Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kaza Anında Hastane Masraflarını Kim Öder

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bir zamanlar;Cb 125,ybr 125,xt 600
    Slm bu bilgiler hakkında burada sık sık bu konuların açılması önemli ve gerekli bence.Kendimden örnek vereyim 2007 de Adanada kaza yaptım ve ayak bileğim kırıldı.Hastaneye kaldırıldım.Sosyal güvencem vardı buyüzden sıkıntım olmadı.Ekstra masraflar hakkında hastaneye yukarıda bahsedilen kanundan söz ettiğimde hastane benim espri yaptığımı zannetti ve güldü malesef..O zamanda kendi acımdan dolayı fazla sallmadım ama arkasında durma gerekiyor kesinlikle..Önemli bi soru daha eğer özel hastaneye kaldırıldığımızı düşünelim ameliyat masrafları ve tedavi sonrası ek tedavi masraflarını (fizik tedavi) ortaya koyarsak bu kanun nasıl işler çok merak ediyorum doğrusu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    peki merak etiğim bir konu var ben geçen sene temmuz ayında geçirdiğim kazada sol el bileğim kırıldı ve ameliyat edildim pilatin taktılar bu pilatinin bir sene kalması gerekiyor ben bu zaman bittiğinde pilatini çıkartmak istediğimde tekrardan benim ameliyat masraflarım trafik siğortasındanmı karşılanır yoksa sadece olayın akabindeki masraflarımı ele alıyor bu kanun?
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cagatay_hepsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki merak etiğim bir konu var ben geçen sene temmuz ayında geçirdiğim kazada sol el bileğim kırıldı ve ameliyat edildim pilatin taktılar bu pilatinin bir sene kalması gerekiyor ben bu zaman bittiğinde pilatini çıkartmak istediğimde tekrardan benim ameliyat masraflarım trafik siğortasındanmı karşılanır yoksa sadece olayın akabindeki masraflarımı ele alıyor bu kanun?
    ilk sayfada bilgi alabileceğin bir telefon numarası bırakmış arkadaş ara öğren bununla igili bilgide verirler
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

paylaşım çok süper ara ara tekrar edilsin unutuyoruz.

someone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgilendirme ve duyarlılığınız için tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler