Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Plansız, zor, heycanlı, zevkli.

Motovento
    REKLAM ALANI
    zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    Ne zamandir geziye gidicem geziye gidicem diye kendimi paraladigim bir dönemdeydim. Ne hikmetse butun gezileride kaciriyorum hep bir mani war onümde ona gitme buna gitme kendimi yedim bitirdim. Bayramin 4.gunu saat 14:00 da telim çaldı murat abi(m) aradi abdurrahman kemalpaşa aciklarina gidioruz gelirmisin dedi. ben hazir kita 15 dakkada hazirlandim çiktim. oydu buydu uzun tutmayalim aksam program war fln derken biraz karambola çıktık yola. hedef kemalpasanın sinanlı köyü amaç sinanlı köyüne gidip 1 küçük tur atip çayımızı içip dönmek fakat öyle olmadi

yavuz abi ayla abla kle 500

murat abi hyosung gt 250

ben hyosung gv 250

birbirinden alakasiz 3 motosiklet

sinancilarda honda cg125 ile bize katilan abimiz gelin sizi bi yere götüreyim manzara muhteşem ama yol ii değil dedi gidermiyiz gidemezmiyiz diye konuştuk. sadece benim motorun gidip gidemicegini düşündü. o honda cg 125 ile gidip geliyormuş. uyari niteliğindeki tek lafi 200 metre yol çok oldu ama koyden çikip patikaya girdiğimizde anladikki ortada yol yok patikadaki taşlar MEDENİYET GÖRMEMİŞ. Taşlarin hepsi keskin köşeli oval taş yok. neyse dik bir yoldan geçip yola koyulduk ama taşlarin iriliginden motor kafasi atio, arkasi sağa sola kayiyo yer tutuşu 0 motorlar uygun değil kle500 un bile zorlandigi yollar yavuz abimiz 2 kişi yol aliyor onun işi çok daha zor. ztn olan oldu 300 metre gittik gitmedik oldu murat abimiz hyosung gt 250 sini dewirdi direksiyon sertliginden kaynaklanan bir durumdu. 300 metreyi hep tirmanişla geçirdigimiz için geri dönelimmi deyince kimse dönmek istemedi yokş aşagi bu yolda ilerleyemiz diye bilmiyoruzki daha 20 km yol gidicez

dipnot: bu fotoğraflar yollarin eli yüzü düzgün olan kisimlarinda çekilmiştir

iki fişek de biz attik

zurnanin zirt dediği kismi bu kisimdi. bir saatten fazla yol geldik bi baktik yol yok:S:S:S hawa karardi geri dönsek dönemeyiz ileri gidicez desek YOL YOK... biraz mırın kırın motorlarin ustunde geçmek zor iş bizde tektek iterek 20 metrelik bir yolu geçtik kalan 180 metreyide keçi yolu tarzi bir yolda ilerledik ama o yoldan keçi bile gitmez:S suan gülümsüyorum ama dun bu wakitlerde stres we adrenalin patlamasiyla geçiriyordum.

tost ekmek arasi hayalleriyle durdugumuz yerde sadece balik olduğunu üzüldüm:( ellerindede son 1,5 porsiyon balik kalmiş onuda bize getirdiler somon, alabalik, hawyar üçlüsüyle ortaya bir balik tabagi 5 kisi idare ettik lezzetliydide.

[video]

ve sinanli dolaylarindaki son fotoğrafimizi çekip izmire koptuk

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

bu gezide anladimki 1- geziyi planla 2- küçük fotograf makinasi al 3-her güzelligi her koşu fotoğrafla.

size ne fotoğraflar çekebilirdim halbuki:(:(:(
    hyosung gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    güzel paylaşım plansızda olsa o yollarda gıtmek ayrı bı keyıf vermıstır doga ıle ıcıce ...
    helekı bı tabagı 5 kişi paylasmak :D

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Arkadaşlar 1kroscu olarak bu asfalt makinalarıyla doğaya dalış yapma cesaretinizi alkışlıyorum. allah kaza bela vermesin.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Güzel manzaralar izlettiniz .Ne de olsa aynı ruhuve heyecanı taşıyoruz. Kendimi sizlerle hissettim. Teşekkürler.

Gerçekten böyle geziler daha keyifli oluyor.Hani motosiklet özgürlüktür ya biraz da.O manada.Gidelim mi gidelim demek bile güzel.Ayrıca o makine ile o yollardan gitmek ayrı bir yetenek. Paylaşım için teşekkürler.Allah kaza bela vermesin.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    dogayla badbasa ne guzel gv250 kullanici forumunada beklerizzz
    tesekkurler guzel resimler

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10030-hyosung-s-and-t-kanuni-gv250-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-600.html#post2503598

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Helal olsun.. imrendim valla..
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)