Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İki tekaüt genç karlar altında Bozdağda ( Kabataşlı Motokurt ) 16 /01/2012

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150

Bir haftadır sevgili kabataşlı , motokurt, duydun mu ? "Spile kar yağdı" yok "Bozdağ kardan geçilmiyormuş" hadi ne duruyorsun ! diye diye başımın etini yedi. Sonunda kabataşlıdan kurtuluş olmadığına kanaat getirdiğimden 16/01/2012 günü hava sıcaklığı -2 dereceyken İzmir den çıkarak Tire, Ödemiş üzerinden gidiş dönüş 300 km tutacak olan bozdağ gölcük gezisi için gaz açmaya başladık.....

Ben büyük motorlarla gidelim dediysemde kabtaşlıya laf dinletemedim. "Bu sefer benim dediğim olacak" diyerek lafa son noktayı koydu. Bende ne yapıyım eküri mimi kıracam dedim.
    (Laf aramızda iyikide kırmamışım küçük motorlarla gitmişiz) Fotoğraflardada göreceğiniz gibi jilet gibi buzlu yollarda daha ne olduğunu anlamaya bile fırsat olmadan motor bir tarafa ben bir tarafa boylu boyunca savruldum.
    Allah versinki peşimden gelen kabataşlı itinayla durup cebinden fotoğraf makinasını çıkartana kadar ben yerden kalkarak motoruda kaldırdım.
    Olan aynaya ve sinyal lambasına oldu , birde benim o halimi fotoğrafla sabitliyemeyen kabataşlıya ,
    Hevesi kursağında kaldı garibimin. Büyük motor olsaydı ne granaj,ne ayna ne sinyal birşey kalmazdı . Demek arasırada olsa kabataşlıyı dinlemekte fayda var...
    Hadi ..! iki emeklinin bir günlük macerasını izlemeye..

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.usYavaş yavaş dağa tırmanmaya başlıyoruz hafif hafif kar sepiyor

---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:41 ----------

Uploaded with ImageShack.usEvet buzlanma bu tepede başlıyor burdan öte sibirya yani ve kar buz

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

Uploaded with ImageShack.us Göl kenarına nihayet gelebildik

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

Uploaded with ImageShack.usKabataşlı fotoğraf makinasını kurmak için yer arıyor
    arokh, mehmetenis, Lidyalı ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Çok güzel tekerinize sağlık

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.us Göl komple kalın bir buz tabakasıyla kaplı

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

"
    Uploaded with ImageShack.us Kabataşlı ; Ben bu gölde bir zamanlar ne yayın balıkları tutmuştum" dedi ama bana biraz atıyor gibi geldi

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Uploaded with ImageShack.us Be mübarek çıkar şunu artık kafandan. gören eşkıya zannedecek yahu bu adam evdede böyle balaklavaylamı geziyor
    AvanakKurye bunu beğendi.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

zongoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    valla abilerim sizlere imreniyorum. Helal olsun. Biz genç yaşımız da sizin kadar hareketli genç bir ruha sahip değiliz Allah kaza bela vermesin. Saygılar.
    AvanakKurye bunu beğendi.
    "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

Uploaded with ImageShack.usİyide poz veriyormuşsuz

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

Uploaded with ImageShack.us Buralarda mangal yakacak yer yok. karşı tarafa geçelim diyoruz

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

Uploaded with

Uploaded with ImageShack.us.us]ImageShack.us[/URL] Güzel bir yer buluyoruz

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

Bu kır kahvesine gittiğimizde İşletmeci arkadaş dışarya iki hoperlör koymuş rep midir? rap mıdır? müzik demeye de pek dilim varmıyor ya vermiş ortalığı gürültüye... Arkadaş ;dedik sen hemen şunu bir kapa su ortamı, sessizliği o gürültüyle kirletme sağ olsun arkadaşta çok kafa dengi hemen kapadı ve o sessizliği doya doya yaşadık

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

Uploaded with ImageShack.us Hazır yanan mangalıda bulunca keyfimize diyecekte yoktu kabataşlı hemen sucukları soyup pişirmeye koyuldu
    dundanbiri bunu beğendi.

