Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gaziantep Çağirdi Onlar Rüzgarla Geldi (Foto Şow)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Sevgili motosiklet.net üyeleri 17/18/ 2011 tarihin de Gaziantep MT il grubu tarafın dan organize edilen Gaziantep seni çağırıyor etkınlıgı cercevesın de çevre illerden yaklaşık 250 motor 400 kişi Gaziantep de buluştu tam bir festival havasın da gelen bu organizasyona adana,Osmaniye, kadirli, Urfa, Adıyaman ,Mersin ,Hatay ,Kilis, kahraman Maraş, illerin den bu daveti icap eden motorcu doklarımızla beraber unutulmayacak bir gün geçirdik

Bu organizasyon için bize her türlü lojıslik destek veren Şehitkamil belediye başkanımıza Gaziantep trafik şube müdürümüze Gaziantep emniyet müdürümüze buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum

Bu organizasyona uzak yakın demeden gelen tüm motorcu dostlarımıza sonsuz teşekkürler..

17/09 cumartesi sabahtan hazırlıklarımız başladı çadırlar kuruldu

pankartların yerine asılması

Mt üyelerin de İbrahim ağabeyinin alana gelişi

işte bu uzun bir uğraştan sonra

Alanın en küçük motorcusu en büyük motor ile canım oğlum

bizim için olmasa olmazımız şanlı bayrağımız..

h.İbrahim şahin eşi ve kızı

Mangal hazırlıkları

Urfa gurubuyla muhabbet

akşam vakti müzik sefası

18 sabahı her hazırlık tamam sadece dostlarımız eksik

Dostlarda gelmeye başladı

Türkiye pist şampiyonu sevgili Halil fıstık

Urfa Grubu başkanı Mustafa abı adam gibi adam

gelen dostlara hemen oracıkta tatlı ikramı

Urfa grubu başkanı Mustafa abı tatlıcılar kralı Sabri ustam adana il telsılcımız bora abi ve ben

ne tatlıydı öyle parmaklarımı yedim..

Bunlarda Bursa lı dost canlısı

Nizip li dostlar

etkinlik alanı yavaş yavaş dolmaya başlıyor

Günün açılış konuşması tarafım dan yapılıyor

Antepli Fevzi şov hazırlığın da sevgili Halil İbrahim kardeşim ile beraber güzel bir şov yaptılar sağ olsunlar var olsun lar..

Mersinli motorcu ayan arkadaşın ara gaz şovu

adana grubu

Ceyhan grubu

Kamok grubun dan sevgili ishak kardeşim ve motoru

kemal ettin kardeşim

Eskiler desem yeridir herhalde Adanalı dostlar Erhan ,Hasan ,Ahmet ,Aydemir ve Hasanın arkadaşı

Halay şow

Ve günün en eğlenceli kısmı halat çekme yarışması

ve final Kamok halat çekme yarişmsı birincisi

Derken türk chopper grubunun Yeri yerin den oynatarak etkinlik alınanına girişi

Ve yemek dağıtım işleri yemek menü patlıcan kebabı, lahmacun,n ayran, tatlı

Halil İbrahim şahin kardeşim bedeni kadar yüreği de büyük insan

Sabri usta

Gaziantep motor kulübünün yarışan motorları ve yarışanları kupalarıyla.

]

O bir şampiyon zafer kalender

Bir adam gibi adam daha Ali Erkengel eline yüreğine sağlık bu fotoların çekimin de emeği gecen kardeşim..

Kozan dan sevgili Tekin abi ve arkadaşları

Nizip ten sevgili manav Müslim abi

türk chopper grubunun inanılmaz gösterisi tek kelime ile harikaydı şenliğimize ayrı bir şenlik kattılar buradan onlarda teşekkür etmek istiyorum.

Antepli Fevzi ve Mahmut elinize sağlık kardeşlerim çok emek verdiniz

ve ikinci eğlenceli kısım yavaş gitme yarışması çok iddialı arkadaşlar vardı ama en iddialısın kazandı gerçekten..

Osmaniye den sevgili Vedat abı yarışma birincisi ve hediyesi

Dostlar..

