Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İSTANBUL-MALATYA vede bayram sonrası devam edecek olan seyahatimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Tekrar merhaba arkadaşlar

Yolculuğumuz planlandığı gibi 28 Ağustos 2011 saat 16:00 da Ankara istikiametine başladı.Gece 11 de Ankarada kalacağımız misafirheneye ulaştık(Geşey grede de yediğimiz soğuklar aklımızı başımızdan aldığından kaldığımız yerle ilgili resimler yok).Ancak daha sonraki gün kaldığımız Göremedeki "Göreme Camping"de sabaha karşı havalanan balonların sesi eşliğinde kalktık(Gece çok soğuktu gidecek arkadaşlar -20 derece tulumlarını eksik etmesinler ) Sonrasında ise Kayseri üzerinden Malatyaya varmış bulunduk.Gürün-Malatya arasında yediğimiz zift ve toz haricinde herşey güzeldi.Devamı bayramın 3. gününden sonra Adana üzerinden planlanan seyahatle ilgili resimleri yükleyeceğim.

https://picasaweb.google.com/1117270...eat=directlink

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    çok güzel
    Yalnız bu Bolu ne melem bir yer ki yaz-kış soğuk oluyor. Bolu'lu bir arkadaş varsa bizi bilgilendirsin bu lanetle ilgili olarak
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Allah kolaylık versın Hemşerim. Benım yerimede Malatyayı gezerseniz çok sevinirim. İnşallah seneye gitmeyi düşünüyorum.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel
    Yalnız bu Bolu ne melem bir yer ki yaz-kış soğuk oluyor. Bolu'lu bir arkadaş varsa bizi bilgilendirsin bu lanetle ilgili olarak
    Onunda ayrı bir güzelliği var

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versın Hemşerim. Benım yerimede Malatyayı gezerseniz çok sevinirim. İnşallah seneye gitmeyi düşünüyorum.

Evet şu andada onu yapıyorum,orduzu da mangal keyfi güzel oldu.Seneye ilanı daha erken yaparım inşallah daha kalabalık gideriz.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    abi askerlik öncesi takipteyim... Bende ani bir kararla yozgat a gittim. 3 gün yozgat tayım...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Tebrikler.... Bol foto bekliyoruz.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    [QUOTE=TEKTEKER_RAMÇO;2440570]abi askerlik öncesi takipteyim... Bende ani bir kararla yozgat a gittim. 3 gün yozgat tayım...[/QUOTE

İyi bayramların olsun ramazan,tüm ailene de iyi bayramlar dileklerimle

---------- Post added at 10:03 ---------- Previous post was at 10:01 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler.... Bol foto bekliyoruz.
    tamamdır serdar kardeş,mesaj alındı.

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Saat 8 de başlayan Malatya-Adana seyahatimiz Adana MT il temsilcisi değerli arkadaşım Bora sayesinde oldukça renkli geçti.İkramları ve güler yüzü takdire şayan müthiş bir arkadaşla tanışmış oldum ne mutlu bana Gerisini ben değil fotoğraflar anlatsın.Hepinizin yerine yediğim bici bicinin tadı çok iyiydi.Birdaha ki sefere beni takip edin ;)

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bende özer ağabeyim,oğlu can ve amca oğlunu tanımaktan ve misafir etmekten gurur duydum.ancak kısıtlı zaman beraber olduk,bunu saymıyorum,bir dahaki sefere daha uzun zaman geçirmek üzere vedalaştık.yolunuz açık olsun.ALLAH kazadan-beladan korusun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende özer ağabeyim,oğlu can ve amca oğlunu tanımaktan ve misafir etmekten gurur duydum.ancak kısıtlı zaman beraber olduk,bunu saymıyorum,bir dahaki sefere daha uzun zaman geçirmek üzere vedalaştık.yolunuz açık olsun.ALLAH kazadan-beladan korusun.

Bende seni tanımış olmanın hazzını hep kalbimde taşıyacağım güzel insan,

Bugün saat 07:00 de bora arkadaşımızın bizim için ayarladığı şehrin göbeğindeki hoş,güzel otelden çıkarak alzheimer hastası dünya tatlısı dayım ve arkadaşlarını ziyaretle başladı,sonrasında motorsiklet hastası ancak motoru olmayan aile fertlerini teker teker seyhan gölü çevresinde gezdirdikten sonra mersin -silifke-mut ve bu günlük son durak ermenek kasabasında konaklamaya karar verdik çünkü yaklaşık 250 km torosların virajın alınca insan sarhoş oluyor ancak kalmak için otel sorarken bu kadar kaliteli bir oteli dağın başında bulmak beni acaip şaşırttı
    banyo yapıp yatakta bilgisayarı elime alınca gerçekten şanslı olduğuma inanmaya başladım

