Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İki tekaüt genç karlar altında Bozdağda ( Kabataşlı Motokurt ) 16 /01/2012

Motovento
    REKLAM ALANI
    knoyal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ8
    abi iyi cesaret ama gercekten degmıs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motokurt ve ben,fırsat buldukça maddi imkanlar elverdiği ölçüde birer motosiklet tutkunu olarak birlikte gezmekten zevk alan iki emekli(M.V.emeklisi değil yanlış anlaşılmasın)sınırlarımızı zorlayarak,arasıra böyle geziler yapıyoruz,sizlerle paylaşmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz.Siz gençler çok daha iyilerine layıksınız,fırsatlarınızı zorlayarak değerlendirmenizi tavsiye ederim,hayallerinizi ötelemeyin,herşey gençlikte güzel.
    alkışkıyorum
    kabataşlı bunu beğendi.
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

inancalio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650 Transalp
    Haftasonu 2 saat kadar full korumalı olarak turladım. Kar sadece yolun kenarlarında vardı. Buz yolda yoktu ama benim muhtelif yerlerim buz tuttu. Şimdi sizin fotoğrafları görünce hakikaten ne yaptığınızı idrak ettim. Sizleri tebrik etmeden geçemedim. Muhabbetinizin daim olsun...

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal size gençler.:D
    Allah sağlığınızı,dostluğunuzu ve gezilerinizi daim etsin İnşallah,
    Esirci güzel dileklerin için teşekkürler

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

Alıntı inancalio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu 2 saat kadar full korumalı olarak turladım. Kar sadece yolun kenarlarında vardı. Buz yolda yoktu ama benim muhtelif yerlerim buz tuttu. Şimdi sizin fotoğrafları görünce hakikaten ne yaptığınızı idrak ettim. Sizleri tebrik etmeden geçemedim. Muhabbetinizin daim olsun...
    Sevgili İnancalio yorumların ve İyi dileklerin için çok teşekkür ediyoruz . Başka gezilerde buluşmak üzere hoşçakalın herşey gönlünüzce olsun Kabataşlı motokurt
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    abilerim karagöle bu havada çıkmaya ben cesaret edemem :D geçen sene bir kez karagöle son baharda çıkmıştım ,onda bile rüzgardan ağzımız gözümüz birbirine karışmıştı,koca gölün donacağını hiç sanmazdım demekki gerçekten soğuk,fotoların hepsi süper çıkmış ama o havada üşümemek için ne yaptınız çok merak ediyorum
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti

Uploaded with ImageShack.us
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    vallahi muhteşem gezi olmuş karlar altında hele hele o yollarda motosıklet kullanmak gercekten ustalık ister bu aralar gezmek lazım motosıkletın üzerınden de inmıyoruz ki hiç iş icabı gezmeye vakıt bulamıyoruz acıkcası imrendim vallahi ALLAH ömrünüzü uzun etsın kazasız keyifli sürüşler dilerım

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Üstad kar ve buz üzerinde bir gezi ciddi bir tecrübe ve cesaret isteyen bir iş. Tebrik ederim. Kazasız belasız. Ama final sahnesi tek kelime ile muhteşem. Mangalda sucukları görünce ciddi anlamda canım çekti. Afiyet olsun.
    Yeni gezinizi dört gözle bekliyor olacağım.

alpi16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800A En Kırmızısından
    harikasınız abi paylaşım için teşekkürler süper bi günmüş

Motosikleti
    Honda CBR250R
    abi oncelikle cook gecmis olsun umarim sende bisey yoktur. Siz herzamanki gibi harikasiniz walla helal olsun kendimden utandim bir an ben cesaret edip hava soguk diye cikamazken siz karda buzda gezi yapiyorsunuz. Utandim
    >>>CBR250R<<<

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ya çok kötüsünüz ya olmazki yani .....yapılırda , bu kadarda yapılmazki abilerim hele mangal başı muhabbeti o havada hiçte sarmaz yani , artı yanında bide çay var berbattt

sucuklar kasap sucuğu değilmi ? hiç sevmem

gördümde sizler kadar kötüsünü görmedim valla ne diyeyim artık elinize tekerinize sağlık allah sağlık sıhhat versin daha nice muhabbet ve gezilere...

şaka bi yana örnek bir etkinlik olmuş bazı güneşli hava motürcüsü arkadaşlara kapak olsun
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Tüm MT dostların temennilerine candan teşekkür ederim,hepinize kazasız belasız güzel sürüşler diliyorum

Motosikleti
    Askon , Ertanos ,A Tolme , Alpi 16 , Suhasonısık , Piyanist irf , ve isimlerini yazamadığım sevgili genç arkadaşlar, öncelikle güzel yorumlarınızın bizi çok memnun ettiğini belirterek teşekkür ederiz. Arkadaşlar, o kadar güzel yorumlar yaptınız ki , Kabataşlı havaya girdi...! Her gün telefonla beni arıyor bir şey söyleyecek söyleyemiyor , var dilinin altında bir bakla çıkaramıyor . Bu yorumlardan sonra adam yerinde duracak gibi değil. Yarın telefon açıpda " motokurt, hadi spil dağının tepesine çıkıp çadır kuralım ;" yok olmadı " kışın ılgaz dağları çok harika olur, ılgazlara gidelim; " derse hiç şaşmam Neyapalım , kadim dost mecbur uyacağız ... İnşallah okadarda havaya girmemiştir

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    maasallah valla gercekten buyuk cesaret. ben daha yagmurda cıkamam derken sızı buz-karın ustunde gormek dehset verıcı :D

*gecmıs olsun.allah buyuk kazalardan saklasın.

Motosikleti
    Honda TA
    Sevgili Motokurt,bu kadar kar kış yeter diyorum,hevesini bahara sakla,bize katılmak isteyen arkadaşlar olursa bir grup sürüşü yaparsak çok güzel olur,herkese selamlar

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bu karda soğukta dışarı çıkıp hele hele öyle bir yere gitmek cesaret ister. Nice delikanlılar var ki buna cesaret edemez. Ne hırs var sizde de. Ama güzellll
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    merhaba üstadlar bende izmirde üniversite öğrencisiyim bolca izmirde herhava şartında motoruma binen birisi olarak sizlerle tanışmak gezilerinize katılmak isterim saygılar selamlar.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    cesaretinizden dolayı sizi kutluyorum. güzel gezi olmuş .
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    güzel fotolar güzel mekanlar.. emeğinize sağlık..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba üstadlar bende izmirde üniversite öğrencisiyim bolca izmirde herhava şartında motoruma binen birisi olarak sizlerle tanışmak gezilerinize katılmak isterim saygılar selamlar.
    Bizler hava güzel olduğunda perşembe akşamları inciraltı helikopter pistinde(tam uçağın altında) akşam iş çıkışı saat 20.00 den sonra toplanıp semaver yakıyoruz,iyi bir havada gelirseniz bizi orada bulursunuz,tanışmaktan memnun oluruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)