Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çubuk --> Şabanözü arası kısa bir gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bugün sabah havanın iyi olmasından istifade önce motorumu bir güzel temizledim. Daha sonra Çubuk --> Şabanözü arasındaki yolda kısa bir gezi yaptım.
    İşte resimler ve ve video.

kısa bir gezi oldu ama paylaşmak istedim
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250
    elinize sağlık ama gezi paylaşımların gördüğüm temel sorun şu; yazı ya hiç yok ya da fotoğraf altın birer satır bile değil... Kelimeler olmadan yaşadıklarımızı paylaşmak çok güç... Oysa ben gezi yazılarında yola çıkışla ilgili, gidilen güzergahla ilgili hem bilgiler hem de gezginin duygularını okumak, bir yandan da o duyguları bana da hissettirmesini bekliyorum. Bu benim nacizane beklentim. Umarım tembellik etmem de dediklerimi kendi gezilerimi paylaşırken yapabilirim
    FatihKARAKAŞ bunu beğendi.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Tespitlerinde gerçekten haklısın Rıdvan. Aslında resimleri koyup koymama konusunda da tereddüt yaşadım. Gezi rotası yaklaşık 30 km olduğundan ve toplu sürüş olmadığından resimlere yazacak çok şey bulmadım )
    Alıntı ciplakayak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık ama gezi paylaşımların gördüğüm temel sorun şu; yazı ya hiç yok ya da fotoğraf altın birer satır bile değil... Kelimeler olmadan yaşadıklarımızı paylaşmak çok güç... Oysa ben gezi yazılarında yola çıkışla ilgili, gidilen güzergahla ilgili hem bilgiler hem de gezginin duygularını okumak, bir yandan da o duyguları bana da hissettirmesini bekliyorum. Bu benim nacizane beklentim. Umarım tembellik etmem de dediklerimi kendi gezilerimi paylaşırken yapabilirim
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    chopperlara hiç ilgim yok ama gv650 bi dönüp baktırıyo kendine. grafik de yakışmış, güle güle kullan =)

Motosikleti
    Honda CBR 250
    dediğim gibi hocam fotoğrafları yükle zahmetinde bulunmak bile bir özveri, bunun için tekrar teşekkür ediyorum. Ama yine de; rota 30 km de olsa, tek başınıza da gerçekleştirseniz, yazacak birşey bulursunuz diye düşünüyorum ( örneğin ben hala şabanözü neresidir bilmiyorum mesela, Çubuğu da, yol kenarlarındaki o karın sizi üşütüp üşütmediğini de, neden sadece 30 km yol yaptığınızı da - benzininiz mi yetersiz/cepteki para mı, tek başına yol mu sıkıcı, motorda mı sorun var, yolda bir aracın tacizi mi canınızı sıktı falan...)

Belki duymuşsunuzdur ama, bir hayli oldu yeni yazıda eklemez oldular: http://endurocugibiyiz.blogspot.com/ İki karikatüristin kısa gezilerini anlattıkları site. Yazı yine de yoğun değil ama bir doyuruculukta var ( belki de eğlenmeyi sevdiğim için hoşuma gidiyor )

Bu arada dediğim gibi tüm bunları söyleyen ben, siteye bir fotoğraf bile yüklemedim. Nasip olursa salı Abanta gideceğiz bir kaç arkadaş, nasip olursa yazmaya çalışacağım... Tekrar elinize sağlık hocam...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)