Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Uludağ Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    vay be bir daha mı tövbe ben bukadar yorulduğumu bilmem bir saatte beş km yol bazı kesimlerde buz iki bacagım arasında motoru tutacam diye maf oldum şimdi her yerim ağrıyor çok ta soğuktu baya üşüdüm çekirgede işkembe çorbasını su niyetine içtim lokantada bir ara elimin zonkladığını hissettim mudanya hızlı feribotta yer ayırtıp yenikapıda inip sağ ve salimen gezimi bitirdim

uzaklarda eskihisar

çay simit vazgeçilmezim ama sonra martılarla paylaştım

U viraj bu olsa gerek

kış mevsimi itibarı ile kendini belli etmeyen buzlanmalar olabiliyor özellikle uludağda atılan tuzların erimediğini ve tümsek olarak kaldığını gördüm çok dikkatlı olmak gerekiyor herkese kazasız sürüşler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Gelmezsen sapancaya donarsın işte öyle...
    İyi gezmişsin kardeşim kazası belasız yakışır.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ah birde izmire kar yağsa da bizde buzda sürüşün tadına baksak güzel gezi olmuş tekerinize sağlık

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmezsen sapancaya donarsın işte öyle...
    İyi gezmişsin kardeşim kazası belasız yakışır.
    gelmek çok istiyordum uykuda kaldım cumartesi elime bir dergi geçti maslak tarafında çok güzel bir orman varmış çeşitli agaçlar vs vs varmış asıl oaraya gidecektim ani kararla uludağ yaptım sağol teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah birde izmire kar yağsa da bizde buzda sürüşün tadına baksak güzel gezi olmuş tekerinize sağlık
    işim icabı izmire iki ayda birde olsa gelirim karda motor sürmeni hiç tavsiye etmem inan 5 km sürati geçemiyordum arka fren ve sol botum sürekli asfaaltla temas halindeydi
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hep geziyosunuz masallah
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep geziyosunuz masallah
    sağol fırsat buldukça

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Konu maslak-orman falan,,,anlaşıldı ilk fırsat mt. ye bir rota yapacağım: biraz sarıyerlilik varda!!

Motosikleti
    Yoktur
    Konu maslak-orman falan,,,anlaşıldı ilk fırsat mt. ye bir rota yapacağım: biraz sarıyerlilik varda!!

tamam yağışlı ve karlı havada olmasın malüm iki teker üstündeyiz

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Tebrikler Erol Dayı,bu mevsimde Uludağ'a motosikletle gitmek hemde tek kişi büyük cesaret.En son 2 sene önce eyül yada ekim ayında motosikletlerle çıkmıştık.Dönüş biraz geç saatlere kalmıştı.İnişi bir biz birde Allah biliyor.Her yer gizli ve aleni buzlanmıştı.
    İnişinin hangi psikoloji ile olduğunu tahmin ediyorum ; ha kaydım ha kayacam ha düştüm ha düşecem...
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler Erol Dayı,bu mevsimde Uludağ'a motosikletle gitmek hemde tek kişi büyük cesaret.En son 2 sene önce eyül yada ekim ayında motosikletlerle çıkmıştık.Dönüş biraz geç saatlere kalmıştı.İnişi bir biz birde Allah biliyor.Her yer gizli ve aleni buzlanmıştı.
    İnişinin hangi psikoloji ile olduğunu tahmin ediyorum ; ha kaydım ha kayacam ha düştüm ha düşecem...
    evet çok zordu buzda hakimiyet elden gidiyor ben geçen sene aralık 31 de çıkmıştım her yer kardı ama kanuni endurao vardı böyle zor olmamıştı kesinlikle birdaha uludağa motorla çıkmam

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çok güzel gezi olmuş erol dayı.. walla sayende biraz göz banyosu yaptık ..tekerin düz bassın

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tebrik ederim; Hos bir gezi olmus ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    valla erol abi cesaretin taktire şayan abi sen kalk tek başına uludağa çık hemde tam bu mevsimde hiç bir şeyden korkmam motosiklet kullanırken gizli buzlanmadan korktuğum kadar , güneş almayan eğimli bir viraj bir anda hayatımızı kabusa çevirebilir , valla her şeye rağmen resimler çok güzel şu uludağa bendemi çıksam mötürle acaba

tekerine emeğine sağlık...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel gezi olmuş erol dayı.. walla sayende biraz göz banyosu yaptık ..tekerin düz bassın
    sağol teşekkürler

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim; Hos bir gezi olmus ...

sağol teşekkürler

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    durduğun kabahat....erol abi çok güzel....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla erol abi cesaretin taktire şayan abi sen kalk tek başına uludağa çık hemde tam bu mevsimde hiç bir şeyden korkmam motosiklet kullanırken gizli buzlanmadan korktuğum kadar , güneş almayan eğimli bir viraj bir anda hayatımızı kabusa çevirebilir , valla her şeye rağmen resimler çok güzel şu uludağa bendemi çıksam mötürle acaba

tekerine emeğine sağlık...
    evet irfan çok kolay olmadı inan kendimi o kadar kasmışımki her yerim tutulmuş ilk fırsatta senin oaradayım tahinli çörek veya börek hakkıma düşeni almak için uludağa gidersen teleferiğin oarada park yeri varmış bırak motoru teleferikle çık

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durduğun kabahat....erol abi çok güzel....

Sağol teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    Ya hemşo motorcular uludağa yazın çıkar sen kışın çıkmışsın.yollar kaygan ve hava soğuk iyi dayanmışşın ğüzel birgezi kutlarım selamlar
    Yelkovana bak o sana hayatın Nasıl geçtiğini anlatacaktır

Motosikleti
    Yoktur
    [QUOTE=hasancolakefe;2499370]Ya hemşo motorcular uludağa yazın çıkar sen kışın çıkmışsın.yollar kaygan ve hava soğuk iyi dayanmışşın ğüzel birgezi kutlarım selamlar[/QUOTE

Üstad Doğru Diyorsun Yaptık Bir Hata Birdaha mı tövbe sağol teşekkürler

muratkesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    İşte ''motorcu ruhu'' bu olmalı. Dört mevsim motor kullanmak ta bu ruhun başka bir parçası.
    Elinize gazınıza sağlık. Paylaşım için teşekkürler.
    CBR 125 R' 05, BANDIT GSF 650 S' 05, CBR 600 RR' 07 , SYM JOYRIDE' 07
    '' GİTMEDİĞİN YER SENİN DEĞİLDİR ''

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu havada valla hellal olsun :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler