arkadaşlar ben buğün tek başıma kerpeye geldim. orda doğa çadır kent diye biryer var.tesis 0larak her şey var çok mükemmel temiz normal çadır yerleri 30 tl günlük motosiklet net üyeleri için indirim yaparmısınız dedim 20 tl ye olur dedi tabi gurup olarak gelirseniz dedi on numara yer denizede yakın tesis temiz güzel düzenli herşeyi ile çamaşır makinası bile var okey tavla kağıt oyunları var oyun ücretide yok içki içmek serbest mangal ücreti yok ister yiyeceğini burdan ister dışardan al fark etmiyor duş ve tuvaletleri temiz çadır kurma yerleri çayır çimen düzlük ister ağaç altına kur istersen taşınabilir üstü kapalı kamelyanın altına her türlü gölgeli yer.sabah kavaltı bol çeşit ücreti 7.50tl daha ne olsun ki herkesin gelip görmesini tavsiye ederim işletmecisi ali bey çok temiz nazik anlayışlı insanlar..ayrıca çok rahat ve huzurlu vakit geçirilecek yer sitedeki arkadaşlar bir an önce buraya bir sefer düzenlemesini gönülden isterim deniz çok güzel temiz berak
...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

bugün veya yarın gelmek isteyen olursa ben burdayım.. istanbuldan gelenler izmit paralı yolunu kullanıp kandıra sapagından çıkıp kandıraya devam edip geçtikten sonra kerpe sapagına sapıp karpede merkez caminin yanında bulunan doğa çadır kente gelecekler yol çok kolay ve güzel gelen herkes mayosunuda getirsin deniz çok güzel...herkese selamlar....