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    geçmiş olsun Erhan abi
    bu güzel resimleri paylaştığınız için , cesaretinizden dolayı sizi kutluyorum ve teşekkür ederim

Motosikleti

Geeeel geeeel sucuğa gel sucuğun iyisi burda.... Yine anlaşılan kabataşlının şekerleme zamanı geldi anlaşılan gözler kapandı kapanacak
    mehmetenis bunu beğendi.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Ne diyeyim size ,bu kar-kış kıyamette bu genç yaşınızda...
    Utandırıyorsunuz bizi bravo diyorum başkada bir şey demiyorum.
    -unnamed- bunu beğendi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.

Uploaded with ImageShack.usus İki genç arkadaşla tanıştık onlarda arabayla gelmişler bizim motorla geldiğimizi öğrenince çok şaşırdılar onlarlada çok iyi vakit geçirdik dönüşte ne olur ne olmaz diye bize çaktırmadan arkamızdan yavaş yavaş gelerek bizi emniyete aldılar sağ olsunlar burdan onlarada çok selammm

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

Kırmızı kazaklı işletmeci arkadaşada yakın ilgisi için teşekkürler

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Uploaded with ImageShack.usİşletmeci arkadaşada yakın ilgisi için çok teşekkürler

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 21:54 ----------

Uploaded with ImageShack.us Hadi kabataşlı akşam oldu gidiyoruz yeter döndüğün

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

Uploaded with ImageShack.usNe ayna kalmış ne rüzgarlık

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:14 ----------

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

Karların içine gittilerde bir kartopu oynamadılar dedirtmiyelim kendimize

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

Uploaded with ImageShack.usBuz üstündeki kuşun gölgesi uzadı yani güneş batmak üzere biran önce yola koyulmakta fayda var
    AvanakKurye ve mehmetenis bunu beğendiler.

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    Yüreğine sağlık abi çok güzel gezi olmuş
    Ride it like you stole it!

Motosikleti

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    Erhan abi on numara gezi olmuş kırk bir kere maşallah

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.us Dönüşe geçtik ayaz yerleri iyice jilet gibi yapmış yeni tanıştığımız arkadaşlarda her kötü ihtimale karşı bizi arabayla arkamızdan takip ediyorlar sağ olsunlar

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

Uploaded with ImageShack.us Bayağ ayaz var ,Torbalıya yakın bir yerlerde bir köy kahvesinde birer tane büyük çay içerek bir nebze içimizi ısıttık ve yine yol

Uploaded with ImageShack.usa revan olduk.
    mehmetenis, f.aıkan, Pasali1921 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Güzel gezi olmuş paylaşımınız için teşekkür ederim.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Motokurt ve ben,fırsat buldukça maddi imkanlar elverdiği ölçüde birer motosiklet tutkunu olarak birlikte gezmekten zevk alan iki emekli(M.V.emeklisi değil yanlış anlaşılmasın)sınırlarımızı zorlayarak,arasıra böyle geziler yapıyoruz,sizlerle paylaşmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz.Siz gençler çok daha iyilerine layıksınız,fırsatlarınızı zorlayarak değerlendirmenizi tavsiye ederim,hayallerinizi ötelemeyin,herşey gençlikte güzel.
    SOLOTURK, restherock ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    kocaman yüreklerinize ve emeklerinize elinize sağlık..çok güzel olmuş geziniz..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    emeginize sağlık bu buzda büyük cesaret tebrikler bende uludağ inişte motorumu yatırmıştım geçmiş olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

emater - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 D INTEGRA
    Muhteşem! sizlere katılmak isterdim,
    kabataşlı bunu beğendi.

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı emater adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhteşem! sizlere katılmak isterdim,
    Biz de sizinle tanışıp gezilere birlikte katılmayı isteriz,saygılar

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    güzel gezi olmuş..ben cesaret edemezdim o yollarda sürmeye...iyiki cbr ile gitmemişsin Erhan abi..yazık olurdu motora..
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)