Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İzmir Civarı Kısa Bir Gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    the_doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığınızı motosohbetten olması gereken yere yani etkinlik ve gezi fotoğrafları bölümüne taşıdım.

Güzel bir gezi..
    teşekkür ederim. bu seferlik acemiliğime verin lütfen. bir dahakine kesinlikle daha dikkatli olurum. 1 saatten fazla uğraştım resimleri bile doğru ekleyememişim.
    probability

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk başlıkta olur böyle şeyler,onlarca başlık açıp hala beceremeyen üyelerimiz var

Gitme durumunuz olmasaydı sizi de gezilerimize ve toplantılarımıza beklerdik birlikte yol yapardık,ne diyelim hakkınızda hayırlısı olsun..

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    gerçekten teşekkür ederim teklifiniz için. beni nelerin beklediğini bende tam olarak bilemiyorum.o yüzden motosikletin son dakikaya kadar satmayı düşünmüyorum. kışlık korumalarımda tam benim. her ne kadar 5000 km gıbı az bir tecrübem olsada tutkum devam ediyor. istanbul da gireceğim sınavdan sonra hollanda ya ne zaman gideceğim belli olur sanırsam. hepimizin hakkında hayır olsun. kazasız bol keyifli sürüşler diliyorum size.
    probability

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi olmuş tebrikler Hollandanın neresine taşınıyorsunuz ?
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş tebrikler Hollandanın neresine taşınıyorsunuz ?
    teşekkür ederim dostum. Hollanda da hellevoetsluis a taşınıyorum. bu arada ömrüm taşınmakla geçti. 2004 tede kıbrıs a taşınmıştım. 5 sene lefkoşa da yaşadım
    probability

Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim dostum. Hollanda da hellevoetsluis a taşınıyorum. bu arada ömrüm taşınmakla geçti. 2004 tede kıbrıs a taşınmıştım. 5 sene lefkoşa da yaşadım
    Bu senede ben kıbrısa taşınıyorum hollandada bi kaç ay kalmıştım hoorn da o yüzden sordum biliyorum az çok oraları
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu senede ben kıbrısa taşınıyorum hollandada bi kaç ay kalmıştım hoorn da o yüzden sordum biliyorum az çok oraları
    ben cok sıkılmıstım orada umarım sen benım kadar sıkılmazsın kıbrıs ta. senın durumunu bılmıyorum ama ben calısma ıznınden dolayı cok sık cıkamıyordum adadan. 3 aydan fazla ada dısında kalınca calısma ıznım ıptal olacagı ıcın senede en fazka 3 ay ada dısında olabılıyor ve bu benı gercekten boguyordu dostum.
    probability

Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cok sıkılmıstım orada umarım sen benım kadar sıkılmazsın kıbrıs ta. senın durumunu bılmıyorum ama ben calısma ıznınden dolayı cok sık cıkamıyordum adadan. 3 aydan fazla ada dısında kalınca calısma ıznım ıptal olacagı ıcın senede en fazka 3 ay ada dısında olabılıyor ve bu benı gercekten boguyordu dostum.
    Ben öğrenci olarak gidiyorum girneye nerdeyse hiç çıkamayacağım girne en canlı şehir diyolar ama görcez bakalım. neyse konunu daha fazla baltalamayım ben

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    ne demek dostum . şimdiden bol şanslar diliyorum sana.
    probability

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum hollandadanda fotolar ordaki yaşamla ilgili izlenimlerini bekliyoruz. Forumu bırakmıyosun heralde Sana yeni yaşamında mutluluklar başarılar

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    formu bırakmıcam aksine buradakinden daha yoğun bir şekilde takip edeceğim. buradaki ehliyetler orada geçerli olmadığı için baştan sınava girecem. bakalım bir daha motosiklet kullanmak ne zaman nasip olacak. eşim bugün kursa başladı. bende ona dedim ki sen araba ehliyeti al bende motor. en azından başlangıç için bunu düşündüm. orada ehliyet dedin mi dünya para çünkü. İyi dileklerin içinde ayrıca teşekkür ederim.
    probability

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Turing kurumundan aldığınız belge ile ehliyetinizin orada da geçerli olması gerekiyor diye bilyorum ama?

http://www.turing.org.tr/

http://www.turing.org.tr/tr/uluslararasi_ehliyet.asp

Şöyle bir şey yazıyormuş pardon

Uluslararasi Sürücü Belgesi, ilgili Uluslararasi Anlaşma geregi, düzenlendiği ülkede geçersizdir. Bu belge Uluslararası anlaşmaya taraf pek çok dünya ülkesinde geçerlidir. Bunun tek şartı, o ülkede turist olarak bulunmak ve daimi ikametinin olmamasıdır.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    evet dostum yazın kesinle doğru. ama ben oraya temelli taşınıp vatandaşlık almak istediğim için herşeyi yeni baştan yappmam gerekecek malesef. turist olduğunda vize süren kadar ehliyetin geçerli sayılıyor. araba motor kiralayabilir hatta tanıdığına ait aracı bile kullanabilirsin.
    probability

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Güzel gezi olmuş tebrikler bu arada motosikletimi son dakkaya kadar satmayı düşünmüyorum deyince aklıma geldi neden istanbula motorunu götürmüyosun? Hatta İzmir-İstanbul geze geze gidersin kalan bir aylık sürendede bolca motosikletinin tadını çıkarabilirsin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    gezi yorumların için teşekkür ederim dostum.valla aklıma gelmedi değil inan. ancak ders çalışmam lazım hemde çok. haftaiçi sabah 10 da baslıcak kursum saat 16 da bitecek.bırtek haftasonum boş. ondada birtek cumartesini ayırdım kendime. eğer bu sınavı ilk sefer geçemezsem mali yönden külfeti ağır olacak benim için. tek sınava giriş ücreti için hollanda konsolosluğu 380 euro alıyor. bunu kalmasıdır yemesidir gerisini sen hesapla dostum. onun için kıçımı kırıp çalişmam lazım anlayacağın.
    probability

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)