Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

harley-davidson müzesi fotoları yeğenimin objektifinden...

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.motoaktuel.com/blog/index...uzesi-aciliyor

ilgili başlıkta willie davidson'ın ne demesini bekliyordunuz
    pist'te giden bir motor heykeli yapamazdı.cünkü indian motorları boardtrack tabir edilen pistlerde harley'den üstündü
    yamaç tırmanışı yarışlarında ise sürücüdenmi artık , motordanmı(detaylı bilgiye sahip degilim)HD sampıyonlukları cok daha fazla
    tarihe bir göndermede yapmıs olabılırler.dedigi gibi herzaman hedefinin yuksek oldugunu gosteren bır anlamda yuklenmıs olabıllır
    Sampiyonluklar konusunda eminim buraya koleksıyoner aynı zamanda vintage araclar konusunda uzmn jay leo ile iligili baslık actım.bir kişi yazı yazmdı
    şimdi harleyin tarihini konusuyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    teşekkürleriniz için ben teşekkür ederim.. daha var desim ama gene en iyilerini serçmişim..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    aslında amerikanın motor kültürü avrupadan fersah fersah geride amerikalılar custom bilirler günlük yaşantılarında ulaşım aracı olarak sadece klüp motorcuları takılır.avrupada ise tam tersidir günlük hayattadır motor ve zaten bütün iyi motorlarda avrupaya gelir

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ufffff ,, mezit allahını seversen o motürler ne ulem öle canım eridi bakareken allah seni davul etmesin emi şimdi bir yerlerim şişecek , yeğenine selam ederim çok teşekkür ederimde , sana ordan şöyle klasik modellerden kaslıca bie şey yollasın vay be amarikanyada yeğenimiz var diyelim sevindirik olalım olm

ne o öle sana nispet yapar gibin dayıı bak bak ben burda ne motürlere biniyom sen orda sürt burnunu git çinlilerle takıl der gibin yani çık, çık ,çık , valla olmaz böle en kısa zamanda bitane yollasın sana
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufffff ,, mezit allahını seversen o motürler ne ulem öle canım eridi bakareken allah seni davul etmesin emi şimdi bir yerlerim şişecek , yeğenine selam ederim çok teşekkür ederimde , sana ordan şöyle klasik modellerden kaslıca bie şey yollasın vay be amarikanyada yeğenimiz var diyelim sevindirik olalım olm

ne o öle sana nispet yapar gibin dayıı bak bak ben burda ne motürlere biniyom sen orda sürt burnunu git çinlilerle takıl der gibin yani çık, çık ,çık , valla olmaz böle en kısa zamanda bitane yollasın sana
    karamürseldeki dayımın oğlu bahsetmiştim ya sana..karamürselde ne yiğitler çıkıyor..

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karamürseldeki dayımın oğlu bahsetmiştim ya sana..karamürselde ne yiğitler çıkıyor..
    hatırladımm hatırladımm bende vardımm mezük abi bak senden başka motorcuda oldu artık sizin sülalede sırtın yere gelmez artık
    ANGARAJ

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatırladımm hatırladımm bende vardımm mezük abi bak senden başka motorcuda oldu artık sizin sülalede sırtın yere gelmez artık
    hemde harleyin en nadide motürlerine binmiş bir yiğen vayyy beeeee bizim böle yiğenimiz olmadı , o adamı bağrıma basarım ben

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

Alıntı dersansport adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında amerikanın motor kültürü avrupadan fersah fersah geride amerikalılar custom bilirler günlük yaşantılarında ulaşım aracı olarak sadece klüp motorcuları takılır.avrupada ise tam tersidir günlük hayattadır motor ve zaten bütün iyi motorlarda avrupaya gelir
    bilader bak ben karışmam ,bir sonraki gezide buluşuruzda , bana bi tur vermezsen , depona kesme şekerini basarım , teker siboplarınıda alırım tekeride şişiremezsin , harley marley dinlemem resil olursun yolarda bak demedi deme

bu mezüt insan damacanası , canımı çektirdi yoksam valla ölecem bi harleye binmeden gözüm açık gidecek
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama hala benim moto yok...

hemde harleyin en nadide motürlerine binmiş bir yiğen vayyy beeeee bizim böle yiğenimiz olmadı , o adamı bağrıma basarım ben

bilader bak ben karışmam ,bir sonraki gezide buluşuruzda , bana bi tur vermezsen , depona kesme şekerini basarım , teker siboplarınıda alırım tekeride şişiremezsin , harley marley dinlemem resil olursun yolarda bak demedi deme

bu mezüt insan damacanası , canımı çektirdi yoksam valla ölecem bi harleye binmeden gözüm açık gidecek
    hacı mercedes geliyor....

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    kendimi tek kelimeyle tanımlıyorum.

mest!
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Forumdan Uzaklaştırıldı

köpeğin olsun harley abicim valla harleye binincede ulen bu muymuş diyeceğine eminim bu motora binme için sevmek lazım sevmek mesela benim böbreklerimde taş yok tertemiz bu arada cüzdanda parada yok sayesinde hehe

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Cok Güzel gercekten
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok Güzel gercekten
    kayıp kentin yauşuklusu nerelerdesin gözükmüyon...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    Çok güzel bir paylaşım olmuş, çok keyif aldım incelerken resimleri... HD müzesi ayağımıza geldi sayende...

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Tek kelimeyle çok zengin ve harika bir müze Paylaşım için çok teşekkürler
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)