Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

5 Şubat 2012 Sapanca gezisi fotoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kerameti motorda aramayın ,keramet bizzat kendisinde.

Muhteşem trio.
    Ya Farcob o sakallar seni yaşlı gibi gösteriyo be abii
    http://img818.imageshack.us/img818/6060/img279f.jpg
    abi şu karede sende olmalıydın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O Varadero'nun sahibi bana özelden bi ulaşabilirmi rica etsem
    sinancım bizim münirden bahsediyorsan aslında üye olduğu halde çok fazla yazmayan bir arkadaşımızdır kendileri ard arda 2 fazla yorumunu göreni direkt cennete alıyorlar

şu ana kadar düşmeliydi topiğe hala gelmedi eğer çok özel değilse ve yardımcı olabileceğimi düşünüyorsan bildiğim kadarıyla onun yerine arkadaşım olarak cevap verebilirim ..

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:21 ----------

Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi sert bi kasise girdi top case açıldı durduk. arkamızdan polisler geldi durdular bizde sizi arıyoduk dediler. meğer bugün yeterince motosikleti kontrol edememişler. bi sıkıntı yok ahmet abinin top case si dışında:(
    yasincim valla kartepeyi gözüm kesmedi şekerim dün geceden beri uykusuzdum gece çalıştığım için ama müsait zamanda gazlarız yine sakin sakin söz
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı evocamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba guzel gezi olmus ghostcorc kavacıkda neredesın ? goruyorum bı mavı esd ama o sen mısın ?
    yok ben beykozdayım ama sıksık geçiyorum oradan

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Güzel gezi, güzel fotoğraflar ayağınıza tekerinize sağlık
    yolunuz açık tekeriniz düz bassın.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz mu ? A mı diyim B mi diyim C mi diyim ne diyim .. boşver abi benzini takma kafana sende ybr ye geç ..bak biz ne kadar mutluyuz..
    şu otobüslerin rüzgarı bizi uçurmasa hiç sıkıntı yok
    gözüm oda olmasa yolda sıkıntıdan ölücaz otobüs rüzgarı heyecan yaptırıp macera yaşatıyor bak yüksek motorlara bastırıp gidiyorlar bizim gibi otobüs arkasına girip adrenalin patlaması yaşayabiliyorlarmı hahahahaa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

piyanistim irfanım buarada ellerine sağlık varya tahinliler harikaydı tadı hala damağımda, ben sabah kahvaltı ettim yola çıktım bi onlardan yedim, biliyorsun geç haberim oldu geç geldim, ben geldim kalktık çay bile içememiştim orada ilaç gibi geldi vallaha

Motosikleti
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözüm oda olmasa yolda sıkıntıdan ölücaz otobüs rüzgarı heyecan yaptırıp macera yaşatıyor bak yüksek motorlara bastırıp gidiyorlar bizim gibi otobüs arkasına girip adrenalin patlaması yaşayabiliyorlarmı hahahahaa...

koraycım sana bilindik bi atasözü yazayım şenol abi tabi müsadenle

alışmadık d..tte don durmaz, yat kalk ybr gibi bir çinli motorun var biliyorsun çantalarda 10/40 yağ var 5 litre ,

münir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XXXL 1000 VARADERO
    gelen herkese teşekkürler özellikle resimleri paylaşan arkadaşlara çok çok teşekkürler . . .

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Muhteşem bir gezi daha,yenisini dört gözle bekliyoruz.
    Benim video anca yarına kaldı,bilginize

İrfan yediremediğin nefasetler için teşekkürler,bir klasik oldu artık söylenecek söz yok.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler herkeze hayırlı akşamlar..
    bu gün benim için çok talihsiz bir gündü bi cbf 150 ye arkadan bindirdim
    vay arkadaş o kadar çok hayabusa varken ben gidip cbf giydiriyorum bu kadar düşmanlık olmaz be yaw
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş o kadar çok hayabusa varken ben gidip cbf giydiriyorum bu kadar düşmanlık olmaz be yaw
    valla arkadaşlar bende çok talihsiz bi adamım allahtan motorumun arkasında römork aparatı tampon görevi görüyor , apaçinin birizi arkadan bana vurdu !

, böyle motürcüleri salıyolar yollara sora uğraş dur

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhteşem bir gezi daha,yenisini dört gözle bekliyoruz.
    Benim video anca yarına kaldı,bilginize

İrfan yediremediğin nefasetler için teşekkürler,bir klasik oldu artık söylenecek söz yok.

abim hatta sözü dahi olmaz fakat erken kaçmak zorunda kaldınya neyse kısmet, acısını fena çıkaracağım inşallah , öperim gıdışından ...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vay arkadaşya arkaya takmışsın çantaları motor zorlanıyor bunu takiben mavi dumandan önümü göremeyip sana mı çarmışım irfan abi gerçekten özür dilerdim ama mavi duman atan sensin yani benim suçum yok acaba bi motor neden mavi duman atar anlamadım ki

Motosikleti
    Alıntı münir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelen herkese teşekkürler özellikle resimleri paylaşan arkadaşlara çok çok teşekkürler . . .
    münir sinan aksu kanki sana özelden bir şey soracak sanırım geçmiş sayfalara bi göz atsana , attınmı ?

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

vay arkadaşya arkaya takmışsın çantaları motor zorlanıyor bunu takiben mavi dumandan önümü göremeyip sana mı çarmışım irfan abi gerçekten özür dilerdim ama mavi duman atan sensin yani benim suçum yok acaba bi motor neden mavi duman atar anlamadım ki

fatihim dolgu dişim fena ağrımaya başladı tadım kaçtı şekerim karıştırma dumanın mavisini, grisini sen bisikletine bin sesini çıkarma heeeeçççç çekemem valla şimdi canım yanıyo ve yorgunum ben kaçıyorum yarın akşam devam ederim buradan mesaiye , bebişi öp len benim için hsdi cümleten iyi akşamlar..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    münir sinan aksu kanki sana özelden bir şey soracak sanırım geçmiş sayfalara bi göz atsana , attınmı ?

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

fatihim dolgu dişim fena ağrımaya başladı tadım kaçtı şekerim karıştırma dumanın mavisini, grisini sen bisikletine bin sesini çıkarma heeeeçççç çekemem valla şimdi canım yanıyo ve yorgunum ben kaçıyorum yarın akşam devam ederim buradan mesaiye , bebişi öp len benim için hsdi cümleten iyi akşamlar..
    hadi iyi geceler kaç bakalım kaç nereye kadar kaçacaksın merak ediyorum

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İrfan abi mt.net en değerli üyelerinden birisin ve çoğu arkadaşımızın boğazından da şu eşsiz poğaçaların geçmiştir.. Biz aramızda bi karar verdik ve sana 3 varil yağ 10/40 almaya karar verdik..
    malum bu gün senin yüzünden guruptaki arkadaşlar önünü görememiş..

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    İrfan abi hala mesaj atıcan
    FOR THE HORDE...

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Ben sizi gördüm ben sizi gördüm :-) siz gişelerden teme girerken ben çıkıyordum eşime dedim kesin mt tayfadır bunlar bu havada hemen gazlamışlar ama ne yalan söyleyeyim içim gitti Allahım biran önce banada nasip etsin bir motorda bende takılam peşiniz sıra ya . ama siz eğlenmişiniz ya oda bana teselli oldu.
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Motosikleti
    ATOM KARINCA

oooo kimler gelmiş kimler.. kanka naber ya ? bugün ne oldu biliyon mu.. irfan abi ben minür abi izmitte baumax a girdik .. alet edevat bakalım diye..
    neyse işimiz bitti motorların başına geldik , o da ne irfan aganın motor yağ damlatıyor..
    baumax ta ben motora aksesuar olabilecek şeylere bakıyorum ,irfan agada liftlere bakıyo..napıcan diyorum motoru tamir etmek için kaldıracam diyo

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    Alıntı bboy_iced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sizi gördüm ben sizi gördüm :-) siz gişelerden teme girerken ben çıkıyordum eşime dedim kesin mt tayfadır bunlar bu havada hemen gazlamışlar ama ne yalan söyleyeyim içim gitti Allahım biran önce banada nasip etsin bir motorda bende takılam peşiniz sıra ya . ama siz eğlenmişiniz ya oda bana teselli oldu.
    takma kafana,olacaktır bigün mutlaka,hasreti,özlemi olmayan sevdaya AŞK denmez
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo kimler gelmiş kimler.. kanka naber ya ? bugün ne oldu biliyon mu.. irfan abi ben minür abi izmitte baumax a girdik .. alet edevat bakalım diye..
    neyse işimiz bitti motorların başına geldik , o da ne irfan aganın motor yağ damlatıyor..
    baumax ta ben motora aksesuar olabilecek şeylere bakıyorum ,irfan agada liftlere bakıyo..napıcan diyorum motoru tamir etmek için kaldıracam diyo
    Allah kolaylık versin.Zaten baktım benim marş biraz geç alıyor hemen dikkat kesildi mutlaka bi el atar yakında....Zaten hele bi istanbula gelsin ona sürprizlerimiz var...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin.Zaten baktım benim marş biraz geç alıyor hemen dikkat kesildi mutlaka bi el atar yakında....Zaten hele bi istanbula gelsin ona sürprizlerimiz var...
    irfan aga senin motora vallahi kanat takar.. haberin olsun.. sadece 1 butonla uçuş moduna alır hayalbuysa yı

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)