Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Her Marka Model CC/Yan Sanayi/Çıkma Parça/Aksesuar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Sayın arkadaşlar ben cbf 150 sahibi olarak 40 liralık ön balata kazığından kurtulmak için yan sanayiye 8 lira bayıldım ve kuryelerden öğrendiğime göre servislerde bu tarz balata zincir mevzularını hep yan sanayiden hallediyorlarmış...

2.Örnek yan ayak kırıldı...servis 40 lira artı işçilik dedi...25 gaymeye Sirkecide (kaynağına kadar aynısı) buldum taktırdım...

3.Örnek Zincire 80-90 dediler dişliler dahil...15 liraya zincir aldım 5000 km oldu şu an için bir sorunum yok...

Honda inanılmaz zam yaptı yedek parçaya...bu yüzden başka alternatifler arıyor insan...

bir örnek daha vereyim...MT Üyesi SUNAYBG bir dobloya arkadan tosladı...TRIUMPH ön çamurluk kırıldı...Demaks Motorta sordu...450 euro fiyat çektiler...İnternette 25 sterline bir yerde bulduğunu hatırlıyorum...

sizden ricam ...arka ön fren balataları...ve bildiğiniz tüm modellerle alakalı böyle kelepir fırsatları burada paylaşmanız...belki birilerine faydamız olur...

CBF 150 ciler burayı takip ederse cbfye ait yan sanayi fiyat ve dükkan isim nolarını fotolarla birlikte buraya atıcam...

belkide elinde orjinal parça olan aksesuar değişikliği yapan kişilerde elinde ne varsa buraya yazıp satabilir...veya çantası olur satmaya çalışır...vs vs..

ama öncelik sıfır yan sanayilerde olsun...bildiğiniz gördüğünüz olursa paylaşın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Afferin lan, kedi olalı bir fare tuttun

Benden de bir bilgi o zaman;

Hyosung ve Kanuni ST lerin balataları kanuni tigrina ile aynı ve hatta daha bir çok model ile.

Yani Hyosung dan balatayı Komtan arkadaş 50 TL mi neye aldığında ben çok şaşırıp araştırmaya girmiş, ihtiyacım olmadığı halde 7,5 TL ye aynı balatayı almıştım

Tipi görüntüsü işlevi aynı ama elbette nev-i farklı olabilir.

Fakat normal şehir içi kullanımda bir sorun teşkil etmeyeceği allahın emri
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Eyong usta aynen dediğin gibi bana herşey dahil 50 gayme denen balataya bende 10 gayme verdim...

İşte Komtan arkadaşlar sayesinde ticaret dönmekte...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    banada bu hyonun aynası lazım ...sirkacide o kadr aradım yok

600f aynası aldım onuda durduğu yerde arkadaş kırdı...
    bi aynaya 100 tl vermek istemiyorum ama yok işte...nerde bulucaz bunun yan sanayisini ..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    güncel.......

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir inci de benden o zaman:

Hyo kullanıcıları sinyalleri kırıldığı zaman gidip orjinaline bir dünya para vermesinler; Sirkeci'de mobilet sinyali deyin ve aynı sinyali ampulüyle beraber 5-6 TL'ye alın

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    harika bir başlık olmuş,meteciğim bravo.vatandaş faydalansın değil mi. parça alınan dükkanların isim ve tel.leri de yazılabilirse,bizim gibi uzaklarda olan motorcularda rahatlıkla irtibat kurabilirler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Konuyu Toplam 6 Üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 5 Misafir)
    karasahin

Eline sağlık Mete abi güzel bir paylaşım

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    VTX 1300 (ve Honda'nin birkac modeli icin), on - arka fren balatalari... Honda tanesine 60 akce istiyor

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWNX:IT

Metehan'in da yazdigi gibi, belki daha da ucuzunu Turkiye'de yan sanayiden bulmak mumkun ama Ankara'da nereden bulunur bilmedigim icin verdim siparisi gitti

Not: iki set birarada geliyor, tek bir set icin kargo odedim...
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

Motosikleti
    evet arkadaşlar bende farkındayım güzel bir topac bende farkındayım...

bu tiyoları kaçırmayın...

herkesin bildiklerini buraya yazmasını recederim...

cbf 150...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.Örnek yan ayak kırıldı...servis 40 lira artı işçilik dedi...25 gaymeye Sirkecide (kaynağına kadar aynısı) buldum taktırdım...

3.Örnek Zincire 80-90 dediler dişliler dahil...15 liraya zincir aldım 5000 km oldu şu an için bir sorunum yok...

...
    Hyosung ve Kanuni 250 serileri...

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hyosung ve Kanuni ST lerin balataları kanuni tigrina ile aynı ve hatta daha bir çok model ile.

Yani Hyosung dan balatayı Komtan arkadaş 50 TL mi neye aldığında ben çok şaşırıp araştırmaya girmiş, ihtiyacım olmadığı halde 7,5 TL ye aynı balatayı almıştım

Tipi görüntüsü işlevi aynı ama elbette nev-i farklı olabilir.

Fakat normal şehir içi kullanımda bir sorun teşkil etmeyeceği allahın emri
    Hyosung ...

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir inci de benden o zaman:

Hyo kullanıcıları sinyalleri kırıldığı zaman gidip orjinaline bir dünya para vermesinler; Sirkeci'de mobilet sinyali deyin ve aynı sinyali ampulüyle beraber 5-6 TL'ye alın
    Honda VT 1300

Alıntı _alp_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VTX 1300 (ve Honda'nin birkac modeli icin), on - arka fren balatalari... Honda tanesine 60 akce istiyor

Metehan'in da yazdigi gibi, belki daha da ucuzunu Turkiye'de yan sanayiden bulmak mumkun ama Ankara'da nereden bulunur bilmedigim icin verdim siparisi gitti

Not: iki set birarada geliyor, tek bir set icin kargo odedim...

evet devam sayın arkadaşlar...Bildiğini esirgeyen bizden değildir...

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    en uzun site çin malı parçaların çoğu bizim motorlarada oluyor
    http://www.rialli.com/
    thesoon bunu beğendi.
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    evet rialli.comda ne ararsan bulabilirsin...

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Mantıklı bir topic olmuş...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim motorun arka amortisör gitti, (GT 250 comet) orjinali 400 TL. O paraya 3 şahin veya doğanın komple amortisörlerini değiştirebilirsiniz. Çıkmasına 150 TL diyorlar, Velhasıl uyabilecek birşey bulamadım henüz. Hazır böyle bir konu açılmışken (açan kişiyi görüncede hayretler içerisine düştüm ) belki benimle aynı sıkıntıyı yaşayan vardır diye şeyettirmiştim di ben
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bu rialli firması güvenilirmidir?daha önce alışveriş yapan varmı buradan?cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    15 liraya nasıl bi zincir aldin mete abi bizde alalim ne marka ne mali china ise hiç bulaşmayalım benim bildigim en ucuz çekoslavak zinciri var oda 30 gayme
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın arkadaşlar ben cbf 150 sahibi olarak 40 liralık ön balata kazığından kurtulmak için yan sanayiye 8 lira bayıldım ve kuryelerden öğrendiğime göre servislerde bu tarz balata zincir mevzularını hep yan sanayiden hallediyorlarmış...

Honda inanılmaz zam yaptı yedek parçaya...bu yüzden başka alternatifler arıyor insan...

bir örnek daha vereyim...MT Üyesi SUNAYBG bir dobloya arkadan tosladı...TRIUMPH ön çamurluk kırıldı...Demaks Motorta sordu...450 euro fiyat çektiler...İnternette 25 sterline bir yerde bulduğunu hatırlıyorum...

sizden ricam ...arka ön fren balataları...ve bildiğiniz tüm modellerle alakalı böyle kelepir fırsatları burada paylaşmanız...belki birilerine faydamız olur...
    GERÇEKLER ACIDIR.ACITIR.
    Honda kazık onda...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu rialli firması güvenilirmidir?daha önce alışveriş yapan varmı buradan?cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar.
    evet güvenilirdir. arkadaşımın ihtiyar cglsine. ön/arka iç çamurluk, gidon, ön arka balata, arka stop komple, 4 sinyal, amortisör hepisni 85 e aldık. servis bunlar için 280 lira istedi. hataylı bir firma. alabilirsin çekinmeden. arkadaşım kredi kartı ile aldı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4

Rialli

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç çekinmeyin.Gayet güvenilir.Neredeyse 24 saatte elinizde oluyor.

Motosikleti
    güncel.......

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler