşındaım temmuzda 16ıma giricem ben tam bir motor delisiyim bugüne kadar teyzemin motoruyla idare ettim ama artık kendime bi motor almak istiorum ama ailem ehliyetsiz almama karşı çıkıo ben bişe sorucam a2 ehliyet için yaş sınır kaç?? işallah 18deildir???

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı beerkolik adlı üyeden alıntı
    slm millet

ben 15 yaşındaım temmuzda 16ıma giricem ben tam bir motor delisiyim bugüne kadar teyzemin motoruyla idare ettim ama artık kendime bi motor almak istiorum ama ailem ehliyetsiz almama karşı çıkıo ben bişe sorucam a2 ehliyet için yaş sınır kaç?? işallah 18deildir???
    Merhaba beerkolik;
    Öncelikle aramıza hoşgeldin,Umarım aradığını bulur v ebizimle kalırsın....
    A2 için alt yaş sınırı 17 dir...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com

ercannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı
    Merhaba serhatalp;
    Malasef bahsettiğin yasa motosiklet federasyonu teklifiydi ancak mecliste kabul görmedi....
    Sevgili gelişim, öncelikle verdiğiniz çok değerli bilgiler için teşekkür ederiz,
    B sınıfı ehliyet ile 125 cc'ye kadar motorsiklet kullanabilme hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz memnun olacağım, ayrıca bazı avrupa ülkelerinde b sınıfı derecesinde ehliyeti olanların motorsiklet kullanabildiklerini duymuştum, ama ne kadar doğrudur bilemiyorum, eğer yanlışım varsa bu konularda bizleri aydınlatırsanız memnun kalacağız, şimdiden teşekkürler...

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba Ercannnnn;
    Öncelikle bu seninde dediğin gibi neredeyse tüm avrupa ülkelerinde 125 veya daha aşağı cc leri otomobil ehliyeti ile kullanmak mümkün ancak Konu Türkiye gelince malesef bizim ülkemiz bu konuda çok geride...En son hazırlanan Trafik kanununa böyle bir teklif getirildi ancak bu meclis içişleri altkomisyonda kabul görmedi.Yani yeni bir kanun çıkmadığı sürece motosiklet kullanmak için A2 ehliyete ihtiyaç vardır...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com

ercannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Göstermiş olduğun ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkürler sevgili gelişim...
    Yazıklar olsun, ab'ye hazırlanan benim Türkiyem bu işte...!

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Selam gelişim :p ya ben yarın kayıt olucam aslında bugun oldu artık sabah diyelim 250 milyona herşeyimi halledecekler tanıdık da.Senin verdiğin fiyat 285 bir problem olmaz dimi Teşekkürler hayırlı işler şimdiden

(İzmirde kursunuz varmı?Yardımcı olabilirsen sizede kayıt olabilirim bu pm di )

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    Selam gelişim :p ya ben yarın kayıt olucam aslında bugun oldu artık sabah diyelim 250 milyona herşeyimi halledecekler tanıdık da.Senin verdiğin fiyat 285 bir problem olmaz dimi Teşekkürler hayırlı işler şimdiden

(İzmirde kursunuz varmı?Yardımcı olabilirsen sizede kayıt olabilirim bu pm di )
    Hayırlı olsun TORNEDO Çok güzel fiyat almışsın....Malesef izmirde yokuz olsam emin ol yardımcı olurdum sana...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic fx pride 75cc 2 stroke:)
    Bizim eskişehirdede;
    B ehliyetin yoksa 450 Kurs Ücreti..
    B ehliyetin varsa 390..
    Benim B ehliyetim var.
    Şimdi sizden bu fiyatları duydugumda gercekten cok kızıyorum..Kendimi enayi gibi hissediyorum.. Eskişehirde 3 ehliyet kursuna basvurdum.. Bana Aynen dedikleri şu " Milli egitim bakanlıgı toplanıp karar aldılar..Bundan sonra her yerde bu ücret sabit olucak..Ve fiyatlardada oynama(pazarlık) olmucak" dediler.. Bende İstanbul da 120 YTL oldugunu ve bu fiyatı taksitlendirdiklerini dedigimde.. "Oralarda denetim yok.. Denetim olsa onlarda bizim fiyatımıza verirler" diye.. Sacma sapan bi cevap verdiler..Hatta ispatlamak için internet sitenizi de verdim..Bakmadılar ama inanmak zorunda kaldılar.. Ne yapacagımı bilmiyorum..Ama bunlara 390 milyon vermek gibi bi saçmalıgıda gerceklestirmek istemiyorum..Boyle bi karar sadece eskişehir için gecerli galiba..
    İzma da ne olaki?

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBR 600 F
    Merhaba bende B ehliyetine sahibim A2 ye çevirmek istiyorum,öncelikle kursunuzun şubeleri var mı? Yada daha net sorayım Avcılar tarafında şubeniz var mı?
    Bir gün mutlaka ...

ydogas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba ben ehliyet sınavına,direksiyon sınavına girdim bugün kurstan belgeleri almaya gittim bide nedesinler 30 ytl dosya parası bu nedir acaba.Kadın bide duvarda milli eğitimin verdiği liste yazıyo dedi orda bu ücretlerin hepsi yazar dedi baktım sadece bir kağıt parçasında bu ücretler yazıyo.
    şimdiye kadar verdiğim ücretler kurs ücreti 150ytl,sağlık raporu 25 ytl,sınav ücreti 25ytl(bankaya yattı),sınav harcı die bi para kursa 30ytl,direksiyon ücreti 50 ytl,şimdide 30 ytl dosya parası istiyolar acaba bunlar normal mi ha bide 85 ytl emniyete bayılcakmışız.
    gelişim sürücü kursu net sayfasında ekstra hiçbir masrafınız olmayacaktır.yazıyo acaba bizi kazıklıyolarmı aklıma takıldı (sınav harcı, temsilci ücreti, direksiyon ücreti vs.) Bu kursları nereye şikayet ediyoruz acaba bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?
    Reklamlar  

51. sayfa BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler