Bu intercom kendisi haricinde 5 farklı intercom’u kendine bağlanabiliyor ve frekanslarını kaydedebiliyor. Fakat diğer interkomların hepsinin aynı anda konuşmasını sağlamıyor. Diğer interkomları bağlayıp hafızasına alıyor istenildiğinde sadece o kanal ile görüşme sağlıyor. Yani aynı anda sadece iki interkom birbirleri ile iletişim kurabiliyor. Üzerindeki tuşları sayesinde 5 farklı düğme ile 5 farklı cihaza bağlantısını yapmak ve kaydetmek mümkün. İstenildiğinde ise ayrı ayrı tuşlar sayesinde her biri ile ayrı ayrı konuşuluyor. Bu videoda elimizde 2 adet interkom olduğu için sadece kendi aralarındaki sesi ve konuşma kalitesini test edeceğiz.

İnterkomun iletişim menzili:

Çalışma frekansı 2.4GHz olduğu için açık alanda 1200 metreye kadar iletişim mesafesi sağlayabiliyor. Şehir içinde veya binaların arasında bu mesafe 300-400 metreye kadar azalabiliyor. Bina içine girdiğimizde ise bu alan çok daha kısa bir mesafede. Tabi açık alanda olduğu zaman sürekli olarak en üst limitinde aynı performansı beklemek çok mantıklı değil tabikide. Sonuçta Fiyat ve özellikleri bakımında 1000 TL’lik bir interkom performansı beklememek gerekli. Bildiğiniz gibi interkomlardaki genel kullanımımız trafik için başka arkadaşlarımız ile ilerlerken trafikte oluşabilecek görsel engelleri aşarak sesli olarak iletişimde olma ve hızlı karar vermemize yardımcı oluyor. Hali ile şehir içindeki engellerden dolayı mesafenin düşmesi beklendik bir durum.

İnterkomun Şarj Süresi:

İletişim halinde iki cihaz birbiri ile belli mesafelere kadar sıkıntısız iletişim ile konuşabiliyor. Belki bilirsiniz bazı motosiklet kullanıcıları iletişim için “Lisanssız Telsiz” kullanır. Bunların dez avantajı aynı anda iki kişinin bir biri ile konuşamıyor oluşu. Ama bu cihaz iki farklı interkom arası bağ kurulduğu zaman hattaki iki kişi aynı anda konuşabiliyor. Toplam 8 saat kullanım süresi olan bu cihaz 2 saat içinde tam şarj olabiliyor. Cihazın 550mA’lik lityum pili ile kapalı iken bekleme süresi ise 10 – 12 gün arasında değişiyor.ÜRÜN SATIŞ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

İNDİRİM KUPON KODU TRNY201804