Hepimizin motoru güzel ama grup başbakanların jüri üyeliği ile en güzel motosiklet seçildi

en güzel motor gsx r 1000 ve hediyesi

Kıskandım sizi canlar..

bazı arkadaşlar erken ayrılmak zorundaydı alandan

Gmk başkanı zafer bey ve Sabri usta

Halaya devam eğlence devam ediyor

dostlar sizlerle olmak güzeldi.

ve şehir turu yaklaşık 5 km

tekrar etkinlik alanına dönüş vedalaşma faslı ve bize kortejimiz boyunca eşlik ede trafik polisi arkadaşlara teşekkür,

Fahrettin kardeşim den ufak bir gösteri

bu organizasyon da misafirleri agırlıyan isteklerini yerine getirmeye çalışan organizasyonun kusursuz olmamsı için güneşin altın tüm gücüyle koşturan dostlarım arkadaşlarım kardeşlerim elinize kolunuza sağlık her şey için teşekkürler

Ekibin bitkin halı

bitkin derken şaka yapmıştık

İşte organizasyonu Gerçekleştiren sponsorlar hem maddi hem manevi

Sonoco a.ş : Leven EREN

Güven Demir : Harun KARANA

Sadık süt ürünleri : Mehmet AYYILDIZ

Metro bilgisayar : Ali AYDEMİR

Say-Pen : H.İbrahim ŞAHİN

Yaşar kağıt: Oytun ÇİLKIZ

Böyle bir organizasyonu kazasız belasız bitirmek bizim için çok önemli idi

Bu etkinlikte emeği gecen ve davetimize katılıp bizi onurlandıran tüm dostlarımıza arkadaşlarımıza teşekkürler bundan sonraki etkinliklerde görüşmek üzere…

Son foto tabi ki ben ve yakışıklı

Gaziantep den kucak dolusu sevgiler saygılar…

ALİ AYDEMİR

www.motosiklet.net

Gaziantep İl Temsilcisi
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Festival gibi bir etkinlik, harika olmuş elinize emeğinize sağlık.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Ali kardeş, hakikaten mutlu olduğumuz bir organizasyondu. inşallah seneye moto-fest'e dönüşür. başta siz olmak üzere tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz. Bir şey dikkatimi çekti: ben şehir turuna katılmadım ama resimlerden gördüğüm kadarıyla şehir turunda kasksız arkadaşlar vardı. Bizler örnek olmalıyız diye düşüyorum. Keşke bu arkadaşlar uyarılsaydı. Selamlar.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    on üzerinden 100 lük bir organizasyon olmuş.
    harley is making love with davidson

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    degerli motorcu arkadaşlarım bizde MMK.olarak 2 gurup halinde 25 motorla katıldık karşılama çok güzeldi daha motorumuzdan inmeden hemen birses geldi kulagıma saffet abiiii diya tabi busesin sahibi degerli arkadasım Ali Erkengel.di bu organizasyondada diger antepli motorcu arkadaşlarımız isimlerini sayamıyacam böyle bir etkinlik düzenlediklerinden dolayı çok teşekür ederim bu tür organizasyonlar biz diğer ilerdeki motorcular olarak dostluklarımızı pekiştirmeye çok iyi geliyor uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızı görüyoruz bu vesile ile gaziantep motor kulup yönetiçilerine çok teşekür ediyorum

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    çok güzel bir etkinlik olmuş abilerim emeğinize sağlık
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    antep yandı yandı böyle bir organizasyon olduğu için başta Ali abiye (Aydemir) herkese teşekkür ederim
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Festival gibi bir etkinlik, harika olmuş elinize emeğinize sağlık.
    Eyvallah patron

Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali kardeş, hakikaten mutlu olduğumuz bir organizasyondu. inşallah seneye moto-fest'e dönüşür. başta siz olmak üzere tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz. Bir şey dikkatimi çekti: ben şehir turuna katılmadım ama resimlerden gördüğüm kadarıyla şehir turunda kasksız arkadaşlar vardı. Bizler örnek olmalıyız diye düşüyorum. Keşke bu arkadaşlar uyarılsaydı. Selamlar.
    Sevgili Nacı abi aramıza katılarak bizi onurlandıgın için teşekkürler lakın kask konusuna gelince ne kadar cabaladıysak bazı arkadaşlara söz geciremedık yoksa dedigin gibi örnek olacak davranişlar...

