Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

K o r @ y-piyanist_irf-F54 Adapazarı-Eşme çıkarması...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Koray,Fatih valla resimleri şimdi gördüm MESTTT ooldum resmen....yahu boyle olacağını bilsem imkanları zorlar gelirdim ızgara turuna...
    İrfan arkadaşımızada moral olmuştur biraz ,piknik havasındaki sapanca manzarası..Malum geçen günkü organizasyonda restoran işletmecisi kılığındaki kıroların tavırlarına morali bozuldu birazcık...:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray,Fatih valla resimleri şimdi gördüm MESTTT ooldum resmen....yahu boyle olacağını bilsem imkanları zorlar gelirdim ızgara turuna...
    İrfan arkadaşımızada moral olmuştur biraz ,piknik havasındaki sapanca manzarası..Malum geçen günkü organizasyonda restoran işletmecisi kılığındaki kıroların tavırlarına morali bozuldu birazcık...:(
    abi sen bize takılacaksın hayatını yaşayacaksın merak etme arkadaşlıklar önümüzdeki sezon daha sıkı olacak o zaman da daha güzel organizasyonlar yapılacak sakarya kocaeli karamürsel mt tarafından arada bi de istanbul mt den bi organizasyon çıkar heralde marmara bölgesinde güzel yerler keşfedeceğiz belki karadeniz bölgesine de sınır ihlali yaparız zonguldak bolu taraflarına da akarız yani 7 göller abant vs bize heryer piknik alanı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen bize takılacaksın hayatını yaşayacaksın merak etme arkadaşlıklar önümüzdeki sezon daha sıkı olacak o zaman da daha güzel organizasyonlar yapılacak sakarya kocaeli karamürsel mt tarafından arada bi de istanbul mt den bi organizasyon çıkar heralde marmara bölgesinde güzel yerler keşfedeceğiz belki karadeniz bölgesine de sınır ihlali yaparız zonguldak bolu taraflarına da akarız yani 7 göller abant vs bize heryer piknik alanı
    afiyet olsun hamsileri lüpletmişsiniz yarasın inşallah baharda güzel geziler yapmak dileğiyle hoşçakalın

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    aynen abi durumları biliyorsun irfan aga biraz bozuldu.Ama biz onu biraz yumuşattık..biraz zamna ihiyacı var..biliyorsun muhabbeti .... bi dahaki geziden yırtmak yok ha.. seni motorun arkasına bağlayıp 500 km boyunca molasız ybr 125 artçısı yaparım

aynen kanka hadi bakalım bekliyorum senden bi etkinlik

Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afiyet olsun hamsileri lüpletmişsiniz yarasın inşallah baharda güzel geziler yapmak dileğiyle hoşçakalın
    eyvallah üstadım.. sizleride aramızda görmek bize gurur verir açıkçası...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    mesela Göynük Akşemseddin Hz,lerine gidelim derim...harika manzaralı yolları var.Mudurnu,akyazı,karadeniz kordonu,bilecik tarafları süper yerler var....Biraz çıtayı yükseltelim,yol yapalım,piknik yapalım,bolbol tarihi ve turistik değeri olan mekanlara akalım...karamürsel-sapanca toputopu yaptığımız yol belli,aynı mekanlar bir noktadan sonra bayıyor insanı...Gidip bir restoran yada çorbacı köşesinde pineklemek,akşamlamak istemeyen benim gibi düşünen birsürü arkadaşımız var....Gelsin bahar güneşi bir an öncede,sabırsızlanıyorum valla...

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Güzel gezi olmuş tebrikler
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    mesela Göynük Akşemseddin Hz,lerine gidelim derim...harika manzaralı yolları var.Mudurnu,akyazı,karadeniz kordonu,bilecik tarafları süper yerler var....Biraz çıtayı yükseltelim,yol yapalım,piknik yapalım,bolbol tarihi ve turistik değeri olan mekanlara akalım...karamürsel-sapanca toputopu yaptığımız yol belli,aynı mekanlar bir noktadan sonra bayıyor insanı...Gidip bir restoran yada çorbacı köşesinde pineklemek,akşamlamak istemeyen benim gibi düşünen birsürü arkadaşımız var....Gelsin bahar güneşi bir an öncede,sabırsızlanıyorum valla...
    doğru söylüyorsun Ahmet abi.. bi daha ki gezimizde çıtayı yükseltelim

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş tebrikler
    Teşekkürler..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol nadir abi umarım yaz başı gibi daha güzel buluşmalar gerçekleşecek..
    AHMET N abi benim göynükte bildiğim güzel mekanlar var nallıhan taraflarında böyle dizi ve film çekilen nadir mekanlardan biri o tarafa akarız..

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Ahmet N. durduğumuz kabahat zaten bahar gelinçe aç topiği hemen yanındayız kardeşim....Biraz da açı havada wus-hu yaparız....ben ellik falan getiririm....
    Paluklar cüzel olmiş daaaaaaaaaa afiyet olsun beylerrrrrrrrrrrrr
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    irfan abi aç kalmış gibi sanki
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet N. durduğumuz kabahat zaten bahar gelinçe aç topiği hemen yanındayız kardeşim....Biraz da açı havada wus-hu yaparız....ben ellik falan getiririm....
    Çoğunluk genelde uzun yol yapmak istiyor abi....Hele gelsin sezon sabah güneş doğmadan vururuz kendimizi özgürlüğe doğru çizdiğimiz rotalara....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

METEHAN;
    Alacağın olsun gene kaytarmışsın bu randevuda....Herhalde biz gelecez istanbula baskına Başka yol bırakmadın bize

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off muhabbete bak hele....
    meta abi hani gangaydık senle
    arada bizede giydirmişsin
    arada sana kitledik ganga...eee yebereci olup arada enseye şaplak yememek mümkün değil...

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır ya!! elcik ısıtma aldım bugün feyizoglu sitesinden de onu motajlatcam.. nasıl olması lazım iyi bi ustalık ister heralde elektrik aksamıyla ilgili yaa
    ulen kıng kobra irfana taktırsana elciği...

[/COLOR]METEHAN;
    Alacağın olsun gene kaytarmışsın bu randevuda....Herhalde biz gelecez istanbula baskına Başka yol bırakmadın bize

aga skutıra alışamadım...depresyondayım... ama canlıyı cebe koydum...yaza artık bakıcaz bombaları patlatıcaz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    İrfan ve Koray kardeşim bana mükemmel bir ''Öğretmenler Günü'' sürprizi yapıp yanıma geldiler sağolsunlar.Mesai içinde olduğumuz için fazla ilgilenemedik ama eksiklerimizi tama sayıp bizi mahçup ettiler.Sağolsunlar varolsunlar.
    İkisi de tam koruma gelmişler,ben de fırsatı değerlendirip arkadaşlarımı sınıfa aldım ve miniklerime aydınlatıcı bilgilerini paylaşmalarını istedim;sağolsunlar kırmadılar.Çocuklar bu dersi ve motosikletçi abilerini çok sevmişler,''Öğretmenim,o abiler gene gelsinler'' diyorlar.
    Koray ve İrfan kardeşler,bu güzelliğiniz için size çok teşekkür ederim.Ayrıca da Fatih(F54) arkadaşımı da gösterdiği misafirperverliğinden dolayı tebrik ederim.
    Bu akşam yine bir sürpriz:İrfan kardeşimin minik kızı Elif arayıp ailesiyle birlikte günümüzü kutladılar,bizi şad ettiler.Allah uzun ömürler versin,bahtı ve zihni açık olsun.
    Arkadaşlar,böyle saygı ve esvgi dolu dostluklar ve kardeşlikler olduktan sonra birliğimizi ve dirliğimizi kimse bozamaz.Toplum olarak bu birlik ve dirliğe ihtayacımız var.Umarım sanal ortamlarda başlayıp sonra reel ortamlara dökülen bu güzellikler hayatımızın tamamına yayılır.
    Arkada hoş bir sada bırakabilmişsek ne mutlu bize.Tekeriniz yere hep düz bassın,Allah'a emanet olun.
    Saygılar.

