Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

4 Aralık 2011 Pazar Çatalca gezi fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Tanıdık yüzleri görmek çok güzel,yine harika bir gezi gerçekleştirmişsiniz,aranızda olamamak üzücü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı ÜmitDURA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yo yo yooo, konumuz kim daha uzağa tükürür değil...Benim hatam olduysa eğer grubu korumak adına zamanında uyarı ikaz edilir ki,akabinde Allah göstermesin kimse bir zarar görmesin.Ben 5-6 kere grubu tehlikeye attıysam,ve akşam herkez evine döndünten sonra,hayabusalı tu kaka denirse ilk mesajın samimi olmadığını düşünürüm.

Keza ben o hayabusalı tehlikeli kullanan kişi olarak, 2 CBF-cbr125-ve cometli kardeşimi şifaen '' birbirlerine çok yakın sürüş yapıp, yine birbirlerine hata payı bırakmadıklarını söyledim''.
    Kimse alınmadı gücenmedi.Sizden bunu şahsen beklerdim.Keşke yanıma gelip belirtseydiniz.
    Böle durumlar oldugunda bahsedildiği gibi Direk duruldugunda Şahsın kendisine Arkadaşım böle böle diye güzel bi dille izah edildiği takdirde problem kalacagını zannetmıyorum. Kaldıkı 2 Şeritli bi yolda kamyonların arabaların vızır vızır gectiği bi Yolda Sen bi motorsiklet surucusu olarak 60 70 km/hızla gidiyorsan ve Egerki gurupta hız yapan suruculer Varsa Emniyet Şeridine yakın Cizgide yol seyredersin.

Bu Takım konusmaların burda son bulmasını Sizlerden Rica Edıyorum Hayabusalı Arkadasımız Ümit Abi burda sıkıntısı olan Pm' atsın özelde Cözülsün birdahaki toplantıda da Bu konuları yüz yüze Sıcak Samimi sohbetimizle Atlatırız...

Paşa ekle hadi videoyu merak ediyorum

Şu an 33 kullanıcı var. (24 üye ve 9 konuk)
    _SpartacuS_ jack hammer seckin_ takendy halepli speedy2 ÜmitDURA Zippo's Cenk ATILGAN körfezli_29 tulumbake srhtsglm Pasaa ® Emre_(acemi) sckndgn Shrieker blue white cardoso kerem182 immortalboss yasdal oocan FatihKARAKAŞ Thisfalse

Heyy maşşallah breh breeeeeh

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı körfezli_29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir sefeR dat yaparsın olur biter kornayı uzatmanın ne anlamı varböylelerine sövüyorum arkadaşlar yanlış anlaşılmasın bunlar gibiler tam o.ç
    sende adaM gibi konuş birader benim amcam kamyoncu Ve oda öle Selam veriyor...
    ....

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar kimse benim kadar strese girmemiştir. İnanın boynum ağrıyo şuanda. Arkama baktığım zamanlar önüme baktığım zamanlardan daha fazladır.
    Ayna eskidi yaw baka baka o derece yanii

Uzun uzun gurup sürüşü muhabbetine girmek istemedik açıkcası. Kısa ve öz bir açıklama yeterli olduğunu sanıyorum. Olmadıysa kusura bakmayın bizim eksikliğimizdir. (açıklama herkes önündekinin yüzünü aynasından görebilicek şekilde mesafesini korusun du )

Benim için tüm yorgunluk ve stresine rağmen çok keyifli oldu. Herkesi kazasız belasız uğurlamak gibisi yok. Tekrar herkese teşekkürler.
    Hatamız kusurumuz olduysada affola. Uyarılarınız olursada memnuniyetle dikkakte alınıcaktır.
    Resim yükleyelim beyler. Herkeste makine vardı dökülün incileri

Körfezli kardeşim sende babanın forumu gibi davranmazsan daha iyi olur. Geziye katılan hanım kardeşlerimizde vardı. Ve konuyu okuyup senin küfürlerinle karşılaşmak zorunda değiller. Lütfen forum addabına uygun yazarsan herkes için daha hoş olur. Kimsenin tadını kaçırmayalım.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    ÜmitDURA: Kendisiyle bugün tanışmış olmama rağmen gerçekten çok şey öğrendim diyebilirim.Bir büyüğüm bir abim olarak gerçekten sırf bana yararlı olabilmek için defalarca kez yakın takip sürüş konusunda beni uyardı çok teşekkür ederim.Ayrıca Rumeli fenerinden 6 motor çıktık ve gazcı ekip olarak.ZX10 HAYABUSA ve HORNET vardı bizde onların peşinden gidebildiğimiz kadar gittik.Ümit abi kimi nerde nasıl tehlikeye atmış anlıyamadım.Asıl tehlike sarıyer sahildeydi, herkes birbirinden kopuk darma dağın gidiyorduk ve şahit olduğumuz gibi bir çok tehlike atlattık.Suçu kişiselleştirmeyip genele yayarak daha sağlıklı bir sonuca varmalıyız.
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

Motosikleti
    cawa
    Yanımdan hayabusa geçti voooorrrr diye bir ses. Peşinden hornet vızzzzzuuufffff .. Arkadan Seçkin geldi zx10 pır pır pır gidiyor. Köfteci motoru gibi. Birde sorsan viraja yatmış Ben 70 km hızla gidiyorum o 71 km hızla yanımdan geçti. O anda bir gülme aldı beni. Birde bir yatmış sola dersin hayabusayı yiycek virajda. Arkamda Hakanda kopmuş gülmekten 20 mt öndeyim hakanın gülüşünü duyuyorum

Az laf çok resim. Boş boş oturmayalım. Upload biraz yaw

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanımdan hayabusa geçti voooorrrr diye bir ses. Peşinden hornet vızzzzzuuufffff .. Arkadan Seçkin geldi zx10 pır pır pır gidiyor. Köfteci motoru gibi. Birde sorsan viraja yatmış Ben 70 km hızla gidiyorum o 71 km hızla yanımdan geçti. O anda bir gülme aldı beni. Birde bir yatmış sola dersin hayabusayı yiycek virajda. Arkamda Hakanda kopmuş gülmekten 20 mt öndeyim hakanın gülüşünü duyuyorum

Az laf çok resim. Boş boş oturmayalım. Upload biraz yaw
    Yaşından başından utan ayıp ayıp...
    FOR THE HORDE...

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

Aynı resımden eklendiyse kusura bakmayın
    ....

Motosikleti
    cawa
    Sütlaç ve yoğurt süperdi. sütlaçlar ikramdı haftaya sırf sütlaç yemeye gidip işi beleşmi getirsek ne yapsak

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayabusa'lı arkadaş beni tehlikeye düşürmedi, yalnız biraz ürkütmüştü bir anda hızlıca yanımdan uzamasıyla. Gerçi bu hep olur, kimi zaman araya bir şahin dalar yine ürkütür.
    Olurda bir çukur görürüz kaçayım derken böyle uzayan bir arkadaşla yakınlaşırız. Bunlar hep olası durumlar, ille uyarmaya gerek yok. Hepimizin bilmesi gerekenler... Uyarı istiyorsak da BBelt'in geziden önce toplu sürüş hakkında bilinmesi gerekenler diye yazdığı yazıyı tekrar gözden geçirmemiz faydalı olur. Kısacası grup sürüşü yapıyorsak herkes tatlı tatlı gitmeli. Birisi, önündeki bir ya da iki motoru solluyorsa eyvallah ama alayını solluyorsa düşünmesi gerek; acaba doğru grupla mı sürüyorum diye. Yine de hepimiz sağ salim evimize döndük, çok da keyifli geziydi. Katılan, emek veren her arkadaşa tek tek teşekkürler. Uzun zamandır katıldığım gezilerden bu kadar keyif alamamıştım.

Bu arada Hayabusa en sevmediğim motordur.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Sütlaç ve yoğurt süperdi. sütlaçlar ikramdı haftaya sırf sütlaç yemeye gidip işi beleşmi getirsek ne yapsak
    Yoğurt hakkaten süperdi de sen bu sütlaca güzel diyorsan hayatında sütlaç yememişsin derim!!
    FOR THE HORDE...

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoğurt hakkaten süperdi de sen bu sütlaca güzel diyorsan hayatında sütlaç yememişsin derim!!
    Aha bura senin bittiğin yerdir bro... Hepimize sütlaç borçlusun
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    cawa
    Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw özellikle belittik beleş diye . Herşeyede açıklamamı yapalım yaw.

Sütlaç değil de sirke olsaydı yine beğenirdim

Hakikaten yaw ne zaman nerede yiyoruz sütlaçları

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha bura senin bittiğin yerdir bro... Hepimize sütlaç borçlusun
    ,

....

Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Yaw özellikle belittik beleş diye . Herşeyede açıklamamı yapalım yaw.

Sütlaç değil de sirke olsaydı yine beğenirdim

Hakikaten yaw ne zaman nerede yiyoruz sütlaçları
    Yeriz elbet bir ara bir yerde
    FOR THE HORDE...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    Motosiklette geri vites varmıydı ya

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    asdaxc<afczsc
    ....

Motosikleti
    cawa
    6 ileri işine gelmezse 1 geri
    boşuna demiyorlar yazdıklarnıza dikkat edin diye. Bir anda ne olduğunu anlayamazsın selam vermeye gelmez.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılan herkese teşekkürler. Çok eğlenceliydi. Dönüşte far ampulü patladı ve havanın karanlık olması sebebi ile görüşüm sıfıra indi. Sağolsun arkadaşlar hemen el attılar olaya ve Ömer'in bagajından çıkardığı yedek ampulle evime sağ sağlim gelebildim. Hayabusanın tehlike yarattığına katılmıyorum. Çok fazla gruptan ayrılmadı büyük makineler. Yolu bulunca basmaları bence normal. Katılanlara tekrar teşekkürler. Sevgiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    Bizde geri vites yok gerekirse ileriden döneriz diyerek anlıma apaçi damgası yemek istemiyorum Güzel bir gündü herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)