Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güveçte Alabalık

Motovento
    REKLAM ALANI
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Çerkezköy yolu üzerindeki yalı restauranta bir gezi yapmak istedim amaç güveçte alabalık yemekti engin abiyi hafta içi aradığımda pazar günü alabalık yemege gidiyoruz diyince tamam gidiyoruz dedi ve bugün saat 13;00 gibi paralı yoldan gittik afiyetle karnımızı doyurup yemek masasında yaklaşık iki saat geçirdik bu gün fazlaca güldük silivride mola verdik gölde balık tutanları seyir ettik en son işkembe çorbası ile günü sonlandırdık herkese kazasız sürüşler

Selimpaşada Çay Molası

Bu gişelerden Çıkacagız Çıktıktan sonra sağ çerkezköy yoluna dönüp illerda yan yola girip yalıya varıcaz

azgın bir deve kuşu

amma balık tutan vardı

251 kmlik serüven sağ ve salimen bitirdik kazasız sürüşler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    afiyet olsun.balık güveç değil de et güveç tandır ve kelle paçada meşhur yer varmı o taraflarda
    bugünlerde sanki bunlara aşeriyorum.

Motosikleti
    ninja ER
    yine güzel bir gezi olmuş gerçekten (: tekerinize sağlık..
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afiyet olsun.balık güveç değil de et güveç tandır ve kelle paçada meşhur yer varmı o taraflarda
    bugünlerde sanki bunlara aşeriyorum.
    Sağolun,bildiğim yer yok açıkcası

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine güzel bir gezi olmuş gerçekten (: tekerinize sağlık..

Sağolun teşekkürler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

33mersin33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    Güzel resimler çekmişsiniz çok teşekkürler.
    YAMAHA X MAX 250

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Erol abi afiyet olsun.
    Bi ara birlikte gidelim.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı 33mersin33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel resimler çekmişsiniz çok teşekkürler.
    Sağolun Teşekkürler

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erol abi afiyet olsun.
    Bi ara birlikte gidelim.
    Sağol sinan tabi gideriz yanlız deve kuşuna yanaşmam

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    afiyet olsun bende başlığı okuyunca birden heycanlandım "askerlik yaptığım yerleri mi görücem acaba" diyerek Manisa/Alaşehir/Uluderbent'te çok meşhurdur bu güveçte alabalık İzmir/Kiraz yolu üzerinde alabalık restoranları vardır ve hatta bizim karakolda menüde sıkça güveçte alabalık olurdu bol kaşarlısındanbence en lezzetli balık kendi tuttuğun balıktır neyse tekrardan afiyet olsun sizlere

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afiyet olsun bende başlığı okuyunca birden heycanlandım "askerlik yaptığım yerleri mi görücem acaba" diyerek Manisa/Alaşehir/Uluderbent'te çok meşhurdur bu güveçte alabalık İzmir/Kiraz yolu üzerinde alabalık restoranları vardır ve hatta bizim karakolda menüde sıkça güveçte alabalık olurdu bol kaşarlısındanbence en lezzetli balık kendi tuttuğun balıktır neyse tekrardan afiyet olsun sizlere
    desene senin askerlik anılarını canlandırdık,sağol

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    erol dayı sandım akyazı altındere ye geldin de bana haber vermedin seninle gideceğimiz yerde de güveç te alabalık meşhur tekerine sağlık sayın abim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol dayı sandım akyazı altındere ye geldin de bana haber vermedin seninle gideceğimiz yerde de güveç te alabalık meşhur tekerine sağlık sayın abim
    Sağol, sana haber vermeden akyazı ya gezilirmi, be birader birkaç hafta gezilere mola

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Bende Çorludanım Yalı güzel bi yer

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı sinka251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Çorludanım Yalı güzel bi yer
    evet güzel bir yer ailece sürekli gittiğim bir yerdir.mart ayında annemin dayısının oğlu geldi ayrıcana eşiminde dayısının oğlu olur aynı yaşlardayız aldım yalıya gittik masaya oturduk garson geldi hoş geldiniz falan derken ben dedimki sen beni tanıdın mı hay demez olaydım evet abi tanıdım geçen bir bayanla gelmiştiniz ya hiç bir bozuntuya vermeden benim renk kıpkırmızı neyse toparladım kendimi dedim usta biz buraya ailemizle geliyoruz bu şakanın zamanı değil dayı oğlununda rengi gitti sonra abi karıştırdım siz motorla geliyorsunuz şoku üstümden atınca gülmekten agzım yarıldı aman inan şakayı çok severim ama bu bana şok etkisi yarattı yalının böyle hoş şakalarıda vardır.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)