Bunlarda bu güne ait resimler,otelin resimlerini yarın a artıkın

Ha bu arada silifke yolunda yediğimiz gerçek biftek tantuni harika idi

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Arkadaşlar bu sabah ermenek ten alanyaya doğru yola çıktık sırası ile sarıveliler-alanya arası resimler aşağıda ki linkte ancak her motor delisinin gerçekten kullanması gereken virajlı bir okadarda yusuf-yusuf dedirtecek kadar deli kanyonlarla kaplı yola vallahi ben de pes demiş bulunuyorum.
    Sonrası alanya aspendos antalya ve bu kadar sıcak yeter diyip korkutelinden söğütte benzin ikmalinden sonra orada kalmaya karar verdik.
    Nedeni ise havanın kararması,gün boyu dizlerimizi titreten virajlardan sonra yorgun düşmemiz ve yemek yediğimiz köşkün daha sonra uyumak için bize tahsis edilmesi harika bi fikir gibi geldi
    umarım yarına donmamış oluruz çünkü burada rakım 1350 civarı dualarınız bizimle olsun.
    Yarınki rotamız fethiye saklıkent --daha sonrası geze geze bodrum

İyi seyirler bu konu ile ilgili bir iki video var onuda you tube tan ekleyeceğim

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    selamun aleyküm yolcular....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    özer abi vurdun dibine gezmenin tatilin pes diyorum yani ,

yolunuz bahtınız açık olsun...

iyi yolculuklar dileriz....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm yolcular....
    Aleykümselam tünal vallahide billahide şimdi kulağını çınlatıyordum

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özer abi vurdun dibine gezmenin tatilin pes diyorum yani ,

yolunuz bahtınız açık olsun...

iyi yolculuklar dileriz....
    çok teşekkür ederim oğuzcum inan tüm kalbimle bizim ekibinde buralardan geçmesini isterdim hatta böyle bir organizasyona da hazırım
    Abicim bu ülke hakkikaten mükemmel

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Beyaz Hyo gt250r ile cbf150 kullanan iki kişi olarak yolda sizle karşılaşmıştık.Biz de karadeniz turuna gidiyorduk.Aynı forumdanmışız meğerse

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz Hyo gt250r ile cbf150 kullanan iki kişi olarak yolda sizle karşılaşmıştık.Biz de karadeniz turuna gidiyorduk.Aynı forumdanmışız meğerse
    Sanırım boluda karşılaşmıştık,umarım daha sık karşılaşırız formdaşım

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    AĞustos ayında Erzincandan gelirken yapılıyordu halamı ziftli mi o kayseri- malatya yolu.yuh ya.yollar çok bozuktu kurbanda bi daha gidecez..çile çile bülbülüm çile.Bide abi-Ermenek-Söğüt adlı albümdeki G 650 GS sahibiyle tanışma imkanım varmı?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Özer kardeş harika hareketler (foto) bunlar.Keşke vaktim olsaydı da beraber yol alsaydık.Yolunuz ve bahtınız açık olsun
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    evet yeni fotolar linkte her zaman ki gibi

söğüt hakkında birşeyler yazmıştım ama yaşanmışı anlatmak olmaz yaşamak lazım,sabah saat 07:30 gibi fethiyeye haraket ettik etmesine ama aşağı inene kadar salya sümük olduk,o ne soğuk abi ya bizden saklanamayan saklı kentte biraz ısındık lakin suya temas edene kadar arkası yine titre dur,şakası bir yana yüksekler gerçekten soğuk oluyor arkadaşlar yazı böyle ise kışına allah orada yaşayanlara sabır versin valla
    Devamında hedef göcekti dikkat edin göçek değil adamlar acaip bozuluyorlar doğrusu göcek, gerçi taktıkları şeye bak tabiatın canına okumuşlar nerde o yapraklarınla denizden su içen ağaçlar her taraf beton yığını kendimi kalamış-fenerbahçe marinalarında sandım ki acaib bozuldum arkadaş ya çocuklarımıza hiç birşey bırakmamışlar.
    uzun lafın kısası o hışımla non stop bodrum yazlığa kapağı attım.Yarın sabahta yanmayan sis lambasının ampulünü değiştirebilirsem yarın akşama istanbula doğru yola çıkacağız inşallah
    bu arada 2 tanede videomuz varmış artçım olan evlat çekmiş youtube yüklenebilirse onlarıda ekleyeceğim inşallah

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer kardeş harika hareketler (foto) bunlar.Keşke vaktim olsaydı da beraber yol alsaydık.Yolunuz ve bahtınız açık olsun
    Oda olacak inşallah

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AĞustos ayında Erzincandan gelirken yapılıyordu halamı ziftli mi o kayseri- malatya yolu.yuh ya.yollar çok bozuktu kurbanda bi daha gidecez..çile çile bülbülüm çile.Bide abi-Ermenek-Söğüt adlı albümdeki G 650 GS sahibiyle tanışma imkanım varmı?
    Neden olmasın biz istanbuldayız

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)