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Harşka bir etkinlik olmuş.Ayrıca bu etkinlik takvimine Türk Chopper Gaziantep İl Temsilciliğinin kuruluşuda eklenince malüm Türk Chopper Sn.Gazi Başkanımız Sn.Eko ve diğer üyelerin katılımıylada etkinlik renklenmiş.Orada sizlerle olamadığım için şimdi iki kat daha üzgünüm ama inşallah Allah nasip ederse bir gün mutlaka sizlerle bir araya gelmek isterim.Yolunuz açık tekeriniz düz bassın.ALLAH kaza bela vermesin.

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

Bu arada Naci abicim fotoğraf karelerinde seni birtürlü göremedik yaa
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Nacı abi aramıza katılarak bizi onurlandıgın için teşekkürler
    Estağfirullah. Asıl siz bizleri çağırarak onurlandırdınız ve mutlu ettiniz. Tekrar teşekkürler.

Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Naci abicim fotoğraf karelerinde seni birtürlü göremedik yaa
    Amca ne yapalım. Ali arkadaşımız çekmemiş benim fotoyu. gerçi biz yolda yaşadığımız ufak bir sorun yüzünden biraz geç kaldık, dolayısıyla şenlik başlamıştı. Selamlar.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    ali kardeşim gercekten laf olsun diye değil harbi harbi harik bir gün oldu o kadar harika bir ortam vardıkı gazi antebe önce oğlumu artcı yaparak gitmiştim bi baktım tüm dostlar orda dyanamadım ve hemen tekrar oğlumu orada bırakıp hemen kahraman maraşa döndum ve eşimi de etkinliğe yetiştirdim onunda böyle bir etkinlikte olmasını istedim tüm emeği gecenlere teşekkür ediyorum
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    bizde bu organisasyona iki arkadaş iki motosikletle adıyaman dan katıldık.valla ne yalan söyleyeyim beklediğim gibi çıkmadı.çünki beklediğimden çoooook güzel bir etkinlik oldu.bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç biliriz.hayatımda katıldığım ilk motosiklet organisazyonu oldu.herkesin sevecen,arkadaş canlısı olduğu bir ortamdı(motosiklet tutkununda da beklenen odur)güzel dostlar edindik. o kadar yolu 125 cc bir motosikletle aşmamıza değdi. .Antepli arkadaşlarımıda cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum.böyle bir etkinliği yapmak her babayiğidin harcı değildir.elinize,yüreğinize sağlık.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    resimlere tek tek bakıp açıklamalarını okumak bile insanı heyecanlandırıyor...
    hakikaten çok güzel olmuş...
    emeği geçenlere, bu güzel kareleri bizlerle paylaşanlara çok teşekkür ederim...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sevgi emek ister...

ve sen bu emeği her daim çoğaltarak bizlerle paylaşıyorsun Ali Kardeşim ...
    bu etkinliğin en güzel yanlarından birisi de, kazasız belasız atlatılmış ( diyarbakırdaki kaza hariç ) olmasıdır ki, trafik ve emniyet mensuplarına ve şehitkamil belediyesine şükranlarımızı sunmamız gerekir.

önce Adana Kozan, sonra Osmaniye, sonra Kadirli ve Hatay Reyhanlı ve şimdi de Gaziantep Şehitkamil belediyesi bizlere karşı duyarlı davranıyor.
    bu duyarlılığın giderek artması ve toplulumuzun bilinçlenmesinde ve bir araya gelmemizde önemli rol oynayan motosiklet site ve formlarına da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Sağlıcakla Kalın
    Tekerimiz düz bassın kardeşlerim....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    SUZIKI GSX R 1000 (suzıkı 250 cc kros)atv 250 CC
    ÖNCELİKLE BİZLERİ BU ORGANİZASYONDA YANLIZ BIRAKMAYAN ABİLERİMİZ ABLALARIMIZ VE KARDEŞLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN TEKERİNİZ DÜZ BASSIN ALLAH SİZLERİ KALARDAN ESİRGESİN KATILDIGINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM....
    İBRAHİM HALİL ŞAHİN.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    gerçekten mükemmel bir misafirperverlik örneği,eksiksiz,iyi bir organizasyon oldu.tüm G.ANTEP'li dostların fedakar çabaları ile gerçekleşen bu organizasyoda,dost rüzgar sevdalılarının buluşması için düşünülmüş ve eksiksiz yerine getirilmiş bir organizasyondu.veyis hocam gibi benimde bu organizasyonun,festivale dönüşmesi dileğimdir.başta il yöneticileriniz olmak üzere,emeği geçen tüm G.ANTEP'li kardeşlerimize,sponsorlarınıza teşekkürler.ama emeklerinden dolayı,özellikle;ali AYDEMİR,levent EREN,h.ibrahim ŞAHİN,mahmut,fevzi,ali ERKENGEL kardeşlerime,ibrahim abime ayrıca teşekkürü,ADANA MT.adına bir borç bilirim.bizlere unutamayacağımız bir gün yaşattınız.sağolun,var olun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    çok güzel bir buluşma olmuş emegi geçenlerin ellerine kollaına saglık
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    on üzerinden 100 lük bir organizasyon olmuş.
    Eyvallah

Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    degerli motorcu arkadaşlarım bizde MMK.olarak 2 gurup halinde 25 motorla katıldık karşılama çok güzeldi daha motorumuzdan inmeden hemen birses geldi kulagıma saffet abiiii diya tabi busesin sahibi degerli arkadasım Ali Erkengel.di bu organizasyondada diger antepli motorcu arkadaşlarımız isimlerini sayamıyacam böyle bir etkinlik düzenlediklerinden dolayı çok teşekür ederim bu tür organizasyonlar biz diğer ilerdeki motorcular olarak dostluklarımızı pekiştirmeye çok iyi geliyor uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızı görüyoruz bu vesile ile gaziantep motor kulup yönetiçilerine çok teşekür ediyorum
    Sizi aramızda görmek sizinle tanişmak bizi mutlu etti saffet abi..
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir etkinlik olmuş abilerim emeğinize sağlık
    teşekkürler..
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antep yandı yandı böyle bir organizasyon olduğu için başta Ali abiye (Aydemir) herkese teşekkür ederim
    yandı ki ne yandi
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgi emek ister...

ve sen bu emeği her daim çoğaltarak bizlerle paylaşıyorsun Ali Kardeşim ...
    bu etkinliğin en güzel yanlarından birisi de, kazasız belasız atlatılmış ( diyarbakırdaki kaza hariç ) olmasıdır ki, trafik ve emniyet mensuplarına ve şehitkamil belediyesine şükranlarımızı sunmamız gerekir.

önce Adana Kozan, sonra Osmaniye, sonra Kadirli ve Hatay Reyhanlı ve şimdi de Gaziantep Şehitkamil belediyesi bizlere karşı duyarlı davranıyor.
    bu duyarlılığın giderek artması ve toplulumuzun bilinçlenmesinde ve bir araya gelmemizde önemli rol oynayan motosiklet site ve formlarına da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Sağlıcakla Kalın
    Tekerimiz düz bassın kardeşlerim....
    Bunlar senin kalbının güzelligi kardeşim sagol var ol sizleri aramızda görmek bizi mutlu etti

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    ulem arkadaş hep en izin alamayacağım zamanlarda yapmayın şu festivalleri arkadaş ya
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hatay'dan 13 motosiklet, 16 kişi katıldık etkinliklere.

Öncelikle bu güzel tablonun oluşmasında baştaki insan Ali Aydemir'e özverili çalışmalarından ve bizleri davet etme inceliğinden dolayı grubum adına teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Harika bir organizasyondu. Sponsorlara ayrıca teşekkür ederim.

Güzel bir Pazar gününe ve 420 km.lik güzel bir geziye imza attık sayenizde.

Bölgemizde bunun gibi organizasyonların artmasını dileyerek teşekkürlerimi yinelemek istiyorum.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)