Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

"20 Kilometrelik Gezi"

Motovento
    REKLAM ALANI
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    daha evvel koç müzesini gezmiştim tadilatta olan yerleride bugün gezmeye karar verdim ve ver elini koç müzesi,müzeden çıktıktan sonra piyerlottide çay molası oradan çevizlibağda tontonbabada kokoreç yedikten sonra gezimi sonlandırdım geri kalanlar resimlerde

herkese kazasız sürüşler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Erol abi.
    Gezilerde senin fotograflarını çekecek bi adam götür yanında.
    Kendi kendini çekme,
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende hep geziyon beyaaaa kıskanıyoruz

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    insan müzelerde eskileri görünce biraz tuhaf oluyor...kimbilir 70 sene sonra bizim şimdiki araçlarımızı görenlerde aynı şeyi söylerler belki...

kısa ama güzel bir gezi olsada vapurun adını beğenmedim..ben olsam sonrakini beklerdim...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erol abi.
    Gezilerde senin fotograflarını çekecek bi adam götür yanında.
    Kendi kendini çekme,
    artçıyla kazam oldu o yüzden artçı almıyorum sinan ne yapalım anca böyle oluyor

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende hep geziyon beyaaaa kıskanıyoruz

kıskanma kardeşim benide bir abin veya bir arkadaşın gibi gör.kendine iyi bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan müzelerde eskileri görünce biraz tuhaf oluyor...kimbilir 70 sene sonra bizim şimdiki araçlarımızı görenlerde aynı şeyi söylerler belki...

kısa ama güzel bir olsada vapurun adını beğenmedim..ben olsam sonrakini beklerdim...

ben özellikle onun gelmesini bekledim deniz altından çıkış yaparken
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Eroldayı ; Nik indeki fotoğraftan en az on yaş gençmiş sin ! Kardeş henen o fotoğrafı değiş Tabiri caizse kısa günün kârı çok güzel bir gezi yapmışsın paylaşım için teşekkürler. Herşey gönlünce olsun hoşçakal
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eroldayı ; Nik indeki fotoğraftan en az on yaş gençmiş sin ! Kardeş henen o fotoğrafı değiş Tabiri caizse kısa günün kârı çok güzel bir gezi yapmışsın paylaşım için teşekkürler. Herşey gönlünce olsun hoşçakal
    sağol üstad, resmi değiştireyim en kısa zamanda

Abi mükemmel geziler. Ancak bir tavsiyem var.Size tripod alalım mı? Paylaşım için teşekkürler.Oradaki kırmızı 1300 anadolu ve yanındaki sarı Stc'yi görünce çok mutlu oldum.İnşallah Stc sahibi olurum şu hayatta.Benim için Ferrari'den daha değerlidir kendisi...

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi mükemmel geziler. Ancak bir tavsiyem var.Size tripod alalım mı? Paylaşım için teşekkürler.Oradaki kırmızı 1300 anadolu ve yanındaki sarı Stc'yi görünce çok mutlu oldum.İnşallah Stc sahibi olurum şu hayatta.Benim için Ferrari'den daha değerlidir kendisi...
    tripodum var ama çantayı baya daraltıyor o yüzden taşımıyorum anadol hastası bir pilot arkadaşım var dört tane anadolu var parça olarak adam kendine dükkan tutmuş ama arabaların adı var kendi yok bağladığı parayıda yazmazsam iyi olur..sağolasın

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    guzel kareler yakalamışsın erol dayı eline kamerana saglık
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel kareler yakalamışsın erol dayı eline kamerana saglık
    sağol teşekkürler

Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tripodum var ama çantayı baya daraltıyor o yüzden taşımıyorum anadol hastası bir pilot arkadaşım var dört tane anadolu var parça olarak adam kendine dükkan tutmuş ama arabaların adı var kendi yok bağladığı parayıda yazmazsam iyi olur..sağolasın
    Yoksa Stc'si olan abimiz mi? Bir ara facebook almıştım.O zaman sevgilimden bile fazla konuştuğum bir adamdı kendisi. İsmini hatırlamaya çalışıyorum eroldayı.

Motosikleti
    Touring
    slm erol abi gezi 10 numero klasik araba ve motosikletler istanbul manzaraları,galata göprüsü ve pierre löti de çay eşliğinde haliç nazarası...keyfe diyecek yok gezilerinin devamını bekliyoruz abi....hatay dan slm lar.

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoksa Stc'si olan abimiz mi? Bir ara facebook almıştım.O zaman sevgilimden bile fazla konuştuğum bir adamdı kendisi. İsmini hatırlamaya çalışıyorum eroldayı.
    yok bu anadol hastası stc si yok
    Alıntı wertcvb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm erol abi gezi 10 numero klasik araba ve motosikletler istanbul manzaraları,galata göprüsü ve pierre löti de çay eşliğinde haliç nazarası...keyfe diyecek yok gezilerinin devamını bekliyoruz abi....hatay dan slm lar.
    sağol,aleykümselam

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    bu müzeye gitmeyi çok istiyorum kaç kere niyetlendimse nasip olmadı....
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu müzeye gitmeyi çok istiyorum kaç kere niyetlendimse nasip olmadı....
    çok güzel bir müze kesinlikle tavsiye ederim yaklaşık üç saati bulur tam anlamıyla gezersen

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir müze kesinlikle tavsiye ederim yaklaşık üç saati bulur tam anlamıyla gezersen
    abi uçak duruyormu hala kokpitini çok merak ediyorumda bide ücret nekadr onu öğrene bilirmiyim..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi uçak duruyormu hala kokpitini çok merak ediyorumda bide ücret nekadr onu öğrene bilirmiyim..
    iki kişi gittik müze girişi 25tl denizaltını gezersen 14tl daha verirsin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi havalar soğuk olunca artık kımıldayamıyoruz... haftaya da miniaturke gidersin artık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Erol abı burdan fotoların gorunmuyor ama faceden hepsıne tek tek baktım. çok guzel resımler ama bıraz kendınıde cekseydın yada cektırseydın fena olmazdı.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler