Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sakarya Gezisi 25/09/2011

Motovento
    REKLAM ALANI
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Gezinin amacı şampiyonumuzun pist açılışında bulunmaktı ve oradaydık seyirci tirübünü olmayınca birkaç resim alıp oradan ayrıldıkve motorcular antreman turları atıyordu karasu yoluna dönüp limandere ye uğraayıp meşhur kavurmasından tadıp nevaleleri toplayıp karasuyu görmeden acarlar longozu derken kefkene çıkıp paralı yoldan istanbula geldik bir gezimizide sağ ve salimen bitirdik şimdiden yeni güzergahlar belirlemeye başladık bile herkese kazasız sürüşler

Şampiyon baya sekiyordu cenabı allah şifasını versin

Ve Limandere kavurmasıyla meşhur

heryer mısır ve fındık tarlası bu sene kilosu 6,50tl ye gidiyormuş

sakarya nehri ve karadeniz

acarlar longozu

çay ve gazoz molası

kefken limanı

SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Paylaşım için teşekkürler...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler...

Ben Teşekkür ederim
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    erol abi güzel gezi olmuş ben senin sakarya ya geleceğini biliyordum fakat bugün 2 vardiya çalıştım saat 16 ya kadar kendi işimde sonra sakarya spor maçı ek olarak yoksa seninle akyazı da buluşup seni meşhur altın dereye götürürdüm ama malesef neyse başka zaman inş..
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol abi güzel gezi olmuş ben senin sakarya ya geleceğini biliyordum fakat bugün 2 vardiya çalıştım saat 16 ya kadar kendi işimde sonra sakarya spor maçı ek olarak yoksa seninle akyazı da buluşup seni meşhur altın dereye götürürdüm ama malesef neyse başka zaman inş..
    Sağlık olsun kardeşim ilk önce iş sonra gezi inşallah başka zaman neden olmasınki unutma altındere gidecegiz ;)

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlık olsun kardeşim ilk önce iş sonra gezi inşallah başka zaman neden olmasınki unutma altındere gidecegiz ;)
    işim olmasa bende gelmek isterdim çünkü o pistte bizimde yakın arkadaş ve abilerim tura çıkacaktı... inş abi görüşürüz tanışırız allah ömür versin tekerine taş değmesin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işim olmasa bende gelmek isterdim çünkü o pistte bizimde yakın arkadaş ve abilerim tura çıkacaktı... inş abi görüşürüz tanışırız allah ömür versin tekerine taş değmesin
    biz çıkmaya yakın kalabalık olmaya başlamıştı eksoz sesleri zaten insanı tahrik ediyor,amin sagol

Motosikleti
    ninja ER
    çok güzel bir gezi olmuş elinize tekerinize sağlık gerçekten..keşke kenan sofuoğluyla da bir resim çekme imkanınız olsaydı?
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş elinize tekerinize sağlık gerçekten..keşke kenan sofuoğluyla da bir resim çekme imkanınız olsaydı?
    geçmiş zamanlarda motosiklet fuarında yanyana resim çekmiştik orada aklıma gelmedi işin açıkcası,sagol

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hahaaaaa
    Ben o misirlarin nerden geldigini biliyorum.
    Edirne gezisinde topcase'i dolduran misirlar

Şaka yapiyorum tabiki.
    O zamandan bu zamana misir kalmaz.
    Şahsen ben birakmam
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Yöreğinize sağlık.İzmir den sevgiler saygılar.Sizler sayesinde gittiğiniz yerlerin resimlerini bizlerlel paylaşmanız, bizlerinde gidip göremediğimiz o güzel yerler hakkında bilgilendirilmemiz ve görsel olarak gitmiş kadar olmamızı sağlıyor.Güzel bir gezi olmuş yüreğinize motorunuza sağlık.Paylaşım için teşekkürler.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaaaaa
    Ben o misirlarin nerden geldigini biliyorum.
    Edirne gezisinde topcase'i dolduran misirlar

Şaka yapiyorum tabiki.
    O zamandan bu zamana misir kalmaz.
    Şahsen ben birakmam

bir ara mısır kazanlarını yanına gittim resim çekmek için arkadaşım çalma dedi bende dedim ki cebime sığmazki çalayım orayı işleten bayan bu kadar mı lafçı olur çok güzel turşular vardı ama motorda yerim olmadığı için almadım

Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yöreğinize sağlık.İzmir den sevgiler saygılar.Sizler sayesinde gittiğiniz yerlerin resimlerini bizlerlel paylaşmanız, bizlerinde gidip göremediğimiz o güzel yerler hakkında bilgilendirilmemiz ve görsel olarak gitmiş kadar olmamızı sağlıyor.Güzel bir gezi olmuş yüreğinize motorunuza sağlık.Paylaşım için teşekkürler.
    sağolun üstad güzel yazıların için teşekkürler.elimden geldiğince paylaşımda bulunuyorum

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ne güzell negüzel...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzell negüzel...
    sagol sagol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)