Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motokurtun İzmir-Trabzon Gezisi (3350 Km) 1

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Paylaşım için teşekkürler o yol yormadımı sizi ? Ha birde şadırvan nerde ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler o yol yormadımı sizi ? Ha birde şadırvan nerde ?
    Merhaba Genç arkadaşım , yola çıkarken motorun oturuş pozisyonundan dolayı belimin ağıracağını tahmin ediyordum. Fakat CBR 250R ne reyzink , nede turing gidonuna sahip ikisinin arası birşey bel ağrısı felan hiç olmadı sadece yozgata 50 ,60 km kala bileklerim biraz uyuşur gibi oldu 52 yaşında adamız o kadarda olur. Şadırvan fotoğrafına gelecek olursak yukardan aşağı 22 . fotoğraf arkadaş fotoğrafları yüklerken yazıyı bi hayli kaydırmış kusura bakmayın ( Daltaban Camii şadırvanı )
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kurt amca gördüğüm kadarıyla trabzonu teğet geçmişsin keşke beşikdüzü-şalpazarı:sisdağıda yapsaydın
    birde gümüşhanedeki o meşhur mağarayıda gezseydin
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Tebrikler Üstadım,geç te olsa geziyi yapmışsınız hem de yalnız olarak bunun için ayrıca tebrikler.Nisan ayında bu geziyi birlikte yapmayı düşünmüştük ama benim şartlarım bu yıl için elvermedi,planlarım önümüzdeki sezona,İnşallah bir aksilik olmaz.)

Motosikleti
    1965 JAWA
    Hocam insan Yozgattan geçerde hiç yalnlzkurta bir selam verip misafiri olmazmı?
    Yozgata yolu düşen bütün kardeşlerimi ağırlamak bizim için şeref olur.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Tebrikler Kocakurt .
    3350 km ,hemde tek başına, her yiğidin harcı değil.Benim bu sene yapmak istediğim (gerçi ben Kefken'den başlayıp kıyı boyunca Batum 'a kadar gidecektim)Karadeniz gezisini gerçekleştirmişsin. Tekerine yüreğine sağlık.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bravo hocam,şimdi 2.bölüme de bakacağım.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci yükleme denemesi idi

Motosikleti
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler Üstadım,geç te olsa geziyi yapmışsınız hem de yalnız olarak bunun için ayrıca tebrikler.Nisan ayında bu geziyi birlikte yapmayı düşünmüştük ama benim şartlarım bu yıl için elvermedi,planlarım önümüzdeki sezona,İnşallah bir aksilik olmaz.)
    İnşallah Sevgili kardeşim

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

Alıntı zafer61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurt amca gördüğüm kadarıyla trabzonu teğet geçmişsin keşke beşikdüzü-şalpazarı:sisdağıda yapsaydın
    birde gümüşhanedeki o meşhur mağarayıda gezseydin
    Sevgili zafer Trabzonu pek teğet geçmedim Hasimköyüne ziganaya vakfıkebir düzlük köyünün yukarlarına gittim genelde şehir içinde gezdim 14 gün kaldım fotoğrafta gördüğün gençler yeğenlerim ,karaca mağrasına da gittim içerde fotoğraf çektirmiyorlar benim planın Ayder yaylası ,hıdırnebi yaylası, ovit geçidini görmekti fakat fırsat olmadı.Rizeyi sel götürmeye başladı trabzonda sağnak yağış derken internetten hava durumuna baktım bir hafta sel gümüşhane üzerinden dönüş yaptım oysa sahilden dönecektim

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

Alıntı yalnlzkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam insan Yozgattan geçerde hiç yalnlzkurta bir selam verip misafiri olmazmı?
    Yozgata yolu düşen bütün kardeşlerimi ağırlamak bizim için şeref olur.
    Sevgili yanlızkurt , bu arada isim benzerliğimizden de memnun olduğumu belirtiyim. Bu vesileyle tanışmış olduk inşallah bir dahaki sefere

---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler Kocakurt .
    3350 km ,hemde tek başına, her yiğidin harcı değil.Benim bu sene yapmak istediğim (gerçi ben Kefken'den başlayıp kıyı boyunca Batum 'a kadar gidecektim)Karadeniz gezisini gerçekleştirmişsin. Tekerine yüreğine sağlık.
    Çok güzel bir güzergah düşünmüşsün . İnşallah en kısa zamanda kazasız belasız zevkle gerçekleştirir sin hayalini Asıl fotoğraflar dönüş yolunda onları daha düzgün yayınlamaya çalışacağım hoşçakal

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi geçen yayımladığım fotoğraflardaki yorumlarınızdan tanıyorum. İyi bir izleyici ve kibar bir insansınız. İnşallah birgün tanışırız, herşey gönlünüzce olsun hoşçakalın
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    çok muhteşem bir gezi olmuş,yüreğinize sağlık..emeğinize sağlığınıza sağlık..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğinize Tekerinize sağlık harika ve up uzun bir gezi olmuş. Tebrik ediyorum sizi.
    Teşekkür ediyorum ,siz gençsiniz dir inşallah bizden daha güzel geziler yaparsınız ilerde

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok muhteşem bir gezi olmuş,yüreğinize sağlık..emeğinize sağlığınıza sağlık..
    Çok teşekkür ediyorum asıl dönüş fotoğraflarını izlerseniz daha beğeneceksiniz. (dönüş fotoğraflarını 15 .20 gün sonra yayımlarım) Hoşçakalın herşey gönlünüzce olsun

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    paylaşım için teşekkür ederim.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Motokurt abime yakışan bir Gezi olmuş inşallah bir sonraki geziyi beraber yapıcaz
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    mükemmel bir gezi ve paylaşım olmuş çok teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motokurt abime yakışan bir Gezi olmuş inşallah bir sonraki geziyi beraber yapıcaz
    Sevgili Güner , saatlerce uğraşıp bu fotoğrafları arkadaşlarla paylaştırdığın için çok teşekkür ederim . Dönüş fotoğraflarını biraz daha dikkatli hazırlıyacağız her fotoğrafın altına azda olsa açıklayıcı tanıtıcı bir şeyler yazacağız . kısacası sevgili Güner benden çekeceğin var gezi meselesine gelecek olursak o kolay tekrar teşekkür ederim herşey gönlünce olsun sevgili genç kardeşim..

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi daha ki sefere okulum olmadığı bi zamana gelirse izmirden bende katılmak isterim abi sana

Motosikleti
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi daha ki sefere okulum olmadığı bi zamana gelirse izmirden bende katılmak isterim abi sana
    Memnuniyetle FORZA 46

Güzel gezi ve güzel fotolar.. Paylaşım için teşekkür..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Rotanız uzun ve çok güzelmiş. Böyle nice güzel sürüşler dilerim. Merak ettiğim konu ise CBR250 ile hem keyifli hemde yolu katetmek bakımından hangi hız daha uygun oluyor. Siz hangi hızlarda yol almayı tercih ettiniz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ne güzel bir gezi olmuş,gıpta etmemek elde değil.
    Resimler ve izlenimleriniz için teşekkürler..
    Tekeriniz her daim düz bassın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)