Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Cbf ile 1500 km İst-Uşak-Salihli

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi öncelikle geçmiş olsun diyeyim. çantanın bulunması çok güzel olmuş. resimler çok güzel. ne kadar benzin yaktığını sorabilir miyim?
    aga bulundu ama daha bugün PTT kargoya verildi ne zaman gelir Allah bilir...devlet babaya emanet benim kırık çanta... gölmarmarada kargo şubesi yokmuş bu arada...garip dimi...

ne yaktı...1500 km de 155-160 lira yaktı...çünkü tapa gaz geldim... giderken normal gittim ama ortalamada bastım diyebilirim...

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tebrikler harika bi iş çıkarmışsın bravo cubufuna emeğine sağlık çantana ve içindekilere gelince helal malmış sana döner bi şekilde merak etme
    ooo aga nettin...yav tam senle alakalı birşeyler yazcaktım benim fotolar benim bilgisayarıda kastı yazamadım ...

abi ayıptır söylemesi en rahat ettiğim geniş donlarım bile o çantada acil bekliyorum emaneti...

beyler bu arada egelim43 abimiz bu fotoda görülen Komser Kolomboya benzeyen abimizdir...

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağa ppc resimleri açarken ne kadar kasıldı anlatamam... bu kadar çok foto atma...
    valla aga biraz eşşeğin kulağına su kaçırdım galiba foto olayında...

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen arkadaşların dediği gibi metehan abi bol resimli güzel bir gezi olmuş eline sağlık
    fat aga sağol varol senden de bekliyoruz böyle ekşınlar...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abeyy iyi gezi olmuş bir daha ki yıl yol arkadaşın olurum kısmetse senle bi ege turu yaparız ama ben denize girmeden gelmem haberin olsun

aga sen güzel bir makina yap yanyana akarız alemlere...haklısın aga ama taziyeye gittik inan...

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen yerli panda. Telefonumuzuda açmaz oldun artık. Melmekett havası seni çarptı galiba. burda yakalarsam alırım anajktarını )))
    bi saniye ne zaman açmadık aga...yok öyle yağma...ben o an açamasamda akşamına dönüş yapar ararım...bırak şimdi en son açmayan sendin...ama geç saatti haklısın...bende 21 den sonra arayanlara küfretme haklarımı saklı tutarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    1. Acilen en az 15 kilo veriyorsun
    2. Acilen bir ortodontiste gidiyorsun
    3. Bu ikisini yapmazsan 10 seneye kalmadan enfarktüs den helvanı yeriz demedi deme. (Ortodontist ve enfarktüs ne alaka dersen onu sana ortodontist anlatır)

Güzel gezi olmuş makinene sağlık
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ilk resimlerde limonatanın yanındaki güzellik kıymalımı yoksa?????

ülen o kadar fotoğraftan aklında kalana bak diyeceksin emme...
    can boğazdan gelir demişler dimi aga????

ama tebrik etmek lazım...motor iyi dayanmış o yola ve o yüke???

ne yani sadece senimi tebrik edeceğiz sanmıştın???

km olarak aynı yolu bir enduro ile düşünüyorum...
    o halde varım..

Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Güzel gezi olmuş usta...
    Vallahi takdir ettim ..
    Ama hondayı..

Motosikleti
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Acilen en az 15 kilo veriyorsun
    2. Acilen bir ortodontiste gidiyorsun
    3. Bu ikisini yapmazsan 10 seneye kalmadan enfarktüs den helvanı yeriz demedi deme. (Ortodontist ve enfarktüs ne alaka dersen onu sana ortodontist anlatır)

Güzel gezi olmuş makinene sağlık
    aga ne 15 i en az 40 kilo fazlam var...tabi ilk etapta 15 kilo vermeliyim haklısın...

diş olayını biraz daha açarmısın...çünkü en son diş muayenemde (nişantaşında beleş muayene oldum) dişlerimin sağlam olduğu söylendi...diş mineleri falan ambiansımı bahsettiğin...ön kısımlara bir diş estetiği yapılması için 2008 de 6000 lira istendi...Allahdan korkmaz bu dişhekimleri...

bir kalp krizi bir yoklama bşr kalp spazmı bende yakın zamanda bekliyorum...

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk resimlerde limonatanın yanındaki güzellik kıymalımı yoksa?????

ülen o kadar fotoğraftan aklında kalana bak diyeceksin emme...
    can boğazdan gelir demişler dimi aga????

ama tebrik etmek lazım...motor iyi dayanmış o yola ve o yüke???

ne yani sadece senimi tebrik edeceğiz sanmıştın???

km olarak aynı yolu bir enduro ile düşünüyorum...
    o halde varım..

evet aga Bursa merkezde Emir Sultanmıdır nedir bir yöne doğru gittim orada börekçide yedim...arkadaş ben böyle kıymalı börek hayatımda yemedim...soğan yediriyorlar ya bize...bu gerçek harbi kıyma...nası eriyor hamur ağzında tadman lazım...

ilerleyen yıllarda yaşamak nefes almak nasip olursa uzun yol yaparız kısmetse aga...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş usta...
    Vallahi takdir ettim ..
    Ama hondayı..
    hemen üstteki mesajlardan alıntı çalıntı kırpıntı esinti yapmak yasaktır hemşerim......

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga ne 15 i en az 40 kilo fazlam var...tabi ilk etapta 15 kilo vermeliyim haklısın...

diş olayını biraz daha açarmısın...çünkü en son diş muayenemde (nişantaşında beleş muayene oldum) dişlerimin sağlam olduğu söylendi...diş mineleri falan ambiansımı bahsettiğin...ön kısımlara bir diş estetiği yapılması için 2008 de 6000 lira istendi...Allahdan korkmaz bu dişhekimleri...

evet aga Bursa merkezde Emir Sultanmıdır nedir bir yöne doğru gittim orada börekçide yedim...arkadaş ben böyle kıymalı börek hayatımda yemedim...soğan yediriyorlar ya bize...bu gerçek harbi kıyma...nası eriyor hamur ağzında tadman lazım...

ilerleyen yıllarda yaşamak nefes almak nasip olursa uzun yol yaparız kısmetse aga...
    görüntüden belliydi zaten..o yüzden aklıma takıldı ya....
    müsait olduğun bir zaman gel seni bahsettiğim motosikletçi diş hekimi abimizle tanıştırayım..hem bi beleşe muyene daha ol hemde fikir al..olmazmı????

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Senin mutlu sağsalim gidip gelmen önemli olan gerisi hatıralarda yerini çoktan aldı,bu arada geçmiş bayramınıda şimdi kutlamak istiyorum,bayramda bende yollardaydım bugün döndüm.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    hemen üstteki mesajlardan alıntı çalıntı kırpıntı esinti yapmak yasaktır hemşerim......
    Hocam İZİNDEYİZ...

Motosikleti
    RR 250E-9

Aga ortodontist düz dişçi değildir. Ortodontist çene ve dişlerin birbirleriyle ve kafa kaidesiyle uyumunu saglayarak fonksiyonunu duzgun bir sekilde yerine getirmesine,konuşmanın duzgun olmasına ve estetigin saglanmasına katkıda bulunan ortodonti bilim dalında uzmanlasan diş hekimine denir. Diş yapın fecaat derecesinde bozuk. Bu senin aşırı kilolu olmanın bile temel sebebidir. Neden ? Bknz orta bir fen dersi. Sindirim ağızda başlar. Sen aldığın besinleri sindirimin ilk aşamasında düzgün öğütemiyor ve kilolu oluyorsun. 2. neden ise bu ağız yapısı enfarktüs ü tetikleyen bir tür bakterinin oluşumu için çok müsait alanlardır. Kilon ile birleşince saatli bomba gibi dolanırsın ortada aman diyeyim.

Motosikleti
    Güzel gezi olmuş usta...
    Vallahi takdir ettim ..
    Ama hondayı..
    valla tık demedi namussuz...ama zincir muhafazayı tutan şasiye bağlı olan çıkıntı demir kırıldı...onuda Uşakta tesadüfen farkettim bi sesler geldi zincir sandım önce meğer muhafaz plastiği tık tık ediyormuş zincire çarpıyormuş...

hemen[/COLOR]
    görüntüden belliydi zaten..o yüzden aklıma takıldı ya....
    müsait olduğun bir zaman gel seni bahsettiğim motosikletçi diş hekimi abimizle tanıştırayım..hem bi beleşe muyene daha ol hemde fikir al..olmazmı????
    aga tanışa gidelim bu ön düşlere bi estetik yaptırmak isterim ama hepsi kitliyor aga...malzeme üretimi yapan motorcu bir komşum bile var...yani ne istiyorsa hazırlarım ama işçilik bile 1500-2000 tutar...(atuyrum yani) e bende malumun ağlayan bir adamım...

Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin mutlu sağsalim gidip gelmen önemli olan gerisi hatıralarda yerini çoktan aldı,bu arada geçmiş bayramınıda şimdi kutlamak istiyorum,bayramda bende yollardaydım bugün döndüm.
    Heyy speedey gonzales..go goo amigooo... sen nerelere kaçtın bakalım paşam anlat hele bi...

Aga ortodontist düz dişçi değildir. Ortodontist çene ve dişlerin birbirleriyle ve kafa kaidesiyle uyumunu saglayarak fonksiyonunu duzgun bir sekilde yerine getirmesine,konuşmanın duzgun olmasına ve estetigin saglanmasına katkıda bulunan ortodonti bilim dalında uzmanlasan diş hekimine denir. Diş yapın fecaat derecesinde bozuk. Bu senin aşırı kilolu olmanın bile temel sebebidir. Neden ? Bknz orta bir fen dersi. Sindirim ağızda başlar. Sen aldığın besinleri sindirimin ilk aşamasında düzgün öğütemiyor ve kilolu oluyorsun. 2. neden ise bu ağız yapısı enfarktüs ü tetikleyen bir tür bakterinin oluşumu için çok müsait alanlardır. Kilon ile birleşince saatli bomba gibi dolanırsın ortada aman diyeyim.
    ok dostum...okudum tebellüğ ettim... 10 yaşlarında dişlerime 4 tane dolgu yaptırmışım inanırmısın...bizimkiler ilgilenmemiş aga...

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    valla tık demedi namussuz...ama zincir muhafazayı tutan şasiye bağlı olan çıkıntı demir kırıldı...onuda Uşakta tesadüfen farkettim bi sesler geldi zincir sandım önce meğer muhafaz plastiği tık tık ediyormuş zincire çarpıyormuş...
    ben o sesi o kadar kabullenmiştim ki işte...
    ki bende kırılan edilen bişide yoktu...

Motosikleti
    RR 250E-9
    Eyvallah dostum bi fayda oldu ise ne mutlu. Bildiğim kadarı ile çoluğun cocuğun da var aman diyeyim. Parasızlık topumuzun derdi eyvallah ama bu sağlık, kredi mredi bişi çek yaptır taksitle öde ama sağlığından olma. Kredi olayına da karşısın onu da biliyorum ama bunun için değer

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Ararsan bulursun diyeceğim ama hadi seni uğraştırmayayım malatya-ekseninde akdeniz-ege üçlemesi ile gerisi forumda bi bak bakalım beğenecekmisin

Motosikleti
    ben o sesi o kadar kabullenmiştim ki işte...
    ki bende kırılan edilen bişide yoktu...
    inşallah sana güzel bir makina bulunca seninde böyle tatlı dertlerin olacak ...

Eyvallah dostum bi fayda oldu ise ne mutlu. Bildiğim kadarı ile çoluğun cocuğun da var aman diyeyim. Parasızlık topumuzun derdi eyvallah ama bu sağlık, kredi mredi bişi çek yaptır taksitle öde ama sağlığından olma. Kredi olayına da karşısın onu da biliyorum ama bunun için değer
    evet aga evladımı bu dünyada babasız bırakmak gibi bir niyetim yok...hayat güzel yav...

hemen bakıyom sipidi aga...

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Mürid in olam benide götür sensei
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    insan bi profilimi bakar da ondan sonra yazar motor yap diye tühh sana abi başın sağ olsun diyelim o zaman taziye olayına
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Hocam İZİNDEYİZ...
    yahu Ünal milletde beni bi halt sanacak...
    utandırmayın len beni....

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    resimler gözükmüyor be ağa
    büyük bir hevesle açtım ama :(
    harley is making love with davidson

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    pampişimiz gezmiş....
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    cubufun tekerine sağlık abi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)