Not:Mete bey,bu gün aynen senin dediğin gibi yapmış Koray,elcikleri İrfan'a taktırmış.Maşallah yav bu çocuğun da elinden gelmeyen iş yok!(ulen kıng kobra irfana taktırsana elciği...)

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel bir gün geçirmişsiniz Kocaeli tayfası tekerinize sağlık,
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan ve Koray kardeşim bana mükemmel bir ''Öğretmenler Günü'' sürprizi yapıp yanıma geldiler sağolsunlar.Mesai içinde olduğumuz için fazla ilgilenemedik ama eksiklerimizi tama sayıp bizi mahçup ettiler.Sağolsunlar varolsunlar.
    İkisi de tam koruma gelmişler,ben de fırsatı değerlendirip arkadaşlarımı sınıfa aldım ve miniklerime aydınlatıcı bilgilerini paylaşmalarını istedim;sağolsunlar kırmadılar.Çocuklar bu dersi ve motosikletçi abilerini çok sevmişler,''Öğretmenim,o abiler gene gelsinler'' diyorlar.
    Koray ve İrfan kardeşler,bu güzelliğiniz için size çok teşekkür ederim.Ayrıca da Fatih(F54) arkadaşımı da gösterdiği misafirperverliğinden dolayı tebrik ederim.
    Bu akşam yine bir sürpriz:İrfan kardeşimin minik kızı Elif arayıp ailesiyle birlikte günümüzü kutladılar,bizi şad ettiler.Allah uzun ömürler versin,bahtı ve zihni açık olsun.
    Arkadaşlar,böyle saygı ve esvgi dolu dostluklar ve kardeşlikler olduktan sonra birliğimizi ve dirliğimizi kimse bozamaz.Toplum olarak bu birlik ve dirliğe ihtayacımız var.Umarım sanal ortamlarda başlayıp sonra reel ortamlara dökülen bu güzellikler hayatımızın tamamına yayılır.
    Arkada hoş bir sada bırakabilmişsek ne mutlu bize.Tekeriniz yere hep düz bassın,Allah'a emanet olun.
    Saygılar.

Not:Mete bey,bu gün aynen senin dediğin gibi yapmış Koray,elcikleri İrfan'a taktırmış.Maşallah yav bu çocuğun da elinden gelmeyen iş yok!(ulen kıng kobra irfana taktırsana elciği...)
    Hocam bizimkiler yolu çizmişler nasılsa,nasipse daha yolunu çok aşındırırız gibime geliyor...Güler yüzüne,samimi dostluğuna ,içtenliğine ve sapanca gezisinde gösterdiğin çabalara şahit olduk...Bırakırmıyız seni oralarda yapayalnız hiç

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygılar.

hocam bu tamamen senin güzelliğin senin iyiliğin ... minik dostlarımıza bi daha geleceğimizi iletebilirsiniz... saygılar ..

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gün geçirmişsiniz Kocaeli tayfası tekerinize sağlık,
    sağol abi .. allaha emanet ol

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

eyvallah abi teşekkür ederiz.. saygılar...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga seni de aramızda görmek isterdik ama malesef sen çalışıyorsun hafta içi

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    aga seni de aramızda görmek isterdik ama malesef sen çalışıyorsun hafta içi
    Fatih valla benim iş çok rahat,yani istediğim zaman müsait olabilme gibi bir avantajım var..ama dün için gerçekten çok şansızdım,bizim diğer personel izinli olduğu için işyerine bakacak kimse yoktu ondan gelemedim.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Fatih valla benim iş çok rahat,yani istediğim zaman müsait olabilme gibi bir avantajım var..ama dün için gerçekten çok şansızdım,bizim diğer personel izinli olduğu için işyerine bakacak kimse yoktu ondan gelemedim.
    abi seyyar teli yanına alsaydın eşme zaten izmit e bağlı yakın yani... işin şakası gelseydin güzel olurdu sohbet çok güzeldi...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    abi seyyar teli yanına alsaydın eşme zaten izmit e bağlı yakın yani... işin şakası gelseydin güzel olurdu sohbet çok güzeldi...
    Seyyar telin halledemediği durumlar oluyor...Direk fiziksel mudahale gereken mevzular çıkabiliyor..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)