Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kerpe Sahil Çıkarması.... :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mete abiyi çağırmayın yoksa çadırda hem yer kalmaz hemde gaz sıkışmasıdan nefes almakta zorluk çekebilirsiniz...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    ben askerliğimi kefken de yapmıştım ,kefken,kerpe,kandıra arası gitmedik yer kalmamıştı çarşı izinlerinde ,fotosunu çektiğin plajda çok denize girmişliğim vardır,özlemişim oraları paylaşım için teşekkürler
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saygılar abi...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abiyi çağırmayın yoksa çadırda hem yer kalmaz hemde gaz sıkışmasıdan nefes almakta zorluk çekebilirsiniz...
    aaaa bunu düşünmemiştim kanka.. valla kemiklerimizi kırcak söyliyim.. zaten geçen izmit sakarya birleşti ,üstüme oynuyo diye laf söylüyodu
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben askerliğimi kefken de yapmıştım ,kefken,kerpe,kandıra arası gitmedik yer kalmamıştı çarşı izinlerinde ,fotosunu çektiğin plajda çok denize girmişliğim vardır,özlemişim oraları paylaşım için teşekkürler
    eyvallah teşekkürler

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka kusura bakma þimdilik idare et..buradaki arkadaþlardan ses çýkmaz ..ama bir kiþi hariç ,o da banstar ..gördümü yandýk walla

Gittim gittim abi .. kartal kayasýna falan da gittim..fotoyu çektim sandým çekememiþim..yazýn zaten mt yi sýrtlarýz gibime geliyor..hayýrdýr abi motora neden küstün..

Benim motorda benzin olsun yeter..van a gezi düzenleyelim gelmeyen namert

yazý bekle can ..aklýmda kamplý o tarafa biþeyler var..deniz, kamp, balýk ohh.. keyif yapacaðýz.. 2 gece kalsak yeter mükemmel olur

gecen gece acilde saglam bi igne caktilar 3_4 gundur marsa bile basmiyorum sitma geldi ustume oksuruk girla anca toparliyorum ama moturu yarin cekecem inime
    Artik saglam bi temizlik ve montaj var yapilacaklar iste bilirsin 4lu sinyaller sis lambalari ve romrk aydinlatmasi. Cakmaklik vs.kil tuy isler
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen gece acilde saglam bi igne caktilar 3_4 gundur marsa bile basmiyorum sitma geldi ustume oksuruk girla anca toparliyorum ama moturu yarin cekecem inime
    Artik saglam bi temizlik ve montaj var yapilacaklar iste bilirsin 4lu sinyaller sis lambalari ve romrk aydinlatmasi. Cakmaklik vs.kil tuy isler
    abi onlar için beni bekle siparişi bekliyorum..gelsin senin oradayım.. ben temizlerim sende mekanikle uğraşırsın...

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar uykusuzluk getirir elbet şırıngayı

Sen yalnızca ağrıları çekersin,evdeki yenge hepsini
    Tavuk suyuna çorba iyi gelir söylemedi deme,

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    böyle gezmeyeli uzun zaman oldu.

ben ilk uzun yolumu istanbul - şile - ağva sahil yolu - kerpe - kefken - izmit umuttepe (eski istanbul yolu) tekrar ağva dağ yolu üzerinden istanbul'a dönerek yapmıştım.

otel kerpe tabelasının olduğu yolda tepenin en üst noktasına ulaşınca manzara güzel oluyor

güzel gezi güzel paylaşım

ybr'nin ön camı da güzel olmuş motora ayrı bir hava katmış
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    hoca mtkocaeli topiğinde yazdım bugün dolaşıcak olan varmı diye bende çıktım tek başıma haberim olsaydı beraber giderdik yaw bi toplanamadık zaten

Motosikleti
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar uykusuzluk getirir elbet þýrýngayý

Sen yalnýzca aðrýlarý çekersin,evdeki yenge hepsini
    Tavuk suyuna çorba iyi gelir söylemedi deme,
    o gun. donuste baslamisti ufaktan ozer abi sonra. iyice cikti acisi onceden varmis kapmisim bi seyler sitmaya cevirdi ve yorgan elktrikli.battaniye kar etmedi donuyordum neyse simdi iyiceneyim ama gene. elim ayagim durmuyo o baska )

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle gezmeyeli uzun zaman oldu.

ben ilk uzun yolumu istanbul - şile - ağva sahil yolu - kerpe - kefken - izmit umuttepe (eski istanbul yolu) tekrar ağva dağ yolu üzerinden istanbul'a dönerek yapmıştım.

otel kerpe tabelasının olduğu yolda tepenin en üst noktasına ulaşınca manzara güzel oluyor

güzel gezi güzel paylaşım

ybr'nin ön camı da güzel olmuş motora ayrı bir hava katmış
    evet gezecek çok yer var oralarda ama benim zaman sıkıntım vardı..öyle bir iki foto çekeyim dedim.. cam için teşekkürler

Motosikleti
    [QUOTE=K o r @ y;2541466]abi onlar için beni bekle sipariþi bekliyorum..gelsin senin oradayým.. ben temizlerim sende mekanikle uðraþýrsýn... [/QUOTE

Uzme kendini sekerim benim.isim uzun surer saglik olsun ama illada bekle dersen. ypacak isim cok valla hem sora gayfe icmeyede gel deluuuu

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca mtkocaeli topiğinde yazdım bugün dolaşıcak olan varmı diye bende çıktım tek başıma haberim olsaydı beraber giderdik yaw bi toplanamadık zaten
    evet eve geldikten sonra mesajını gördüm..hatta kafamı vurdum masaya... nasıl görmem diye..neyse ilk fırsatta bişeyler yapalım..

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    çok güzel kareler ellerine sağlık
    sabır sınırlarımı zorluyorum yaz gelsin artık

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    [QUOTE=piyanist_irf;2541491]
    abi onlar için beni bekle sipariþi bekliyorum..gelsin senin oradayým.. ben temizlerim sende mekanikle uðraþýrsýn... [/QUOTE

Uzme kendini sekerim benim.isim uzun surer saglik olsun ama illada bekle dersen. ypacak isim cok valla hem sora gayfe icmeyede gel deluuuu
    şekerim şu yamaha malzemeyi getirse hemen gelecem... bugün yine gittim yok gelmedi dedi...zaten oraya gelirken sana sormam şekerim ,gelirim yani... şu hastalığıda atlattık sayılır ..bu gün iyi hissttim kendimi

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    evet eve geldikten sonra mesajını gördüm..hatta kafamı vurdum masaya... nasıl görmem diye..neyse ilk fırsatta bişeyler yapalım..
    inş. en kısa zamanda

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel kareler ellerine sağlık
    sabır sınırlarımı zorluyorum yaz gelsin artık
    eyvallah teşekkürler...

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olms sağlıkla nice gezilere koray usta buarada ybrde yada cbfde söyle uzun cam görünce aklıma şu aşçıların şapkaları geliyor http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...2p.jpg</a></a>
    Benim aklıma da her gördüğümde bu geliyor.

Uploaded with ImageShack.us

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Motorcu ruhu budur,zaman mekan farketmiyor,hatta bazen sebep de gerekmiyor gezmelere.....
    Bu ruhu kaybetme Koray.
    Bu arada İrfan Hastalanmış,gelsin onu sıcak sıcak kaplıcaya sokayım bi şeyciği kalmaz.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu ruhu budur,zaman mekan farketmiyor,hatta bazen sebep de gerekmiyor gezmelere.....
    Bu ruhu kaybetme Koray.
    Bu arada İrfan Hastalanmış,gelsin onu sıcak sıcak kaplıcaya sokayım bi şeyciği kalmaz.
    teşekkür ederim serdar abi..gönül ister ki hep birlikte bişeyler yapalım.. ama hava ve zaman koşulları her daim uymuyor.. inşallah havalar düzelince hep birlikte gezilerimizi yaparız

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Allah kaza bela vermesin.Ben de ilk motor olarak Ybr düşünüyorum bakalım nasip..Maşallah motorun çok güzel.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)