Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorize07 Antalya Yanartaş Gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Arkadaslar ımgspack hata kodu verdiğinden resimleri facebook üzerinden ekliyorum.Yorumlarınızı burdan bekliyorum

https://www.facebook.com/#!/media/se...7740711&type=1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    2005 te motorize 07 nin ilk temellerini atarken nasil heycanliydik. Sadece 4-5 motorluyduk. Aradan cok uzun zamanlar gecmis, tanidik eskilerden kimseyi goremedim. Ama Yanartas gezisi geleneksel bir gezi. Hatta bir yerlerde 2005 gezisinin resimleri bile olabilir bende.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    İlk üyelerin cogu gelemedi ama birkaç kişi vardı. Güzel bir geziydi sizinde katılmanızı isterdim. Bu arada sizin restore ettiğiniz son motorun durumu nedir bittimi baya bir takip ediyordum?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Motor bitti , ama su anda Antalyada ben ise istanbuldayim. Muayenesi yapilacak yeni renk islenecek. Son karburator ayalarini yapiyoruz, tum motor sifir oldugundan rodajda ve surekli ayar yapiruz. Sanirim ay sonu yada yeni yilin basi da bitmis resimlerini koyarim ve motoru istanbula getirecez, musterilere gostermek icin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Sevindim abim valla adına görmek isterim ama hazır antalyadayken

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)