Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

K o r @ y-piyanist_irf-F54 Adapazarı-Eşme çıkarması...

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Herkese iyi forumlar arkadaşlar..Bugün birazcık gezelim, kafa dağıtalım ve felekten bir gün çalalım dedik.. piyanist_irf (İrfan Aga) ,k o r @ y (Koray yani ben ) ve F54 ( Fatih) verdik gazı Adapazarı-Eşme tarafında göl kıyısına.. Fatih'in bizim için hazırlamış olduğu hamsi mangalda günün sürprizi oldu.Eline sağlık abicim harika bir ziyafet oldu . Hımm bide Maşukiye taraflarında İbrahim Hocamızı ziyaret ettik..Öğrencileri ile konuştuk ,sohbet ettik..İbrahim Hocam ; o kadar güzel bir insan ki anlatmakla bitmez.Bi sıcak çayı bide tatlı sohbeti bu soğuk havalarda içimizi ısıttı.Çok teşekkürler hocam tekerin her daim düz bassın.. Gelelim fotolara iyi seyirler arkadaşlar..

İrfan abi ile İzmit Outlet Center ' de buluştuk.Küçük bir işi vardı onu halletmek için burada buluştuk..

İrfan Abi 6 ay önce bir spor ayakkabısı almış..Memnun kalmamış ve iadesini istiyor..Reebok çalışanları gayet hoş bir hizmet yapıp iade işlemlerini yaptı..

İrfan Abi ' nin yüzünde bir mutluluk var .. Çünkü işini halletti ... helal sana İrfan Aga

Günün en güzel anı İbrahim Hocamız'ı ziyaret etmek oldu.. Okul merdivenlerini , sıralarını birazcık özlemişiz yahu

Koridorlar mis gibi Atatürk , Bayrak , gelecek kokuyor..Hepsinin mimarisi İbrahim Hocama ait..Allah gönlüne göre versin hocam..

İbrahim Hocamın dersine girdik..
    Sınıf: 2/B
    Ders: Trafik
    Konu: Motosiklet korumaları, güvenli sürüş
    Nacizane bildiklerimizi minik afacanlara anlatmaya çalıştık
    İbrahim Hocam; öğretmenlik yakışıyor walla.. Seni Kadir İnanır'a çok benzetiyorum hocam.. Affına, sevgine sığınarak söyledim İrfan Aga sende 10 numara öğretmensin hani

Bende miniklere birkaç şey söyledim...

İbrahim Hocamın öğrencileri İrfan Aga'yı çok sevdi..

İbrahim Hoca ; öğrencilerine motosiklet sürüşü ve güvenliği hakkında ders veriyor ..

Eyy sana kurban olayım..Sen olmasan biz ne yapardık..Bak; cumhuruyeti hediye ettiğin gençlik ne güzel pırıl pırıl.. Atamız bizim..

2/B sınıfından estanteneler...

Okul önünde sevgili öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı..

İrfan Aga ile İbrahim Hocamın koyu sohbeti..Bi anlamda da sohbetten sonra İbrahim Hocamıza veda ettik..herşey için teşekkürler hocam daha sonra verdik gazı Eşme'ye Fatihimin yanına.... buluşma noktası orası idi..

Biraz soğuktu hava ama en sonunda Eşme' ye attık kendimizi..

Fatih Abi gelene kadar 2 poz çekilelim dedik..

Sonunda Fatihim geldi.. çok güzel bi göl manzaralı yere getirdi bizi.. doğa mükemmel görünüyordu....

Motorcular İrfan Aga'dan örnek alın... Bize şov yatı walla..
    Şovun ismide '' İRFAN AVADANLIK SHOW''

Gölden manzara fotoğrafı herkes masaüstü duvar kağıdı yapabilir

Artık açlık başa vurdu mangal hazırlanıyor..işin mimarisi Fatih Aga.. eline sağlık kanki

Izgara teline dizilmeye başlıyor bizim hamsiler.. Made in Fatih..

Mangal kokusu misafirleri toplamaya başladı

Evet sonunda hamsi ızgarada .....

İrfan Abi yine her zamanki gibi telefonu elinden düşürmüyor..

Bugün çok sinirliydin Aga yaa... Ama sinirin bile farklı bee

Mangalımız hazır hale gelmek üzere...

İşte arkadaşlar olay budur ... sigarayı közde yakıyor... son noktasın İrfan Aga karizman o biçim..

Salatamız F54 tarafından hazırlanıyor...

Hamsilerde hazır sayılır...

Sonunda koyduk balığı ateşe...

İlk parti çıktı soğutmadan yiyelim... Banstar mete, masada kulakların çok çınladı

İrfan Aga burada banstar ile derin sohbet yapıyor..sohbette sanırım ''banada balık ayırın ''(metehan)

Yok abi bi türlü ikna edemiyor banstarı

İrfan aga aç kalmak üzere

güneşin batışı....

güneşin batışı....

kankiler

Ve veda fotosu ... Fatihim ellerine kollarına sağlık allah kesene bin bereket versin.. yedik içtik güldük eğlendik.. inşallah tekrar bir daha buna benzer bi aktivite yaparız..hava karardı foto iyi çıkmadı :(

Dönüşte Ahmet N. (Ahmet Abi) ye uğramadan olur mu.. sıcak bi kahve ikram etti bize.. içimiz üşümüştü walla..teşekkürler Ahmet Abi.. şuan burası işyeri.. İzmit merkezdeyiz..

İrfan Aga çok dertliydi..

Ahmet Abi'yede veda zamanı geldi..

Evet gezimiz bu kadar sürdü.. Herkese teşekkürler..iyi forumlar diliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    hacı bugün mü yaptınız bu muhabbeti?
    çok kırıldım çok..
    la basar gelirdim yanınıza yav:(

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    ohh valla hayat size güzel çok keyifli bir gezi olmuşa benziyor
    gezinin kapanışı mangalla süper olmuş
    İkincilik kaybedenler içindir...

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    gezi fotolar harika . canım balık çekti . birde yanında rakı oldumu tamamdır. yeri değil ama İrfan a ne oldu?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kırıldım çok..
    biliyordun paşam orada sağlam muhabbet döneceğini.atlayıp gideydin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hay maşallah Körfez zirvesi mübarek...

kıng kobram iRRfan...delibekir Koray...ve Bekhcı F31 kardeşim alemlere akmışlar hamsileri lüpletmişler...

ne bi arıyolar ne bi davet ediyolar...ayıp diye bişey var ya...o kadar emeğim var üzerinizde...

neyse bidaha olmasın apaçi gençlik..şu motordan bi kurtulayım akıcam alemlere...ulen seyyah serdar abimiz aranmaz mı bari onu arayaydınız...

Ebubekiride aramamışınız...vay hayvanlar vay... kılçıklar boğazınızda kalsın inşallah...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    birkaç resim de benden olsun [url=http://bit.ly/c25MCx][/url [

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kıng kobram iRRfan...delibekir Koray...ve Bekhcı F31 kardeşim alemlere akmışlar hamsileri lüpletmişler...

ne bi aryıyolar ne bi davet ediyolar...ayıp diye bişey var ya...o kadar emeğim var üzerinizde...

neyse bidaha olmasın apaçi gençlik..şu motordan bi kurtulayım akıcam alemlere...ulen seyyah serdar abimiz aranmaz mı bari onu arayaydınız...

Ebubekiride aramamışınız...vay hayvanlar vay... kılçıklar boğazınızda kalsın inşallah...
    sana yarım saat dil döktük bir de utanmadan davet etmedini diyorsun etsek bize balık kalmaz dı bizim müsafir kedilere bile kılçık kalmadı sen gelsen sana da kuru ekmek ikram ederdik hadi birde kızartalım sende bizden sayılırsın

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi fotolar harika . canım balık çekti . birde yanında rakı oldumu tamamdır. yeri değil ama İrfan a ne oldu?
    abi rakı ii giderdi ama yanlız da olmaz ki

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

çok kırıldım çok..
    aslında 6 kişi olacaktık fakat bazı arkadaşlar kayış attı haber vermediğimiz arkadaşlar da bize kırılmasın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çok kırıldım çok..
    walla ebubekir ..kanka hiç gelceğini düşünmedim yaw.. hafta içi ya ondan walla kusura bakma bidahaki sefere inş

Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohh valla hayat size güzel çok keyifli bir gezi olmuşa benziyor
    gezinin kapanışı mangalla süper olmuş
    teşekkürler ..

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde düşündük ama olmadı bee trafik falan filan böyle takıldık.. irfan abi sıkıntılı yahu..forumda duygu düşüncesini söylediği için kırılmış.. o kadar poğaça falan getirdi maddi manevi emek harcadı..2 poşet poğaçası kaldı..neden kaldı..sapancadaki gezide konakladığımız yerin çalışanları yüzünden.. tüm sıkıntı bu

Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyordun paşam orada sağlam muhabbet döneceğini.atlayıp gideydin
    sende motoru alda takıl bize anılcım

ne bi aryıyolar ne bi davet ediyolar...ayıp diye bişey var ya...o kadar emeğim var üzerinizde...

ee naparsın abi... bu sefer izmit tayfası takılalım bi dertleşelim dedik... kılçık mılçık ne iş abi sana ayırmadık ya gözün kaldı delmi....

