Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motokurtun İzmir-Trabzon Gezisi (3350 Km) 1

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Yıllardır hayalini kurduğum büyük Karadeniz gezisine Nihayet TEK BAŞINA 07 EYLÜL 2011 sabah 05:30 da başladım. Sevgili Kabataşlı sağolsun gecenin o vakti uykusundan feragat ederek Bornova otoban çıkışına gelip birkaç fotoğraf çekerek beni uğurladı. Ya Allah Bismillah diyerek yola koyuldum.

Bu resimde izlediğim Güzergah gösterilmektedir. Kırmızı çizgi gidiş yeşil çizgi ise dönüş istikametimdir

Bir çorba içtikten sonra tekrar yola devam. Sivrihisarda yemek yedikten sonra hedefim hava kararmadan Yozgata ulaşmaktı. Ve saat 16.30 gibi Yozgata vardım. Bir otele yerleşip dinlendikten sonra Saba 07:30 gibi Kahvaltımı yaparak tekrar yola koyuldum. Hedefim hava kararmadan çocukluğumun ve gençliğimin bir bölümünün geçtiği memleketim Gümüşhaneye ulaşmaktı.

[SIZE=4]Ve Meşhur Kuşakkayanın Eteklerinde ve herşıt çayının kumlarında kurulmuş Gümüşhanenin Trabzon terafından şehir merkezine girilen karakolun köprüsü.[/SIZE]

[SIZE=4]Gençliğimde keklik avı için sık sık geldiğim gözeler köyü ve eski Gümüşhane fotoğrafları.[/SIZE]

Çocukluk arkadaşım Gümüşhane Belediye başkanı Mustafa CANLI ile

Çocukluk arkadaşım Halil KIZIL ile

Baba dostlarını ziyaret

Tarihi Daltapan Cami Şadırvanı

Gümüşhane Köylerinden Bir Görünüş.

gogucu, DEISIS ve 657li bunu beğendiler.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    çok güzel gezi olmuş bi gün bizede kısmet olur inş. ama o kadar yol yapabilrmiyim bilmiyorum

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    çok güzel bir gezi olmuş abi eline motoruna sağlık
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Motokurta gerçekten iyi gaz vermişim herhalde,sabah 5.30 da İzmirden yola çıktı akşam 16.00 gibi yazgata varmış.Sanırım 800 km den fazla bir yolu soluksuz gitmiş,şahsen ben o kadar yol gidemem helal olsun.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    süper bir geziiiii
    cbr250 bir arka çanta takılamaz sanıyodum yanılmışım çokta güzel uydurulmuş
    Mustafa Kemal Atatürk

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşşallah MotoKurt abi İyi Gezmişsin. Allah Bizede Nasip Eder Birgün İnşallah

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Emeğinize Tekerinize sağlık harika ve up uzun bir gezi olmuş. Tebrik ediyorum sizi.
    ....

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Arkadaşlar asıl güzel fotoğraflar dönüş yolunda , asıl onları görmenizi isterim,inşallah en kısa zamanda onlarıda yükleriz ..
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    abi zaten bayramda gidecektim erzincana yollarını gördüm iyi oldu )
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Yüreğine tekerine sağlık.Ama yine yaptın yapacağını sessiz sedasız gizlice bu adam neler yapıyor diyordum meğersem planladığı gezinin rotasını çizip hazırlıklar yapıyormuş.Aşkolsun abicim bizsiz o yollar gidilirmi hiç

Allah nasip ederse ya önümüzdeki yaz yada bir sonrakinde sen ben kabataşlı ve bilhassa İzmir-MT olarak o yollarda grup olarak seyahat ederiz.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Yamaha TDM900 2004, Piaggio X9 500 ABS 2006,
    merhabalar hala trabzondaysanız mt trabzon ekibi olarak tanışmak isteriz sizinle. özel mesajla numaramı gönderiyorum size.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel kareler.... Tekerine sağlık..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    izmire döndü ve toplantıya yetişti SEMAVERDE çayını bile içti yaza doğru birlikte çıkarsak bir çay alacağımız olsun
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Aynı güzergahı yarın ben yapacağım.... )) Ama 4 teker le... )))
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüreğine tekerine sağlık.Ama yine yaptın yapacağını sessiz sedasız gizlice bu adam neler yapıyor diyordum meğersem planladığı gezinin rotasını çizip hazırlıklar yapıyormuş.Aşkolsun abicim bizsiz o yollar gidilirmi hiç

Allah nasip ederse ya önümüzdeki yaz yada bir sonrakinde sen ben kabataşlı ve bilhassa İzmir-MT olarak o yollarda grup olarak seyahat ederiz.
    İnşallah amca , o zaman sen kendini ilk bahara hazırla

---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

Alıntı DenizGünday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar hala trabzondaysanız mt trabzon ekibi olarak tanışmak isteriz sizinle. özel mesajla numaramı gönderiyorum size.
    Keşke ordayken tanışabilseydik, şu an izmirdeyim. Havalar iyce bozmadan dönüş yaptım kısa birzaman sonra da dönüş fotoğraflarımı yükliyeceğim İnşallah Trabzona birdahaki geldiğimde sizi arayıp tanışacağım ilginiz için çok teşekkür ederim.herşey gönlünüzce olsun hoşçakalın tüm gurup arkadaşlarına selamlar... ( dönüş fotoğraflarımı yayınladığım zaman izleyin daha iyi fotolar olacak)
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Gerçekten müthiş gezi...Motosikletiniz de çok güzelmiş.Fotoğraflar için ayrıca teşekkürler.Gitmeyi istediğim yerlerden biri trabzon.Diğer fotoğrafları da takip edeceğim.

Motosikleti
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmire döndü ve toplantıya yetişti SEMAVERDE çayını bile içti yaza doğru birlikte çıkarsak bir çay alacağımız olsun
    Cengizciğim öncelikle ıstanbula mesaj atıp icraatı gerçekleştirdğin için çok teşekkürler .Öbür konuya gelecek olursak çayın kafenin lafımı olur Kardeşim sen işini gücünü ayarla havalar fazla ısınmadan (ilkbaharda) istediğin rotada İstediğin kadar turlarız. Biliyorsun abinin ' silahı asılı atı kakılı ' Biz tekavut adam .... Haaaa Tek bir şartım olur o tekafüt kabataşlıyada teklif ederiz efendi efendi gelirse gelir, gelmezse cebren götürmek kaydıyla (Yahu insan bu kadar gılibik olmaz , biraz hanımının dizinin dibinden ayrıl be kardeşim ) Bişey değil gençlere kötü örnek oluyor..Hoşçakal herşey gönlünce olsun

---------- Post added at 12:35 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten müthiş gezi...Motosikletiniz de çok güzelmiş.Fotoğraflar için ayrıca teşekkürler.Gitmeyi istediğim yerlerden biri trabzon.Diğer fotoğrafları da takip edeceğim.
    İlgin için teşekkürler gerçekten Trabzon, doğu karadenizTürkiyede görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kabataşlı karavanla gelsin
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabataşlı karavanla gelsin
    Oldu olacak elinede bir baston alsın bari... Karavanın üzerine motosiklet resimleri çizsin ; Motorla turlara çıkamıyor bari kendini motosiklet resimleriyle avutsun.... karavanın direksiyonuna dizlikleri takmış, o meşhur ninja koruyucularını, eldivenlerini, kaskını takmış olarak oturuşu gözümün önüne geliyor keratanın

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Süper Bi GEzi olmuş Abi daha çok gezersin inş.bir motosiklet alasıya kadar bizde avunuruzHep Tekerin düz bassın...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)