Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

İki tekaüt genç karlar altında Bozdağda ( Kabataşlı Motokurt ) 16 /01/2012

Motovento
    REKLAM ALANI
    VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Karda kışta motosikletle gezmek bir başka valla hele o soğukta mola yerinde içilen çay bambaşka oluyor. Birde yalnız olmadığımı görmek sevindirdi beni tebrikler değerli abiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    resimler harika süper ötesi.ben buz var diye 10 km lik işe gidemiyorum korkuma ama siz gezi yapmışsınız helal olsun ne denir ki baska..

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    güzel gezi olmuş...venom montunuzun modeli nedir ve soğuk havadaki performansı nasıldı?
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş...venom montunuzun modeli nedir ve soğuk havadaki performansı nasıldı?
    Gri motoru sorduysanız 150 cc Bisan senatör lifan soğuk havada da sıcak havada da performansından çok memnunum süratide bayağ iyi kendi km de son sürat olarak 130 a çıkıyor ama kendi km ne kadar doğru bilmiyorum.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    abi montun markası neydi ..yanlış anlasıldı sanırım ???

Motosikleti
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabataşlının kırmızı motoru soruyorsani 110 luk Mondeal cup onunda performansı çok iyi peşimden bir saniye ayrılmadı yaz kış performansı hele hele yakıtı fevkalade
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    motor deil abi mont sogugu nekadar hissettiriyo..

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümit_150_zc Nickli Üyeden Alıntı

Kabataşlının kırmızı motoru soruyorsani 110 luk Mondeal cup onunda performansı çok iyi peşimden bir saniye ayrılmadı yaz kış performansı hele hele yakıtı fevkalade.

Not: Oturduğum yerden ben üşüdüm

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    motokurt yaşlı olduğu için geç intikal ediyor,kusuruna bakma artık,onun yerine ben cevap vereyim,montu venom,ama modeli nedir bilmiyorum, onun motorunun rüzgar kesicisi olmadığından üşümüş olsa gerek, benim motora geçti.

Motosikleti
    Ümit biraz gırgır geçer gibi oldu ama kusura bakma . Dört saat bilgisayarın başında fotoğraf seçmek ve yüklemek için kalınca gözler görmüyor uyduruyor , idrakda zayıfladı anlaşılan ne yapacaksın , nekadar genç ayaklarına yatsakta ihtiyar olduğumuz böyle durumlarda meydana çıkıyor Mont a gelecek olursak modelini filan bimiyorum venom marka bir mont soğuga karşı muhafazsından memnunum kısacası korumalı güzel , işlevini hakkıyla gören bir mont herşey gönlünce olsun hoşçakal.......

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kabataşlı abime demiştim sana bi cross lazim diye. İkinize de lazım birer cross artık
    Sucukta isteriz ayrıca, şişmesin biyerlerimiz
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    tebrik ederim harika bir gezi gerçekten.umarım bizde böyle bir emeklilik geçirebilriz
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    Erhan hocam tebrik ediyorum ve çılgınlıklarınızın devamını diliyorum, hörmet ediyorum, ellerinizden öpüyorum ve saygılarımı sunuyorum

Valla büyük cesaret hele bi resim var aşağı doğru rampa ve viraj ın olduğu resim, fizik kurallarına göre, ivmelenme, moment, lastiklerin tutunma direnci vs.... bunları alt üst etmiş durumdasınız. Mazallah o motorun orda doğal olarak düşmesi gerekirdi... Harbi tebrikler :D

Not: Trabzona gelmenizi dört gözle bekliyoruz.. Alper, siz ve ben kapışacaz...
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Tebrikler bu havada gayet zor ama bir yandan da zevkli bir gezinti olmuş...

Aslında buz olmasa, yeni yağmış kalın kar tabakasında sürmek çok zevkli oluyor.İstediği kadar kalın olsun.Motorun altının kara sürterek çıkardığı ses, tekerlerin çamurlukların komple kar ile kaplanması bana çok zevk vermişti.Yokuş yoksa dikkatli kullanıldığında ne patinaj çekiyor ne frende teker kitleniyor.Tabi 10 km hızın üstüne çıkamıyorsun.Ama yazın sürdüğümden çok daha fazla zevk alıyorum...

Motosikleti
    Sevgili X Ahmetciğim yorumların için çok teşekkür , Alperde sende yaza iyi hazırlanın alternatif güzergahlar belirleyin hangi güzergaha karar verirsek o güzergah üzerinden turlarız (özel ede mesaj attım) herşey gönlünce olsun hoşçakal
    Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan hocam tebrik ediyorum ve çılgınlıklarınızın devamını diliyorum, hörmet ediyorum, ellerinizden öpüyorum ve saygılarımı sunuyorum

Valla büyük cesaret hele bi resim var aşağı doğru rampa ve viraj ın olduğu resim, fizik kurallarına göre, ivmelenme, moment, lastiklerin tutunma direnci vs.... bunları alt üst etmiş durumdasınız. Mazallah o motorun orda doğal olarak düşmesi gerekirdi... Harbi tebrikler :D

Not: Trabzona gelmenizi dört gözle bekliyoruz.. Alper, siz ve ben kapışacaz...

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Hoca hoca yine döktürmüşsün,gençlerin ağzı kulaklarında..
    Eh öyle olması gerek,usta-çırak ilişkisi bu. Biz yapalım ki onlarda cesaretlensin ki anne ve babalara,
    bak adamlar neler yapıyor,siz beni engellemeye çalışıyorsunuz desinler.
    Bu bahar yada yaza inşallah tanışmak nasip olur, sizlerle sürmek çoook eğlenceli olacak.Hissediyorum bunu..

Motosikleti
    İnşallah , yaza tanışırız .! Bende gençlerle beraber olmaktan mutluluk duyarım . Hele beni örnek alınacak bir abi olarak görmenizden dahada mutlu oldum. Herşey gönlünüzce olsun sevgili kardeşim . Hoşçakalın
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoca hoca yine döktürmüşsün,gençlerin ağzı kulaklarında..
    Eh öyle olması gerek,usta-çırak ilişkisi bu. Biz yapalım ki onlarda cesaretlensin ki anne ve babalara,
    bak adamlar neler yapıyor,siz beni engellemeye çalışıyorsunuz desinler.
    Bu bahar yada yaza inşallah tanışmak nasip olur, sizlerle sürmek çoook eğlenceli olacak.Hissediyorum bunu..
    DALGIC_800 bunu beğendi.

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabataşlı abime demiştim sana bi cross lazim diye. İkinize de lazım birer cross artık
    Sucukta isteriz ayrıca, şişmesin biyerlerimiz
    Evet Erdem kardeşim çok haklısın,bizim tarzımız herhalde bu tür geziler,kısa, günübirlik.Uzun yola da gidiyorduk ancak,uzun yolculuklara bu benzin fiyatlarıyla sanırım tek motosiklette iki kişi olarak gidebileceğiz,ekonomi şart oldu.Sucuk ekmekte herhangi bir kısıtlama yok,kısmet olurda tanışırsak sucuk ekmek size sözümüz olsun

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Helal size gençler.:D
    Allah sağlığınızı,dostluğunuzu ve gezilerinizi daim etsin İnşallah,

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    TEKERİNİZE SAĞLIK

inanın gezmiş kadar oldum sayenizde.

kazasız sürüşler dilerim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)