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi

[/COLOR] sana yarım saat dil döktük bir de utanmadan davet etmedini diyorsun etsek bize balık kalmaz dı bizim müsafir kedilere bile kılçık kalmadı sen gelsen sana da kuru ekmek ikram ederdik hadi birde kızartalım sende bizden sayılırsın[COLOR="Silver"]
    gangam harika bir gündü ve bende müsait idim...bel ağrısından gelemedim yoksa nazik davetinizi kırmam bilirsiniz...ama kısmetse şu motoru bi satarsam yeni makinalara doğru yelken açaıcam kısmetse...bir süre motorsuzda kalabilirim...

Koray gözüm de kaldı dibimde düştü valla...siz içmezsiniz belki ama ben olsaydım orda 1-2 birayı fondiplerdim...müsaadenizle tabi... siz ana kuzuları kola içtiniz Allahbilir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    gangam harika bir gündü ve bende müsait idim...bel ağrısından gelemedim yoksa nazik davetinizi kırmam bilirsiniz...ama kısmetse şu motoru bi satarsam yeni makinalara doğru yelken açaıcam kısmetse...bir süre motorsuzda kalabilirim...

Koray gözüm de kaldı dibimde düştü valla...siz içmezsiniz belki ama ben olsaydım orda 1-2 birayı fondiplerdim...müsaadenizle tabi... siz ana kuzuları kola içtiniz Allahbilir...
    ben aslında köpek öldüren şarap alacaktım ama arkadaşlar kullanmaz diye almadım sen gelince beraber takılırız alır gelirsin şarap ı bende ızgarı hazırlarım .... orada bi mt çi ile tanıştık 10 kilo ayva ikram etti

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    olmamışki o balıklar...tadı da yoktur şimdi onların...adam benden bi fikir,bi ders alır balık konusunda...bidahakine aklınızda olsun...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    ATOM KARINCA

yaw abi sende walla bi motor beğenmedin.. motorsuz gel abi artçım ol motor garantiden çıksın...

Mükemmel gezi.Abiler şöyle mangal olsa,biraz kola.Yurttayım yurttaa. Açım yav.Afiyet olsun. En kötü gününüz böyle olsun.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    la bırakın...
    mete abi izinli değilmiydin sen bugün?
    yapıştırır giderdik abim....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmamışki o balıklar...tadı da yoktur şimdi onların...adam benden bi fikir,bi ders alır balık konusunda...bidahakine aklınızda olsun...
    aga senin de kulaklarını çınlattık hani sahil de balık tutmaya gidecektik ya.. ama malesef biz sahilde balıkları yedik kılçık bile kalmadı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi şimdi seni düşündüğümüz için haber vermedik..kira mira kontrat senet uğraşma diye

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    saol adaşım ama bu işler sana uzak kalır sanırım yer müsait değildir avcunu yala yani...

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    yok boğaz tokluğuna ders veririm ben...

afiyet şeker olsun..
    badahakine kılçıklarını çıkarıp ikisini birbirine yapıştırıp ızgaraya atın...
    deneyin...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yok boğaz tokluğuna ders veririm ben...

afiyet şeker olsun..
    badahakine kılçıklarını çıkarıp ikisini birbirine yapıştırıp ızgaraya atın...
    deneyin...
    abi kılçık çıkartmaya vakit yoktu açlıktan bayıllacaktık

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

Motosikleti
    ben aslında köpek öldüren şarap alacaktım ama arkadaşlar kullanmaz diye almadım sen gelince beraber takılırız alır gelirsin şarap ı bende ızgarı hazırlarım .... orada bi mt çi ile tanıştık 10 kilo ayva ikram etti

aman şarap ağır kaçar bana koklayınca bayılırım falan... malum erkek içkisi...

abi Yuvacığa gidip kiremitte alabalık yiyelim senle birlikte...çağırmayalım bu oyunbozan mızıkcı arkadaşlarıı..olaaar...

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw abi sende walla bi motor beğenmedin.. motorsuz gel abi artçım ol motor garantiden çıksın...
    gangam bi yeberen var tek dikili ağacın onuda perte çıkarmayak dimi...

la bırakın...
    mete abi izinli değilmiydin sen bugün?
    yapıştırır giderdik abim....

aga izinliydim de ama bel ağrısı yapıyor motor yemedi gidemedim yani...senin işler noldu hacı...

abi kılçık çıkartmaya vakit yoktu açlıktan bayıllacaktık

ganga ben sabırsızım...kankalarıma iş buyurmakta hoşuma gitmez...tembelinde tekiyim...ben önüme hazır gelsin isterim...o bağlamda mangal ortamlarıda hep aç kalmışımdır...en güzeli esnaf lokantaları ..köfteci veya kokrecciler...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)